0

Fajnie grają fajnie się ogląda Hiszpanów

0

ten pan chce do końca kadencji coś osiągnąć coś zdziałać by móc się w ogóle liczyć w przyszłych wyborach bo raczej teraz gdyby odbyły się wybory to nikt by na niego nie głosował.

0

messi jest najlepszy i wszyscy o tym wiemy Hymm, ale widzę, że co niektórzy zapomnieli. Moja irytacja tym jak widze piszących na temat messiego jest ogromna aż żal czytać co niektórych

0

nagonka na niego w ubiegłym sezonie była bezczelna w wykonaniu niektórych użytkowników tego serwisu a teraz ci sami użytkownicy zachwalaj go zabawne a już chciano go sprzedać pozbyć się za bezcen.

0

wiem , ale serce mi tak podpowiedziało

0

trzeba być dobrej myśli a może madryty też dziś słabiej zagrają ja mam taką nadzieje

0

nasrał w swoje gniazdo jeszcze będzie żałował swoich poczynań

0

nie zawsze liczą się pieniądze

0

dobrze że martino odcina się od tego politycznego zamieszania które zle wpływa na wizerunek klubu

0

to innego pokroju zawodnicy

0

bzdury chłopie mówisz co ty wiesz nie wiesz nic nikt nie wie z nas

0

nie szkodzi

0

to całe zamieszanie wokół neymara to jakaś masakra za dużo mord do koryta się pcha

0

to jagby comodore

0

chyba sie połaczyc nie moga

0

montoya powinien grac w pierwszym

0

100 mln bale dlatego jest

0

neuer to słabeusz i popełnia kuriozalne błędy wkurza mnie to że wszyscy go tak wyróżniają to żaden talent przepraszam ale go ie po prostu go nie lubię

0

i ludzie popadają w paranoje na ten temat złotej piłki

0

zdrowie jest najważniejsze !

0

abi jesteś wielki

0

nic się nie stało i tak jest wielki

0

naprawdę żałosne po co to ?... a kasiora dla baranków

0

ok, ale niech się przyłoży do swojej pracy bo pracodawca pieniędzy za darmo nie daje a taki kontrakt będzie dużo barce kosztował

0

równy poziom to busquets fabs całkiem spoko

0

głosy na songa albo dos santosa to jakies żarty co ?

0

Święta,Święta i po Świętach...

0

po co informujecie o tych bzdurach !

0

super dobry pomysł

0

Tito BARCA ci dziękuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?