mariano25
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie grają fajnie się ogląda Hiszpanów
0
ten pan chce do końca kadencji coś osiągnąć coś zdziałać by móc się w ogóle liczyć w przyszłych wyborach bo raczej teraz gdyby odbyły się wybory to nikt by na niego nie głosował.
0
messi jest najlepszy i wszyscy o tym wiemy Hymm, ale widzę, że co niektórzy zapomnieli. Moja irytacja tym jak widze piszących na temat messiego jest ogromna aż żal czytać co niektórych
0
nagonka na niego w ubiegłym sezonie była bezczelna w wykonaniu niektórych użytkowników tego serwisu a teraz ci sami użytkownicy zachwalaj go zabawne a już chciano go sprzedać pozbyć się za bezcen.
0
wiem , ale serce mi tak podpowiedziało
0
trzeba być dobrej myśli a może madryty też dziś słabiej zagrają ja mam taką nadzieje
0
nasrał w swoje gniazdo jeszcze będzie żałował swoich poczynań
0
nie zawsze liczą się pieniądze
0
dobrze że martino odcina się od tego politycznego zamieszania które zle wpływa na wizerunek klubu
0
to innego pokroju zawodnicy
0
bzdury chłopie mówisz co ty wiesz nie wiesz nic nikt nie wie z nas
0
nie szkodzi
0
to całe zamieszanie wokół neymara to jakaś masakra za dużo mord do koryta się pcha
0
to jagby comodore
0
chyba sie połaczyc nie moga
0
montoya powinien grac w pierwszym
0
100 mln bale dlatego jest
0
neuer to słabeusz i popełnia kuriozalne błędy wkurza mnie to że wszyscy go tak wyróżniają to żaden talent przepraszam ale go ie po prostu go nie lubię
0
i ludzie popadają w paranoje na ten temat złotej piłki
0
zdrowie jest najważniejsze !
0
abi jesteś wielki
0
nic się nie stało i tak jest wielki
0
naprawdę żałosne po co to ?... a kasiora dla baranków
0
ok, ale niech się przyłoży do swojej pracy bo pracodawca pieniędzy za darmo nie daje a taki kontrakt będzie dużo barce kosztował
0
równy poziom to busquets fabs całkiem spoko
0
głosy na songa albo dos santosa to jakies żarty co ?
0
Święta,Święta i po Świętach...
0
po co informujecie o tych bzdurach !
0
super dobry pomysł
0
Tito BARCA ci dziękuję