mariano25
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lubię, tello ma talent, myślę, że na jeden sezon trzeba go wypożyczyć niech gra i wychodzi w pierwszej 11 to mu nada pewności a wtedy wróci do barcy i będzie kozak
0
nareszcie :]
0
na co narzekacie to jest piłka nożna nie da się wszystkiego wygrać gdyby barca cały czas wygrywała to nie było by o czym rozmawiać wygrali w lidze 13 spotkań 1 remis 1 porażka to są super statystyki to są tylko ludzie nie jakieś roboty dziś nie wyszło trudno nie szkodzi trenujemy i gramy dalej to najlepsza drużyna na świecie wszyscy o tym wiedzą !
0
barca śpi
0
facet się czepia kontuzji można równie doznać na trenningu
0
Pinto to solidna marka poradziłby sobie nawet do końca sezonu w pierwszej 11
0
Lubię Tito mam nadzieje, że wróci jeszcze do trenowania.
0
Bartra jest za słaby na grę w pierwszym składzie Barcelony gdzie indzie może i by się nadał, ale nie w pierwszej 11 Barcy. Nie mówię żeby nie został lecz ja uważam, że jest nie pewny dobrą grę przeplata z katastrofalnymi zagraniami.
0
bartra nie ufam mu
0
fajne
0
i tak mało czasu spędzają z rodziną a tu jeszcze takie bezsensowne siedzenie w hotelu.
0
głupota !
0
z tak grającym santosem lechia by sobie też poradziła
0
dobry meczyk miło się oglądało brawo lechia i brawo probierz a barca ok tak miało być na luzie przygotowawczo
0
jak zwykle rzut rożny i strata bramy
0
Myślę, że wniesie do europy dużo świeżości a my na tym skorzystamy najwięcej !
0
wszystko wszystkim, ale a Abidalem przesadzili powinni go zostawić na kolejny sezon facet tak się starał i wrócił do gry szkoda... obecny zarząd Barcy to ogromne ilości błędów przykrych błędów nie chcę Rosella !
0
szkoda, że villa nie gra
0
bez przesady w główkach się poprzewraca
0
chyba tylko na bramce nie grał jeszcze super gość powinien zostać i tyle!
0
to jest trening ? na podwórku u mnie za oknem więcej się wysilają nic tylko głupie uśmieszki i gra w dziada co to ku..w jest
0
od początku nie wierzyłem w tego trenera co jest kurwa czemu ten facet nie robił zmian
0
według mnie alexis da rade z cesc i wygramy