0

@Katalonik97
Dobry zart. Daj chwile tez jakim rzuce

0

@NeroTFP
Dla nas jako kibicow Barcy nudny mecz nie powienien byc niczym nowym po ostatnim sezonie

0

@Uukasz_93
To chyba malo naszych meczy w tym sezonie ogladales.

0

@Aerox
Nudny?
Dla mnie jako kibica Barcy , po tym co gralismy w wiekszosci spotkan w tym sezonie to zaj......e spotkanie

4

No i teraz widac jak zachowuje sie prawdziwy trener w meczu o stawke.
Liverpool ma gorsze 10 min i Kloop szaleje - krzyczy , gestykuluje , najzwyczajniej motywuje.
A nasz by przykucnal jak piesek przy kupci i modlil sie w myslach zeby Messi cos strzelil.

0

@Szpadla
Te trofea nie oddaja prawdziwego stanu rzeczy .
My wygralismy lige w tym roku a w porownaniu do Liverpoolu jestesmy w czarnej d...e

2

@Marsmall Zgodze sie ze wciaz nie zastapilismy Xaviego czy Iniesty. Tak jak mowisz Obecnie Messi i kazdy z naszych ofensywnych graczy czeka na podania- stoi i czeka. Za czasow Xaviego nasz general nie podawal do Messiego tylko w miejsce gdzie Messi mial za chwile byc. Nawet z obecna pomoca gdyby nasi atakujacy biegali z przodu starajac sie urwac obroncom to wszystko by wygladalo o niebo lepiej. Pamietam jak Villa byl lapany na spalonym po kilka lub kilkanascie razy w meczu i nigdy trener nie mial mu tego za zle. Bo wtedy trener wymagal ciaglego ruchu .A obecnie u nas nie ma czegos takiego jak gra bez pilki, nie ma ruchu z przodu.   Gramy wolno , statycznie , bez pomyslu. No ale jak mamy grac z trenerem ktory nie ma zadnego pomyslu na ten zespol

3

@Yoshi94 A to ze te szmatlawce moga pisac co im sie zywnie podoba byleby podniesc sprzedaz.  

1

@bartekvisca Kolega kibicem ManU czasem nie jest:)

8

Sprzedajmy wszystkich, przeciesz valdek i tak gra zelazna 11. Mocna lawka nie potrzebna

0

@Coutinho007 Mayslisz ze zawodnik w tak wielkim klubie otoczony profesjonalnym personelem medycznym moze powiedziec nie i koniec. To byla decyzja sztabu medycznego bo gdyby operacja byla jedynym wyjsciem juz dawno by ja przeprowadzono.

0

@Maniek9444 Dla mnie byl rewelacja. Rozrywka w czystej postaci.I co najlepsze drugi sezon wychodzi za tydzien 5 czerwca.

0

@Maniek9444 Happy

2

@ronidaro10 Jak profesionalny pilkarz w wielkim klubie otoczony sztabem medycznym z najwyzszej polki moze bagatelizowac problem z kolanem. Tam sa specjalisci ktorzy ocenili ze leczenie zapobiegawcze nawet jesli dlugotrwale to jest lepszym wyjsciem. Ale co tam wystarczy ze kilka szmatlawcow napisalo ze Umtiti powiedzial nie i kropka dla operacji i juz banda znawcow wiesza na nim psy i zapomniala jak Big Sam wymiatal dla tego klubu.

0

Komentarz usunięty

1

@Azi Wymienianie imienia tego trenera amatora jako argument  to jak strzelenie sobie samemu w kolano 

1

@ronidaro10 A skad tu wiesz co jest obecnie Z jego kolanem

19

@Azi To sie nazywa profesionalizmUmtiti mial kontuzje a nie amnezjeNie zapomnial jak sie gra w pilke

0

@bronx Czemu ??????

0

A tam geniuszu od razu12 lat stazu w sportach silowych. Certyfikat trenera osobistego od 4 lat .No jakies tam pojecie o dyskomfortach miesniowych mam.Wciaz jednak nie mam odpowiedniego doswiadczenia zeby mowic innym o ich odczuciach wzgledem wlasnego ciala.Do tego to jakies super moce sa potrzebne. Pozazdroscic zdolnosci .

2

@bartekvisca Z tym trenerem to niewazne kto przyjdzie kto pojdzie i tak bedzie kaszana w nastepnym sezonie.

0

@Joe_Barbaro Nke ucz mnie chlopcze jak byc kibicem. Ja jako kobic mysle o dobrze klubu w perspektywie dlugodystansowej. PK  jest do odzalowania jesli przyniosloby to w przyszlosci profity.Ten trener niszczy nasz zespol i trzeba to szybko zmienic bo skonczymy jak Ac Milan czy ManU.

1

@Joe_Barbaro A ty usiadz dzis wieczorem , ciesz sie meczem i udawaj ze wszystko jest dobrze. Dla wielu tak jest latwiej

0

Komentarz usunięty

4

@AlwaysBlaugrana A nalepsze w tym jest to ze w erze trenera ,ktorego " mocna" strona ma byc gra defensywna tracimy najwiecej goli w ostatnich latach

12

@Mario96w Polityka polityka , mozna byc za prawa strona lub lewa albo stac po srodku. Kazdy ma do tego prawo.Ale mowienie ze dajemy wiecej niz otrzymujemy od uni w dotacjach zakrawa na blad w rozumowaniu

1

Bartek to taki Antoni Macierewicz Barcelony.

1

@PustelnikJesli przegrana w PK bedzie gwarancka zwolnienia trenera to niech Valencja bierze puchar.Koniec koncow obie druzyny wyszly by zwicieskie w takiej sytuacji.

2

No czyli idac twoim tokiem rozumowania nie wazne ze pod wzgledem strzelonych bramek mamy najgorszy rezultat od 11 lat. W tym samym okresie tylko raz stracilismy wiecej goli( sezon 12/13) ale wszystko jest cacy.
Mowisz artykul jest o liczbach a te wprost pokazuja ze dobrze nie jest.
A ze w tym samym czasie innym tez nie idzie to chyba slabe pocieszenie.

0

Ty masz swoje zdanie ja swoje i tyle.
Dla mnie ten trener nie wniosl niczego do Barcelony.
A jak juz wspominasz o straconych bramkach .
To slabo swiadczy o trenerze ktorego mocna strona jest gra defensywna kiedy zespol pod jego wodza traci tyle bramek . Na przestrzeni ostatnich 10 lat tylko w sezonie 12/13 stracilismy wiecej a nigdy nie gralismy tak defensywnie.
Miejmy nadzieje ze przyjdzie ktos kto bedzie wiedzial jak ta druzyne poukladac bo potencjal jest ogromny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?