mariano25
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tu masz rację ciekaw jestem ilu z nich widziała choć jeden mecz z wyjątkiem meczu z Barcą w jego wykonaniu ja akurat znam typa grę na wylot jest gość solidny i to świetne uzupełnienie lepsze od piqullle czy jakoś tam pique w ogóle drewno lipa i pip..a
0
człowieku to kwota odstępnego nikt nie mówi, że go za tyle kupią
0
Wydoroślej chłopie
0
tango chłopie poprostu jest dobry
0
w jakim ty świecie żyjesz z taką ideologią
0
mathieu jest zajebisty i vcf go nie odda chyba ,że będzie Klauzula 20 mln i tyle ludziska
0
chyba źle spałeś
0
nic więcej.
0
a my z cesca 33 - coś dla arsenalu ja pierdo...
0
jeśli mu wiszą kasę to niech ją oddadzą i się nie kompromitują
1
jak fred nie grał na takiej imprezie panie engel grał w 2006 roku
2
co za bzdury wypisujesz chłopie
0
na zasadzie wolnego transferu valencia proponuje mu aż 5 cio letni kontrakt
1
espinosa za darmo do valencia cf
0
ale zajeb... reklama super poprawiła mi nastrój
1
jak cesc odejdzie to bedzię kolejną porażką tego zarządu kur.. ciekawe jak będziemy się prezentować w następnym sezonie bo jakoś te poczynania czy spekulacje na temat graczy jakich barca chce sprzedać / kupić to jakieś mało przekonujące bo luis to nie cudotwórca choć mam nadzieję, że poskleja coś na przyszły sezon
0
i dobrze niech odchodzą gratis za darmo ktoś pewnie skorzysta głupi zachowanie włodarzy Barcy
0
jak bravo przyjdzie do nas to sorry mr. ter stegen będziesz musiał się dużo harować by być pierwszym gk
0
i tak właśnie robi czytaj ze zrozumieniem
1
to dobre jest:)
0
i to ma być przebudowa sprzedaż najlepszego gracza ubiegłego sezonu ja się pytam co to kur... ma być!?
1
alexsiowi najbardziej się chciało grać w ty sezonie i nie wyobrażam sobie by go sprzedali on naprawdę jest dla na wartościowy jak odejdzie to to będzie kolejna porażka zarządzania
0
a ja radze ci się nie odpowiadać mi w ten sposób
0
grał wypalonymi grajkami ale i tak do końca walczył o mistrzostwo
2
powinien zostać
1
za Benficą dziś niech pokonają tych farciarzy
0
masakra jaka bzdura
0
169 cm
1
sami trenerzy tutaj pytania co się stało? dlaczego taki kiepski sezon ? kto zawiódł trener do zmiany? kużwa w sobotę gramy o mistrzostwo ludzie na naszym stadionie. ten sezon jest trudny fizycznie jak i psychicznie, ale my wciąż mamy mistrzostwo Hiszpanii w zasięgu i to jest fakt.
0
mamy neymara pedro messiego jedynie alexis troszkę wyższy po co nam następny karakan zgadzam się jest dobrym grajkiem ale z city wolałbym dzeko