mariano25
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
może celta
0
jak nie było messiego to świetnie grał na luzie i bez spiny jak tylko messi wrócił znowu stracił pewność siebie dajcie podwyżkę messiemu przecież jest taki zajebisty jak jego stary
1
jeśli sprzedadzą alexisa to znienawidzę ten zarząd
0
diego alves do nas
0
ale się cieszę że wygraliśmy :)
0
ale to my 3 pkt mamy i banana zjedzonego
2
zajebiście sie zachował
0
to wszystko dlatego że alves zjadł banana
0
masakra messi goll
2
wkur... mnie ten jego stary !
0
to młode wilki nowy nabytek Stefan
0
gerardo martino powinien zostać ludzie może po tych porażkach i straconym pucharowym sezonie ci nasi grajkowie zmobilizują się i w przyszłch rozgrywkach sezonowych będą głodni pucharyzmu uważam, że nie potrzeba nam wielkiej przebudowy bo mamy w miarę młody i stabilny zespół i nic tu nie da diametralna rewolucja
0
przekarmiony pajac i po co o tym w ogóle piszecie
0
brakuje nam kogoś z jajem takiego puyola z przed 5 lat
2
mam wrażenie że tylko neymarowi zależy
0
Oby tak się stało
0
i w kółko to samo przegrany skład panie Tata
0
to nie byli kibice tylko wulgarni frajerzy
0
Casillas to dobra opcja
0
jeszcze zatęskni za Barca
0
kurcze szkoda valdesa, ale Pinto to solidna marka da rade
0
Eto jeszcze my nam się przydał
0
równowagi
0
pepe i ramos to największy plus dla barcy w el classico łatwo można ich wyprowadzić z równowaki a za tym idzie czerwo
0
bez pedro bez alexsisa kur... tak myślałem, że tak bedzie
0
panie dudek real to nie reprezentacja polski człowieku przestań być taki stronniczy bo tego komentarzu słuchać się nie da
0
ja też wiem spoko i mam nadzięję, że wygramy
0
a kolega z taśmy VW że zmianami rzuca
0
gdzie alexis !
0
człowieku po co się wypowiadasz na tym twoim avatarku powinno być twoje zdjęcie pajacu