mariuszkab2
Dołączył/a: styczeń 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja i tak się upieram przy jakimś innym trenerem nie z Hiszpanii, z innej ligi tak samo.
0
Beznadziejne wygląda jakby kto je jakim sprejem przeciągnął na środku. Tylko strój bramkarza mi się podoba, a dresiki mogą być, ale ni nadzwyczajnego. No i spodenki fajne lepsze niż wcześniejsze ale koszulki mi się nie podobają. Ważne żeby dalej grali i się dogadywali tak jak wcześniej nie ważne w jakich strojach :).
0
foczka FCB
Nudny??? Chyba cie porąbało. Wygraliśmy pewnie nasz finał, a tu była walka i nie oczekiwałem takich emocji. Nie ważne jak grali, ale z tego wyszło dużo emocji. A i dobrze że Bayern nie wygrał.
0
A ja bym na jego miejscu poszedł. Jeśli Liverpool coś ugra już nikt nie będzie mówi że w Barcelonie z takimi zawodnikami by dał by radę każdy trener wszystko wygrać (a to nie prawda).
0
Żal gościu musimy kupić silnego i wysokiego napastnika dobrze grającego głową, no dobry technicznie musi być jak na takiego wysokiego Llorente bo kto inny?
0
Nie moim zdaniem to tylko piękne marzenie. Trudno pozbyliśmy się najlepszego pomocnika na tej pozycji (DP oczywiście), ja uważam że Sergio jest dobry ale nie tak jak Yaya, inaczej grają i moim zdaniem Yaya wniósł by teraz dużo tylko nie było by miejsca na nich dwóch. Kurcze to były skład, gdyby Barcelona kupiła by Toure, Llorente, Albe i trener Blanc, to było by piękne, ach. Chce żeby Barcelona dalej grała piłką, ale niech też uderzają z dalsza, inaczej rożne
wybijane na Llorente, Pique, Puyola a nie krótko. Niech Pique wróci d formy więcej Podań długich od niego bardziej zagrać siłowo i trochę wrzut na wysokiego napastnika, którego musimy kupić.
0
nie* sorry :)
0
Zasłużył i tyle, nic więcej pisać ie trzeba.
0
Aj, kurcze musimy szybko kupić minimalnie 1 bocznego obrońce na poziomie.
0
Choć za nim nie przepadam to było by ciekawe...
0
Wolę tego :).
0
Alaba!!!
0
Szkoda...Bardzo chce żeby do nas zawitał pasuje do naszego stylu i przynajmniej ma parę cm, a to się przyda mamy za dużo "karzełków".
0
kierusek_Blaugrana,
To że jest Hiszpanem to gorzej (Alba) bo na mecze towarzyskie, czy na inne Hiszpania ma u nas połowę 1 składu a to za dużo potem by się czepiali że zawodników nie puszczamy bo nie ma zmienników powoli nie Hiszpańskich, obcokrajowcy muszą być. Ale jeśli chodzi o umiejętności zawodników obojętne mi to który przejdzie byli któryś z tej dwójki.
0
O tak...
0
Ja tam wole Alabe niż Albe. Uważał że powinno być jeszcze 2/3 wyższych graczy w Barcelonie i powinniśmy grać inaczej przy stałych fragmentach gry rogi itp.
0
Nie wszyscy zostają. Kupić młodego lewego obrońce jak już wielokrotnie powtarzałem Alba lub Alaba. I wysokiego silnego napastnika. Affelay na pół roczne wypożyczenie, żeby się ograł i kogoś na środek obrony. I czemu Pep pozbył się Yaya, widzicie jak ostatnio wymiata?
0
Ej karny powinien być, przecież był popychany widziałem bo mi tak cieło :P.
0
3:1 :)
0
A Drogby nie chce bo go nie lubię. I chce żeby Barca grała teraz trochę inaczej dużo podań, ale też żeby strzelała zza 16 metra bo czasami to przesada jak próbują wejść do bramki kupić Llorente i grać na niego i Pique rogi, anie tak krótko bo do rogów jeszcze Puyol jest.
0
Alexis Llorente Messi
0
I ma racje, ja jestem ciekawy jak to będzie. Najchętniej chciałby Laurent Blanca, ale by było fajnie..
0
A ja bym nie chciał Alby, tylko Alabe z Bayernu gość wymiata. A co to tej dwójki to Thiago Silva. A o Torresie maże, ale to nie osiągalne trza było go sprowadzić jak grał w Madrycie.
0
Ej przecież Di mateo radzi sobie radzi bardzo dobrze niech go zostawią. A w lidze włoskiej będzie mu chyba za trudno... Nie oto chodzi że tam tak jest, ale trudno żeby milan grał jak barca.
0
haryztybetu,
Nie ma szans....
0
Mój nie tyle wymarzony co realny skład to
Valdes
Alves Pique Puyol Alba/Alaba
Busquets
Xavi/Fabregas IIniesta
Alexis Messi
Lkorente
Xavi z Puyolem zagrają już nie długo na takim poziomie i Iniesta musi grać w środku w 100% a nie na skrzydle, bo gra od tej pory gorzej.
0
Zrozum Valdes pasuje do Barcy jak nikt inny, ale coś się dzieje ostatnio z cała drużyną. A Pedro się odblokuje i niema kupowania jak klub jest zadurzony wy myślicie że to takie łatwe...
0
W ogóle czemu oni boją się strzelać z dalsza przesada... Ale i tak ich kocham :), ale muszą coś wymyślić bo z roku na rok jesteśmy coraz bardziej czytelni.
0
Cuenca za nisko a Xavi i Iniesta zawysoko zmusili Messiego do za dużej pracy w pomocy dlatego wypadł tak źle może nie tak w drugim meczu co w pierwszym, ale taka prawda nie błyszczeli.
0
Dobra on się nie nadawał skoro chciał odejść. Stracił by kontakt z zawodnikami jakby przeciągał, sam nie wiedział czy odejść itp.