marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Lewy porobil
21
Pomylka to trener ktory nie umie wykorzystac potencjalu zawodnikow
2
Czasem jak czyta sie wywody niektorych panow redaktorow to czlowiek sie zastanawia czy moze El jarek nie ma u nas drugiego etatu.
2
Juz dawno oficjalnie odrzucil.mozliwosc gry w ManU
Kto by chcial isc tam obecnie , nie wiem. Ten klub to na dzien dzisiejszy jeden wielki zart
0
Twoje pierwsze: brak woli
A kto niby jest odpowiedzialny za odpowiednie zmotywowanie pilkarzy,swiety mikolacz czy trener.
Jak ma sie trenera ktory stoi z boku jak leniwiec zaraz po przebudzeniu to i pilkarze czlapia po boisku.
Twoje drugie: jesli ty rozumiesz ze zawodnicy sie starzeja i poziom spada to czemu twoj ulubiony trener wciaz stawia na tych samych. Sciagamy fajnych zawodnikow ktorzy grali swietnie w poprzednich klubach a pod skrzydlami Valverde i z jego stylem gry lub bardziej jego brakiem graja padake.
Po trzecie tym jednym meczem zostalismy osmieszeni w calej Europie.( po raz kolejny)
Po czwarte widac slabo ogladasz mecze Live jesli wymienieni pilkarze sa czy byli malo wazni w ukladance Kloppa( po za Kariusem- bramkarz specyficzna pozycja i tu sie bledow nje wybacza).
Bron dalej Valverde i jego styl " gramy na Messiego" a za chwile gdy Messiego zabraknie bedziemy w czarnej d.....e i tyle w temacie
Trener ma za zadanie stworzyc team a nie liczyc ze jeden zawodnik wygra mu mecz.
0
A gdzie ja wspominam o pucharach.
Bo jak juz o tym mowa to my mamy Lige i moze Puchar Krola. A nawet jesli Live nie wygra LM to kazdy normalny kibic bedzie pamietal sezon 2018/19 jako ten w ktorym Live zrobilo z nas frajerow roku. Again
2
Obecnie hejt na couthinio bardzo w modzie. Rok temu Dembele byl w tym popularny . W miedzy czasie Malcom. Jak to mozliwe ze dobrzy a wrecz swietni gracze przychodza do nas i graja padake. Powod jest jeden - nasz trener jest slaby .
Klopp potrafi zrobic z dobrych grajkow potwory. Odkad przyszedl do Live nie mial zlego transferu. Ale tam jest plan na gre, wizja zespolu. Tam kazdy nawet grajacy malo czuje sie wazna czescia zespolu. A u nas co Messi i reszla skladu( nie umiejszam niczego Messiemu). Plan naszego trenera to podaj do Messiego i jakos bedzie. Niewazne czy umiesz dryblowac, jestes szybki czy umiesz wykonczyc akcje masz szukaz Messiego nawet jak w danej chwili jest na lawce.
0
Coutinho zostal kozlem ofiarnym stylu gry naszego trenera.
Jaki pilkarz ofensywny kupiony za Valverde gra lepiej niz w klubie z ktorego przyszedl. Zaden.
Coutinho lipa, Dembele lipa . Malcom lipa.A jestem pewien ze gdybysmy mieli trenera z jajem to bysmy mieli pocieche z tych grajkow.
Zobacz Kloppa - on z dobrych grajkow robi potwory.
Odkad przyszedl do Live nie mial zlego transferu. Ale to jest trener ktory ma plan na swoj zespol, ma wizje gry. A u nas kto by nie przyszedl taktyka jest jedna -podaj do Messiego. Niewazne czy masz dobry drybling, czy jestes szybki ,czy umiesz urwac sie obronca masz zapomniec o tym wszystkim i podawac do Messiego bo trener tylko na tym opiera swoj pomysl na ten zespol
1
Nasz trener to z mlodego konia wyscigowego zrobil by kobyle nadajaca sie jedynie do zaprzegu.
Trzeba miec odwage , finezje i odrobine fantazji zeby stawiac na mlodych. A zadnej z tych zalet nasz trener nie posiada.
