0

tu masz rację ciekaw jestem ilu z nich widziała choć jeden mecz z wyjątkiem meczu z Barcą w jego wykonaniu ja akurat znam typa grę na wylot jest gość solidny i to świetne uzupełnienie lepsze od piqullle czy jakoś tam pique w ogóle drewno lipa i pip..a

0

człowieku to kwota odstępnego nikt nie mówi, że go za tyle kupią

0

Wydoroślej chłopie

0

tango chłopie poprostu jest dobry

0

w jakim ty świecie żyjesz z taką ideologią

0

mathieu jest zajebisty i vcf go nie odda chyba ,że będzie Klauzula 20 mln i tyle ludziska

0

chyba źle spałeś

0

nic więcej.

0

a my z cesca 33 - coś dla arsenalu ja pierdo...

0

jeśli mu wiszą kasę to niech ją oddadzą i się nie kompromitują

1

jak fred nie grał na takiej imprezie panie engel grał w 2006 roku

2

co za bzdury wypisujesz chłopie

0

na zasadzie wolnego transferu valencia proponuje mu aż 5 cio letni kontrakt

1

espinosa za darmo do valencia cf

0

ale zajeb... reklama super poprawiła mi nastrój

1

jak cesc odejdzie to bedzię kolejną porażką tego zarządu kur.. ciekawe jak będziemy się prezentować w następnym sezonie bo jakoś te poczynania czy spekulacje na temat graczy jakich barca chce sprzedać / kupić to jakieś mało przekonujące bo luis to nie cudotwórca choć mam nadzieję, że poskleja coś na przyszły sezon

0

i dobrze niech odchodzą gratis za darmo ktoś pewnie skorzysta głupi zachowanie włodarzy Barcy

0

jak bravo przyjdzie do nas to sorry mr. ter stegen będziesz musiał się dużo harować by być pierwszym gk

0

i tak właśnie robi czytaj ze zrozumieniem

1

to dobre jest:)

0

i to ma być przebudowa sprzedaż najlepszego gracza ubiegłego sezonu ja się pytam co to kur... ma być!?

1

alexsiowi najbardziej się chciało grać w ty sezonie i nie wyobrażam sobie by go sprzedali on naprawdę jest dla na wartościowy jak odejdzie to to będzie kolejna porażka zarządzania

0

a ja radze ci się nie odpowiadać mi w ten sposób

0

grał wypalonymi grajkami ale i tak do końca walczył o mistrzostwo

2

powinien zostać

1

za Benficą dziś niech pokonają tych farciarzy

0

masakra jaka bzdura

0

169 cm

1

sami trenerzy tutaj pytania co się stało? dlaczego taki kiepski sezon ? kto zawiódł trener do zmiany? kużwa w sobotę gramy o mistrzostwo ludzie na naszym stadionie. ten sezon jest trudny fizycznie jak i psychicznie, ale my wciąż mamy mistrzostwo Hiszpanii w zasięgu i to jest fakt.

0

mamy neymara pedro messiego jedynie alexis troszkę wyższy po co nam następny karakan zgadzam się jest dobrym grajkiem ale z city wolałbym dzeko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?