0

Ej avembarcam.

Dlaczego nie?????

Przecież jako gracz który rozgrywa piłkę ( i robi to naj lepiej na świecie ) i jako drugi kapitan zespołu musi wiedzieć jak ustawić zespół, przecież to on w dużym stopniu kieruje zespołem na boisku więc nie zdziwił bym się jakby był bardzo dobrym trenerem.

0

Jednym słowem Nieee!!!!! Bo poco????

0

Mam to samo, ale chyba w mniejszym stopniu :), bo mi to bardzo nie przeszkadza jak gram a gram nawet dużo. I chyba nie będę miał operacji... Taka prawda że to nic wielkiego.

0

haha, śmieszni są za Rossiego czy Cesca chcą więcej którzy nigdy nie byli tak ważni do sukcesu swoich drużyn jak David, dzięki jego golom Hiszpania wygrała ten mundial i taka prawda, a i król strzelców na euro, może i jest starszy od nich ale jest po prostu zajebisty i ja go wyceniam na 2 razy więcej i tyle, jakby go sprzedali i to za taką sumę to bym im nigdy nie wybaczył on ma zostać do końca kariery i zobaczycie że jak zacznie się sezon to będzie wymiatał. Zresztą ja nikogo nie wyceniam każdy zawodnik Barcy jest bezcenny. :)

0

Blue00, kierowałem się newsami z tej strony a nie mam czasu żeby coś więcej czytać, a było co najmniej dwa tematy ostatnimi czasy Obietnica Wengera, a ogóle Cescowi chyba tak bardzo nie zależy żeby do nas dołączyć.

0

Przecież jak Rossi by przyszli z Sanchezem to w tedy albo Bojan i Jeffren byli by w ogóle nie potrzebni ale mi wystarczy kupić jednego z nich Sancheza i Cesc ma przejść kurde głupi Wenger. Sprzedać kogoś z dwójki Bojan, Jeffren. Bo jak dojdzie jeden napastnik to na pewno przez cały sezon nic nie pogra.

0

Obiecał Wenger że przejdzie, cham głupi, albo go daje, albo następnym razem niech ryja zamknie i niech uważa co mówi, tak ostatnio gościa nie lubię...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?