0

pal gumę i nie wypowiadaj się chłopie

0

no Panie Bartra masz kontrakt teraz daj trenerowi powód byś więcej grał.

0

chyba, że ta decyzja m inne podłoże może przytłacza go napięcie z prowadzenia barcy, ale nie sądzę myślę,, że to tylko plotki które puszcza w eter katalońska prasa, która jak wiadomo nie przepada za martino

0

byłby to błąd

1

a tak niedawno pisaliście, drodzy użytkownicy , że to słabeusz wypalił się i w ogóle sprzedać go nic nie daje barcy to samo był z Alexisem a tu zonk oni potrafią grać

0

brałeś coś człowieku co ty tu piszesz w mordę powinieneś dostać od życia za te słowa

0

to do kapitan hawk

0

fajny avatar

0

to zwrócą kasę za drugą połówkę nie wiem trzeba poczekać pewnie jutro coś powiedzą

0

Trzeba poczekać na decyzję pzpn albo uznają remis 0:0 albo dograją 2 połówkę w wolnym terminie pewnie bez kibiców

0

Valencia za sprawą Pizzego to nie ogórki owszem kryzys, ale w kiepskim akurat momencie dla nas się przebudzili

0

Mam nadzieje, że chłopaki nam się dziś rozstrzelają i wróci im pewność siebie

0

dla mnie mecz był świetny miło się oglądało dobrze, że remis a nie porażka atleti wiem mogli wygrać, ale nie wyszło trudno i tak się ciesze że real nie wygrał

0

krwa to jest mecz!

0

atleti już spuchło

0

tak myślałem kużwa

0

żeby to się tylko nie zemściło

0

Bad Ass Twardziel Kabarety

0

Luis świetny piłkarz kiedyś , ale jako trener niech nabiera doświadczenia

0

Średniak

0

Czas pokaze

0

świetnie na razie gra osasuna

0

Lubi podkrecac temperature

0

sprzedaż... byłby to duży błąd

0

i chugo wam w dupe wszystkim uąytkownikom tego serwisu którzy wątpili w messiego

0

masz racje

0

te 3 bramki to same buble

0

niewiem czy pamiętasz ale tello strzelił ostatno 3 bramki a jak przegramy to bedziesz narzekał na xavi'go, busi'go po co ta gadka to jest puchar a nie liga

0

prosta taktyka realu strzały z dystansu i ostra gra

0

czemu nie song czemu nie puyol czemu nie s.roberto przecież to puchar jak taki tello ma sie ogrywać jak w pucharze też ława masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?