mariano25
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pal gumę i nie wypowiadaj się chłopie
0
no Panie Bartra masz kontrakt teraz daj trenerowi powód byś więcej grał.
0
chyba, że ta decyzja m inne podłoże może przytłacza go napięcie z prowadzenia barcy, ale nie sądzę myślę,, że to tylko plotki które puszcza w eter katalońska prasa, która jak wiadomo nie przepada za martino
0
byłby to błąd
1
a tak niedawno pisaliście, drodzy użytkownicy , że to słabeusz wypalił się i w ogóle sprzedać go nic nie daje barcy to samo był z Alexisem a tu zonk oni potrafią grać
0
brałeś coś człowieku co ty tu piszesz w mordę powinieneś dostać od życia za te słowa
0
to do kapitan hawk
0
fajny avatar
0
to zwrócą kasę za drugą połówkę nie wiem trzeba poczekać pewnie jutro coś powiedzą
0
Trzeba poczekać na decyzję pzpn albo uznają remis 0:0 albo dograją 2 połówkę w wolnym terminie pewnie bez kibiców
0
Valencia za sprawą Pizzego to nie ogórki owszem kryzys, ale w kiepskim akurat momencie dla nas się przebudzili
0
Mam nadzieje, że chłopaki nam się dziś rozstrzelają i wróci im pewność siebie
0
dla mnie mecz był świetny miło się oglądało dobrze, że remis a nie porażka atleti wiem mogli wygrać, ale nie wyszło trudno i tak się ciesze że real nie wygrał
0
krwa to jest mecz!
0
atleti już spuchło
0
tak myślałem kużwa
0
żeby to się tylko nie zemściło
0
Bad Ass Twardziel Kabarety
0
Luis świetny piłkarz kiedyś , ale jako trener niech nabiera doświadczenia
0
Średniak
0
Czas pokaze
0
świetnie na razie gra osasuna
0
Lubi podkrecac temperature
0
sprzedaż... byłby to duży błąd
0
i chugo wam w dupe wszystkim uąytkownikom tego serwisu którzy wątpili w messiego
0
masz racje
0
te 3 bramki to same buble
0
niewiem czy pamiętasz ale tello strzelił ostatno 3 bramki a jak przegramy to bedziesz narzekał na xavi'go, busi'go po co ta gadka to jest puchar a nie liga
0
prosta taktyka realu strzały z dystansu i ostra gra
0
czemu nie song czemu nie puyol czemu nie s.roberto przecież to puchar jak taki tello ma sie ogrywać jak w pucharze też ława masakra