0

lubię, tello ma talent, myślę, że na jeden sezon trzeba go wypożyczyć niech gra i wychodzi w pierwszej 11 to mu nada pewności a wtedy wróci do barcy i będzie kozak

0

nareszcie :]

0

na co narzekacie to jest piłka nożna nie da się wszystkiego wygrać gdyby barca cały czas wygrywała to nie było by o czym rozmawiać wygrali w lidze 13 spotkań 1 remis 1 porażka to są super statystyki to są tylko ludzie nie jakieś roboty dziś nie wyszło trudno nie szkodzi trenujemy i gramy dalej to najlepsza drużyna na świecie wszyscy o tym wiedzą !

0

barca śpi

0

facet się czepia kontuzji można równie doznać na trenningu

0

Pinto to solidna marka poradziłby sobie nawet do końca sezonu w pierwszej 11

0

Lubię Tito mam nadzieje, że wróci jeszcze do trenowania.

0

Bartra jest za słaby na grę w pierwszym składzie Barcelony gdzie indzie może i by się nadał, ale nie w pierwszej 11 Barcy. Nie mówię żeby nie został lecz ja uważam, że jest nie pewny dobrą grę przeplata z katastrofalnymi zagraniami.

0

bartra nie ufam mu

0

fajne

0

i tak mało czasu spędzają z rodziną a tu jeszcze takie bezsensowne siedzenie w hotelu.

0

głupota !

0

z tak grającym santosem lechia by sobie też poradziła

0

dobry meczyk miło się oglądało brawo lechia i brawo probierz a barca ok tak miało być na luzie przygotowawczo

0

jak zwykle rzut rożny i strata bramy

0

Myślę, że wniesie do europy dużo świeżości a my na tym skorzystamy najwięcej !

0

wszystko wszystkim, ale a Abidalem przesadzili powinni go zostawić na kolejny sezon facet tak się starał i wrócił do gry szkoda... obecny zarząd Barcy to ogromne ilości błędów przykrych błędów nie chcę Rosella !

0

szkoda, że villa nie gra

0

bez przesady w główkach się poprzewraca

0

chyba tylko na bramce nie grał jeszcze super gość powinien zostać i tyle!

0

to jest trening ? na podwórku u mnie za oknem więcej się wysilają nic tylko głupie uśmieszki i gra w dziada co to ku..w jest

0

od początku nie wierzyłem w tego trenera co jest kurwa czemu ten facet nie robił zmian

0

według mnie alexis da rade z cesc i wygramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?