0

może celta

0

jak nie było messiego to świetnie grał na luzie i bez spiny jak tylko messi wrócił znowu stracił pewność siebie dajcie podwyżkę messiemu przecież jest taki zajebisty jak jego stary

1

jeśli sprzedadzą alexisa to znienawidzę ten zarząd

0

diego alves do nas

0

ale się cieszę że wygraliśmy :)

0

ale to my 3 pkt mamy i banana zjedzonego

2

zajebiście sie zachował

0

to wszystko dlatego że alves zjadł banana

0

masakra messi goll

2

wkur... mnie ten jego stary !

0

to młode wilki nowy nabytek Stefan

0

gerardo martino powinien zostać ludzie może po tych porażkach i straconym pucharowym sezonie ci nasi grajkowie zmobilizują się i w przyszłch rozgrywkach sezonowych będą głodni pucharyzmu uważam, że nie potrzeba nam wielkiej przebudowy bo mamy w miarę młody i stabilny zespół i nic tu nie da diametralna rewolucja

0

przekarmiony pajac i po co o tym w ogóle piszecie

0

brakuje nam kogoś z jajem takiego puyola z przed 5 lat

2

mam wrażenie że tylko neymarowi zależy

0

Oby tak się stało

0

i w kółko to samo przegrany skład panie Tata

0

to nie byli kibice tylko wulgarni frajerzy

0

Casillas to dobra opcja

0

jeszcze zatęskni za Barca

0

kurcze szkoda valdesa, ale Pinto to solidna marka da rade

0

Eto jeszcze my nam się przydał

0

równowagi

0

pepe i ramos to największy plus dla barcy w el classico łatwo można ich wyprowadzić z równowaki a za tym idzie czerwo

0

bez pedro bez alexsisa kur... tak myślałem, że tak bedzie

0

panie dudek real to nie reprezentacja polski człowieku przestań być taki stronniczy bo tego komentarzu słuchać się nie da

0

ja też wiem spoko i mam nadzięję, że wygramy

0

a kolega z taśmy VW że zmianami rzuca

0

gdzie alexis !

0

człowieku po co się wypowiadasz na tym twoim avatarku powinno być twoje zdjęcie pajacu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?