0
Ilosc herbow swiadczy tylko o tym ze duzo ludzi gra w fife .Jeszcze sprawdz like na facebooku zeby ci sie zgadzalo.
1
Uwielbiam ludzi ktorzy popieraja swoje argumenty o wielkosci danego pilkarza kompilacjami z youtuba.
Ja ci moge zrobic jedna z kilkoma stratami Messiego, nietrafionymi wolnymi i karnymi i wyjdzie na to ze Messi to paprak. Jeszcze rzuc jakis artykul z brawo sport o tym jaki to Pogma wspanialy.
Ja swoja wiedze opieram na xalym sezonie PL
Mexz po meczu.
0
Jesli juz rzucasz jakimis plebiscytami to czekaj Messi byl 5 w walce o zlota pilke rok temu a ty pewnie uwazasz go ( bo ja tak ) za najlepszego pilkarza globu
A jak mowa o trenerach to wait again
Sir Alex pozbyl sie go za darmo a Murinho ( mozna go lubic lub nie ale trenerem jest wybitnym) mowil wprost ze koles jest slaby a w glownie ma siano.
1
Ogladalem kazdy mecz ManU w tym sezonie.
Gosc jak posle jedna fajna pile na10 meczy to jest dobrze.
Jest wolny, slaby w odbiorze, kreatywny jak lenowiec zaraz po przebudzeniu, zero umiejetnosci gry na jeden kontakt, no i ego nabrzmiale jak pryszcze u nastolatka.
Fifa to popularna gra i wielu swoja wiedze na temat
danego gracza czerpie na podstawie statystyk z owej gry ale Pogba to slaby gracz ( choc bardzo medialny) i pasowalby do Barcy jak siodlo do swini
5
Tylko nie ten drewniany gwiazdorek.
Jesli go kupia to ten klub zacznje schodzic na psy.
1
No i tak powinnien reagowac normalny czlowiek po obejrzeniu tego filmu.
A nie teksty typu ze pastwili sie tam w tym filmie nad jakimis starymi ksiezami , ktorzy PODOBNO cos tam kiedys zrobili. Przeciez obecnie poziom znieczulicy , podlosci , nienawisci w naszym narodzie jest przerazajacy
1
Ogladam i normalnie sie trzese .
Hardcore. Ale najgorsze jest to jak.wielu atakuje autora filmu ze mial czelnosc wystapic przeciwko kosciolowi katolickiemu. Do tego wodz naczelny byle nie stracic koscielnych glosow w nadchodzacych wyborach rzuca haslami o tym ze atak na kk jest rownoznaczny z atakiem na panstwo polskie. Sredniowiecze normalnie
1
Nie odbieram mu dokonan na podworku krajowym.
Ale nasze dwie kompromitacje w Rzymie i Liverpoolu zakrawaja po prostu na miano frajerstwa.
1
Moim zdaniem absolutnie nie powinnismy sprzedawac Cou po tym sezonie, lecz musimy mu dac szanse pod wodza innego trenera. Trenera ktory bedzie w stanie wycisnac z niego ( i wielu naszych zawodnikow) to co najlepsze. Trenera ktory przyjdzie i powie " od dzis niezaleznie od dokonan, od statusu KAZDY bedzie zapierniczal podczas kazdego meczu, KAZDY bedzie zostawial serducho na boisku bo TU JEST BARCELONA"
Pytanie tylko czy nasz zarzad zdecyduje sie na zmniane trenera na kogos z jajem, na kogos kto jak trzeba to i opierniczy podczas meczu i rzuci bluzgiem zeby tylko zmusic zawodnikow do wiekszego wysilku. Moim zdaniem nie gdyz obecny trener swietnie wpisuje sie w ogolny zarys naszego klubu. Ulozony, spokojny , kulturalny, zawsze opanowany. Tak jak nasz klub wzor do nasladowania. Bo Barca to taki gentleman Europy.
Tylko z calym szacunkiem dla Valverde za jego kadencji blizej nam do bycia frajerem Europy . I zeby to zmienic trzeba nam zmiany na stanowisku trenera.
