0

Ja i tak się upieram przy jakimś innym trenerem nie z Hiszpanii, z innej ligi tak samo.

0

Beznadziejne wygląda jakby kto je jakim sprejem przeciągnął na środku. Tylko strój bramkarza mi się podoba, a dresiki mogą być, ale ni nadzwyczajnego. No i spodenki fajne lepsze niż wcześniejsze ale koszulki mi się nie podobają. Ważne żeby dalej grali i się dogadywali tak jak wcześniej nie ważne w jakich strojach :).

0

foczka FCB

Nudny??? Chyba cie porąbało. Wygraliśmy pewnie nasz finał, a tu była walka i nie oczekiwałem takich emocji. Nie ważne jak grali, ale z tego wyszło dużo emocji. A i dobrze że Bayern nie wygrał.

0

A ja bym na jego miejscu poszedł. Jeśli Liverpool coś ugra już nikt nie będzie mówi że w Barcelonie z takimi zawodnikami by dał by radę każdy trener wszystko wygrać (a to nie prawda).

0

Żal gościu musimy kupić silnego i wysokiego napastnika dobrze grającego głową, no dobry technicznie musi być jak na takiego wysokiego Llorente bo kto inny?

0

Nie moim zdaniem to tylko piękne marzenie. Trudno pozbyliśmy się najlepszego pomocnika na tej pozycji (DP oczywiście), ja uważam że Sergio jest dobry ale nie tak jak Yaya, inaczej grają i moim zdaniem Yaya wniósł by teraz dużo tylko nie było by miejsca na nich dwóch. Kurcze to były skład, gdyby Barcelona kupiła by Toure, Llorente, Albe i trener Blanc, to było by piękne, ach. Chce żeby Barcelona dalej grała piłką, ale niech też uderzają z dalsza, inaczej rożne
wybijane na Llorente, Pique, Puyola a nie krótko. Niech Pique wróci d formy więcej Podań długich od niego bardziej zagrać siłowo i trochę wrzut na wysokiego napastnika, którego musimy kupić.

0

nie* sorry :)

0

Zasłużył i tyle, nic więcej pisać ie trzeba.

0

Aj, kurcze musimy szybko kupić minimalnie 1 bocznego obrońce na poziomie.

0

Choć za nim nie przepadam to było by ciekawe...

0

Wolę tego :).

0

Alaba!!!

0

Szkoda...Bardzo chce żeby do nas zawitał pasuje do naszego stylu i przynajmniej ma parę cm, a to się przyda mamy za dużo "karzełków".

0

kierusek_Blaugrana,

To że jest Hiszpanem to gorzej (Alba) bo na mecze towarzyskie, czy na inne Hiszpania ma u nas połowę 1 składu a to za dużo potem by się czepiali że zawodników nie puszczamy bo nie ma zmienników powoli nie Hiszpańskich, obcokrajowcy muszą być. Ale jeśli chodzi o umiejętności zawodników obojętne mi to który przejdzie byli któryś z tej dwójki.

0

O tak...

0

Ja tam wole Alabe niż Albe. Uważał że powinno być jeszcze 2/3 wyższych graczy w Barcelonie i powinniśmy grać inaczej przy stałych fragmentach gry rogi itp.

0

Nie wszyscy zostają. Kupić młodego lewego obrońce jak już wielokrotnie powtarzałem Alba lub Alaba. I wysokiego silnego napastnika. Affelay na pół roczne wypożyczenie, żeby się ograł i kogoś na środek obrony. I czemu Pep pozbył się Yaya, widzicie jak ostatnio wymiata?

0

Ej karny powinien być, przecież był popychany widziałem bo mi tak cieło :P.

0

3:1 :)

0

A Drogby nie chce bo go nie lubię. I chce żeby Barca grała teraz trochę inaczej dużo podań, ale też żeby strzelała zza 16 metra bo czasami to przesada jak próbują wejść do bramki kupić Llorente i grać na niego i Pique rogi, anie tak krótko bo do rogów jeszcze Puyol jest.

0

Alexis Llorente Messi

0

I ma racje, ja jestem ciekawy jak to będzie. Najchętniej chciałby Laurent Blanca, ale by było fajnie..

0

A ja bym nie chciał Alby, tylko Alabe z Bayernu gość wymiata. A co to tej dwójki to Thiago Silva. A o Torresie maże, ale to nie osiągalne trza było go sprowadzić jak grał w Madrycie.

0

Ej przecież Di mateo radzi sobie radzi bardzo dobrze niech go zostawią. A w lidze włoskiej będzie mu chyba za trudno... Nie oto chodzi że tam tak jest, ale trudno żeby milan grał jak barca.

0

haryztybetu,

Nie ma szans....

0

Mój nie tyle wymarzony co realny skład to

Valdes
Alves Pique Puyol Alba/Alaba

Busquets

Xavi/Fabregas IIniesta

Alexis Messi
Lkorente

Xavi z Puyolem zagrają już nie długo na takim poziomie i Iniesta musi grać w środku w 100% a nie na skrzydle, bo gra od tej pory gorzej.

0

Zrozum Valdes pasuje do Barcy jak nikt inny, ale coś się dzieje ostatnio z cała drużyną. A Pedro się odblokuje i niema kupowania jak klub jest zadurzony wy myślicie że to takie łatwe...

0

W ogóle czemu oni boją się strzelać z dalsza przesada... Ale i tak ich kocham :), ale muszą coś wymyślić bo z roku na rok jesteśmy coraz bardziej czytelni.

0

Cuenca za nisko a Xavi i Iniesta zawysoko zmusili Messiego do za dużej pracy w pomocy dlatego wypadł tak źle może nie tak w drugim meczu co w pierwszym, ale taka prawda nie błyszczeli.

0

Dobra on się nie nadawał skoro chciał odejść. Stracił by kontakt z zawodnikami jakby przeciągał, sam nie wiedział czy odejść itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?