marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Analiza taktyczna.
Plan Valverde : nie ma Messiego , nie mam planu
9
Betis mocny jest, gra szybko i kombinacyjnie. Zeby to czasem nie byly za wysokie progi dla naszego trenera
32
Z tym trenerem to bedzie trudny sezon dla obu tych panow.
0
Mundo Deportivo: wladze Barcelony od kilku sezonow nie maja zadnego pomyslu na dlugoterminowy projekt pilkarski.
2
@MarshallLAW
Coutinho to tylko jeden z wiemu.
Malcom , Dembele tez fajni zawodnicy grajacy na odpowiednim poziomie w poprzednich klubach a u nas kibel.
Kogokolwiek by nie sprowadzic temu " trenerowi" z taktyka "podaj do Messiego i jakos bedzie" to ten pan i tak takiego zawodnika uwali i tyle.
3
@NaFazieHitman
A kto u nas pracuje w presingu.
Caly zespol gra jak muchy w smole za sprawa treneta , ktory nie ma zadnego pomyslu na ten zespol.
Podaj choc jeden pozytye z wypozyczenia gracza ze ktorego dalismy tyle kast 1.5 roku temu.
0
@sharkon
Zaj......e udawany
5
Pedro kocur .......
0
@bodzio10
Ale podobno chca Cou , Rakiete plus 100 baniek co jest totalnym nieporozumieniem
0
@Encore
Jedna z lepszych druzy na swiecie obecnie.
0
@Aveiro
Dokladnie ile to razy bylismy gora z mega mocnym Realem z Ronaldo w skladzie. i tak jak mowisz dodalo by to tylko smaczku do i tak najwiekszego na swiecie spektaklu pilkarskiego.
Mamy super sklad i niech tak zostanie.
Ja osobiscie widze ze na przyjsciu Neymara do nasz wiecej tracimy niz zyskujemy
0
@Cwaniak4
Messi na to wali 4 bramki i wygrywamy 4-3
1
Abstrachujac od tego ze nam ten transfer jest absolutnie niepotrzebny nie myslicie ze przejscie Neymara do Realu Madryt, nie byloby wcale takie zle. Silny Real to silna Barcelona.
A wygrana z silnym przeciwnikiem zawsze smakuje lepiej
0
@lukasik17
To ze przyjaciel Messiego nie powinno miec zadnego znaczenia.
Klase swiatowa bez dwoch zdan tylko obecnie wiecej kontuzji niz grania w pilke. No i wartosc marketingowa Naymara spadla strasznie przez te wszystkie afery poza boiskowe.
A to ze oddamy dwoch pilkarzy ktorych jesli juz chcemy sprzedac to sprzedac i zostawc kase na przyszly sezon a nie oddawac za Naymara i to z duza doplata.
Bo tak to Rakieta idzie , Cou idzie , Neymar przychodzi do szpitala i zostajemy z mniej niz zero
0
Ja wiem ze temat Naymara jest to walkowany juz do przesady , ale mnie nurtuje jedna sprawa.
Mianowicie nie moge zrozumiec dlaczego nasz prezydent tak bardzo uparl sie na ten transfer.
Przeciesz pomijajac to jak drogi Neya i Barcelony sie rozeszly, to ze finansowo bedzie to duze obciazenie, to ze nasza kadra w kazdej formacji wyglada bardzo mocno, to ze za pilkarza o ogromnej jakosci ale obecnie wielkiej niewiadomej mamy oddac solidnych graczy to ja widze wiecej minusow niz korzysci
Ostatnie dwa lata to ciagle kontuzje Brazylijczyka (wiem w wiekszosci spowodowane ostra gra w lidze francuskiej) , ale jesli dodamy do tego bardzo slabo przepracowany okres przygotowawczy to jestem 100% pewien ze w nadchodzacym sezonie Nay bedzie ciaglym bywalcem gabinetow lekarskich.
Obecnie jego podejscie do calej sprawy tez mnie nie przekonuje.
I nie mowie tu o tym ze nie chce sie okreslic jasno ze czeka tylko na Barce, ale to ze tak jak wspomnialem po bardzo slabym okresie przygotowawczym zamiast skupic sie na treningach to kolega sobie dupsko na plazy smazy. Tu powinny byc treningi indywidualne non stop aby pokazac , ze jest sie przygotowanym na 100% na nadchodzacy sezon.
A tak przyjdzie zagra 2 mecze i wypadnie na kilka miesiecy.
Slabo to wszystko wyglada i boje sie ze nie za dobrze na tym wyjdziemy
0
@Maciek069
Jak ty to wyliczyles ze Cou nie jest wart nawet 50 obecnie a Naymar 200.
Skad takie liczby masz , bo gdzie by nie sprawdzac to troche inaczej to wyglada.
0
@szymonex10
Tu nie ma sie czego uczyc tylko trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrychoO
No bo my ostatnik to grosiki wydajemy na nowych pilkarzy.
Wydajemy kupe kasy a to ze mamy trenera ktory nie ma pomyslu na ten zaspol to juz inna spraw.
0
@Ratamahatta
Do tego potrzebny jest trener z pomyslem na zespol.
1
@Aveiro
Uwazaj na rondach a z reszta nie powinienes miec problemu
0
@Ratamahatta
Ten gniot na 100% nie wplynie na wyniki jesiennych wyborow.
pis wygra z duza przewaga, narod jest za glupi zeby moglo byc inaczej
0
@monsterrize
Moj blad.
Ale polski juz 15 lat nie jest moim codziennym jezykiem.
2
Przeciesz obecna Barca nie ma zadnego stylu , wiec o czym tu mowa
2
@Nigaki
Moim zdaniem to co odroznia nas od innych nawet na internetowym forum to nasze osobiste poglady czy opinie na dany temat.
A to czy ktos ma przy nicku taki sam avatar jak ja nie ma dla mnie zadnego znaczenia.
2
@MarioVeB!
Ciebie kwestia awatarow nie powinna nurtowac w zadnym stopniu. Nie wydaje mi sie zeby byl tu ktokolwiek na tym forum kto chcialby sie pod ciebie podszywac.
6
O co chodzi z tymi awatarami. Jak mozna przykladac taka duza wage do obrazeczka na internetowym forum. Ludzie tu sie zachowuja jakby ktos im pol rodziny wymordowal a mowa jest o znaczku na profilu. I nawet jesli ktos to robi zeby sie pod kogos podszyc to jakie to co w zwiazku z tym.
To tylko pokazuje jak duze znaczenie ma dla niektorych pozycja w wirtualnym swiecie. Ludzie tak gleboko zakopuka sie w sieci ze rzeczy absolutnie bez znaczenia urastaja do rangi byc albo nie byc.
Moze ja czlowiek starej daty jestem,
ale moim zdanien ludzkosc zwyczajnie durnieje
3
@Cou7_ley
Nietrudne tylko niemozliwe.
Zeby tak grac to trener musi miec fantazje i odwage.
0
@Tomifcbarca
Adam 115: 114
0
@adiattiFCB
Czekam i wierze ze Adas da rade