2
Dokladnie tak jak mowisz. Valverde absolutnie nie jest trenerem ktory umie wykorzystac potencjal naszych pilkarzy. U nas pilkarze pierwszego skladu nie graja jak powinni a o lawce to juz nie wspomne.
U takiego Kloppa odpada Salah i po dlugim rozbracie z pilka wchodzi Shaqiri i gra jak z nut ale przede wszystkim widac ze po mimo braku gry jest wazna czescia zespolu. U nas lawka jest totalnie zaniedbana a kiedy wreszczie z laski ci gracze dostana jakies minuty graja bez przekonania bo wiedza ze niezaleznie jak zagraja zaraz wroca na lawe na kilka nastepnych tygodni.
Ale pomijajac nawet to moim zdaniem najwiekszymi grzechemi tego trenera sa brak pomyslu na ten zespol i nieumiejetnosc zmotywowania pilkarzy.
Ci gracze potrzebuja kogos kto bedzie zyl meczem.,
kto w chwilach kryzysu bedzie staral sie byc dwunastym zawodnikiem, kto bedzie posylal instrukcje jak nie idzie , popychal do dodatkowego wysilku. Przeciez w ostatnim meczu pewnie wiekszosc z nas szalala przed tv( ja dwa razy synka obudzilem zrywajac sie z krzykiem z kanapy) a nasz trener stoi jakby wlasnie obudzil sie z dwuletniej spiaczki . Zero emocji, zero reakcji, zero proby zmotywowania pilkarzy. Tu potrzebna jest zmiana na kogos kto przyjdzie i powie
"Ja wiem ze wy jestescie wielkimi graczami ale od dzis nawet najwiekszy gracz bedzie zap.....l podczas kazdego meczu, bedzie zostawial serce na boisku podczas kazdego meczy bo gracie w najwiekszym klubie na swiecie i tu nie mam miejsca na dreptanie .
TU JEST BARCELONA."
0
Wszystko bym oddal zeby tak sie stalo , ale jakos nie wydaje mi sie zeby go zwolnili
0
A kto Barcelonie zabronil grac na jej poziomie.
Grasz tyle na ile ci pozwala przeciwnik. A wczoraj Liverpool nke pozwoli na na zbyt wiele.
W dwumeczu byli zwyczajnie lepsi .
0
Jaki nowy trener o czym ty mowisz???
0
Zapytaj naszych pilkarzy.
0
Ja bym sie wstrzymal z takimi opiniami.
Bo jesli zespol z tej najbardziej przereklamowanej ligi zrobil nam z d...y jesien sredniowiecza to jak to swiadczy o Barcelonie
1
Skad sie takie teorie biora.
Jaki idealny trener dla Barcy. On w zyciu nie trenowal wielkich zawodnikow. Tu Busi, Suarez czy Messi by mu powiedzieli "kim ty jestes zeby nam mowic co robimy zle a co dobrze". Tu potrzeba kogos z nazwiskiem zeby bylo jakies powazanie w szatni.
0
A nie mylo tak ze 600tys podatek
A do wyjecia 2 banki na reke
0
Ja wiem koszmar, wstyd i hanba, ale ja chcialbym pogratulowac koledze ktory postawil te 44000 na awans Liverpooolu. 2 duze banki do przodu brzmi ladnie.
1
A w Jalcie to kto nas sprzedal Rosji.
Swiety Mikolaj.
2
No i Amerykanie wjada i rozwala.kolejne panstwo w imie szerzenia demokracji
Najbardziej zbrodniczy narod po drugiej wojnie swiatowej.
0
To juz zostalo zaprzepaszczone , glownie przez elity rzadzace. Obecnie ciezko znalesc tak sklocony narod , wewnetrzenie i zewnetrznie, tak zgorzknialy ,palajacy nienawiscia do wszystkich i wszystkiego, nieomylny , nietolerancyjny, nieumiejacy cieszyc sie dniem codziennym jak Polacy. Kiedys bylismy narodem dumnym dzis stalismy sie butni i zarozumiali .