marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonik97
Dobry zart. Daj chwile tez jakim rzuce
0
@NeroTFP
Dla nas jako kibicow Barcy nudny mecz nie powienien byc niczym nowym po ostatnim sezonie
0
@Uukasz_93
To chyba malo naszych meczy w tym sezonie ogladales.
0
@Aerox
Nudny?
Dla mnie jako kibica Barcy , po tym co gralismy w wiekszosci spotkan w tym sezonie to zaj......e spotkanie
4
No i teraz widac jak zachowuje sie prawdziwy trener w meczu o stawke.
Liverpool ma gorsze 10 min i Kloop szaleje - krzyczy , gestykuluje , najzwyczajniej motywuje.
A nasz by przykucnal jak piesek przy kupci i modlil sie w myslach zeby Messi cos strzelil.
0
@Szpadla
Te trofea nie oddaja prawdziwego stanu rzeczy .
My wygralismy lige w tym roku a w porownaniu do Liverpoolu jestesmy w czarnej d...e
2
@Marsmall Zgodze sie ze wciaz nie zastapilismy Xaviego czy Iniesty. Tak jak mowisz Obecnie Messi i kazdy z naszych ofensywnych graczy czeka na podania- stoi i czeka. Za czasow Xaviego nasz general nie podawal do Messiego tylko w miejsce gdzie Messi mial za chwile byc. Nawet z obecna pomoca gdyby nasi atakujacy biegali z przodu starajac sie urwac obroncom to wszystko by wygladalo o niebo lepiej. Pamietam jak Villa byl lapany na spalonym po kilka lub kilkanascie razy w meczu i nigdy trener nie mial mu tego za zle. Bo wtedy trener wymagal ciaglego ruchu .A obecnie u nas nie ma czegos takiego jak gra bez pilki, nie ma ruchu z przodu. Gramy wolno , statycznie , bez pomyslu. No ale jak mamy grac z trenerem ktory nie ma zadnego pomyslu na ten zespol
3
@Yoshi94 A to ze te szmatlawce moga pisac co im sie zywnie podoba byleby podniesc sprzedaz.
1
@bartekvisca Kolega kibicem ManU czasem nie jest:)
8
Sprzedajmy wszystkich, przeciesz valdek i tak gra zelazna 11. Mocna lawka nie potrzebna
0
@Coutinho007 Mayslisz ze zawodnik w tak wielkim klubie otoczony profesjonalnym personelem medycznym moze powiedziec nie i koniec. To byla decyzja sztabu medycznego bo gdyby operacja byla jedynym wyjsciem juz dawno by ja przeprowadzono.
0
@Maniek9444 Dla mnie byl rewelacja. Rozrywka w czystej postaci.I co najlepsze drugi sezon wychodzi za tydzien 5 czerwca.
0
@Maniek9444 Happy
2
@ronidaro10 Jak profesionalny pilkarz w wielkim klubie otoczony sztabem medycznym z najwyzszej polki moze bagatelizowac problem z kolanem. Tam sa specjalisci ktorzy ocenili ze leczenie zapobiegawcze nawet jesli dlugotrwale to jest lepszym wyjsciem. Ale co tam wystarczy ze kilka szmatlawcow napisalo ze Umtiti powiedzial nie i kropka dla operacji i juz banda znawcow wiesza na nim psy i zapomniala jak Big Sam wymiatal dla tego klubu.
0
Komentarz usunięty
1
@Azi Wymienianie imienia tego trenera amatora jako argument to jak strzelenie sobie samemu w kolano
1
@ronidaro10 A skad tu wiesz co jest obecnie Z jego kolanem
19
@Azi To sie nazywa profesionalizmUmtiti mial kontuzje a nie amnezjeNie zapomnial jak sie gra w pilke
0
@bronx Czemu ??????
0
A tam geniuszu od razu12 lat stazu w sportach silowych. Certyfikat trenera osobistego od 4 lat .No jakies tam pojecie o dyskomfortach miesniowych mam.Wciaz jednak nie mam odpowiedniego doswiadczenia zeby mowic innym o ich odczuciach wzgledem wlasnego ciala.Do tego to jakies super moce sa potrzebne. Pozazdroscic zdolnosci .
2
@bartekvisca Z tym trenerem to niewazne kto przyjdzie kto pojdzie i tak bedzie kaszana w nastepnym sezonie.
0
@Joe_Barbaro Nke ucz mnie chlopcze jak byc kibicem. Ja jako kobic mysle o dobrze klubu w perspektywie dlugodystansowej. PK jest do odzalowania jesli przyniosloby to w przyszlosci profity.Ten trener niszczy nasz zespol i trzeba to szybko zmienic bo skonczymy jak Ac Milan czy ManU.
1
@Joe_Barbaro A ty usiadz dzis wieczorem , ciesz sie meczem i udawaj ze wszystko jest dobrze. Dla wielu tak jest latwiej
0
Komentarz usunięty
4
@AlwaysBlaugrana A nalepsze w tym jest to ze w erze trenera ,ktorego " mocna" strona ma byc gra defensywna tracimy najwiecej goli w ostatnich latach
12
@Mario96w Polityka polityka , mozna byc za prawa strona lub lewa albo stac po srodku. Kazdy ma do tego prawo.Ale mowienie ze dajemy wiecej niz otrzymujemy od uni w dotacjach zakrawa na blad w rozumowaniu
1
Bartek to taki Antoni Macierewicz Barcelony.
1
@PustelnikJesli przegrana w PK bedzie gwarancka zwolnienia trenera to niech Valencja bierze puchar.Koniec koncow obie druzyny wyszly by zwicieskie w takiej sytuacji.
2
No czyli idac twoim tokiem rozumowania nie wazne ze pod wzgledem strzelonych bramek mamy najgorszy rezultat od 11 lat. W tym samym okresie tylko raz stracilismy wiecej goli( sezon 12/13) ale wszystko jest cacy.
Mowisz artykul jest o liczbach a te wprost pokazuja ze dobrze nie jest.
A ze w tym samym czasie innym tez nie idzie to chyba slabe pocieszenie.
0
Ty masz swoje zdanie ja swoje i tyle.
Dla mnie ten trener nie wniosl niczego do Barcelony.
A jak juz wspominasz o straconych bramkach .
To slabo swiadczy o trenerze ktorego mocna strona jest gra defensywna kiedy zespol pod jego wodza traci tyle bramek . Na przestrzeni ostatnich 10 lat tylko w sezonie 12/13 stracilismy wiecej a nigdy nie gralismy tak defensywnie.
Miejmy nadzieje ze przyjdzie ktos kto bedzie wiedzial jak ta druzyne poukladac bo potencjal jest ogromny.