0

Co mu mucha w oko wpadała?

A moim zdaniem skoro mamy w reprezentacjach Hiszpanii naszych, to niech wygrywają jak najwięcej nie? Tylko dla tego jestem za Hiszpanią, bo jestem Polakiem i kibicuje POLSCE, a nie Hiszpanii. Jeśli będą grać jak "dorosła Hiszpania" w finale ME, to wygrają a Alba na pewno zagra świetnie.

0

Nie, tylko do pierwszej 11 i co z Puyolem by było z Mascherano i Pique? On mi nie pasuje na ławkę kapitan reprezentacji na ławce w klubie, myślę że by po czasie żałowała, że do nas dołączył chyba że za Puyola (emerytura)... Ale na to się nie zanosi chyba.

0

Bardzo fajnie, w ogóle szok jak ważnym jest punktem zespołu...

0

Nie wiem czemu ale ten gościu koło Del Bosque przypomina mi Maćka z klanu.
A co do newsa, ja uważam też że Hiszpan powinien dostać Złotą Piłkę, ale tylko Iniesta, a jeśli nie on to Messi, bo kto moim zdaniem szkoda że Xavi on może, ale dla mnie najsprawiedliwiej Iniesta albo Messi. Jak Messi to trudno przecież każdy powie że on jest najlepszy więc nie wiem o co chodzi z tym że znowu on itp., niech się inni bardziej postarają, trudno jest dobry i jak znów dostanie to się będę cieszył, ale jestem za Iniestą, bo moim zdaniem są tak samo dobrzy.

0

I bardzo dobrze.

0

Możecie minusy mi dawać, ale myślę jak Tito będzie trochę inaczej "grał", to już nikt nie będzie płakać po Guardioli, mam przeczucie że będzie jeszcze lepiej...

0

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

KingLeonidas

Gościu, ty komentuj newsa a nie czepiaj się PRZESADNIE.

0

Połowa tych nominacji to kpina... Wszyscy to świetni gracze, ale nie wszystkim ten sezon się udał... (Np. Torres, albo Pepe nie że mu nie wyszło, ale jakie on ma szanse i nie to że jestem za Barceloną...).

0

A mi się te stroje podobają (stroje Manchesteru). A United ostatnio często się mierzymy i mam nadzieje że mecz będzie dobry a wynik taki jak ostatni wynik tych dwóch drużyn w finale LM, najlepiej lepszy, byle byśmy wygrali po dobrej grze.

0

Wracaj, może wreszcie ktoś będzie brał na siebie tą odpowiedzialność strzelania zza szesnastki...

0

A i Ceunca moim zdaniem nic nowego nie wnosi dla mnie dopóki Barcelona dalej będzie mieć takich skrzydłowych jak ma to zawsze będzie rezerwowym , a Tello mimo że prosto gra wypuścić i minąć :P, to mimo to taka właśnie prostota dużo wniesie zobaczycie to będzie nasz egzekutor z ławki a kto wie co potem.

0

On jest tak szybki że na 100% przyda, a potem nabierze więcej umiejętności i nie będzie tylko "szybki chłopcem na zmęczonych rywali" choć to dobre rozwiązanie taki nasz Theo Walcott :P. Moim zdaniem powinien iść na wypożyczenie na 1 rok i zobaczymy serce mówi że bym go chciał w Liverpoolu, ale chyba w Atletico zagra dużej, nie wiem i pewnie i tak zostanie...

0

steryd

A ile ty się sterydów nałykałeś że takie bzdury piszesz, może lubi tak i tak zawsze wychodzi i uwierz jest na pewno bardziej inteligentniejszy od ciebie, chłop jest pokojowy :P.

0

Sorry ale mnie to osłupiło, o kurwa!!!!

0

Sergio wygląda jak ten gościu z Przygód Merlina (główny bohater-Merlin:P).

0

Niech zostanie a jeśli już to proszę nie do Interu, niech to będzie Juve, ale nie Inter.

0

A i to tak trochę nowocześnie :P.

0

KoncuwA

Zgodzę się z tobą ;P, śmiesznie to wygląda w ogóle. Ale ważne że jest nie?...

0

0

No to se chłop będzie miał obfitą karierę trenerską...

0

kurka_misztal

Kurcze "morze"?

A jeśli chodzi o newsa to dobra inwestycja, innym też się należy nie nie tylko piłkarzom. Tym bardziej że ci "inni" też mają dobre wyniki.

0

Eto , Milito, bardzo fajnie wracają wspomnienia... Fajnie że utrzymują kontakt ze sobą.

0

Dobrze dla niego że odszedł choć czasami się przydał, ale jak powtarzam lepszy nie będzie z wiekiem raczej w drugą stronę a teraz może zarobi więcej na "starość".

0

Lepiej teraz wygląda :P. I oby więcej było olimpijczyków Dumy Katalonii, jak najwięcej :).

0

why so serious?

A ja nie rozumiem ludzi co tak płaczą o te minusy co po tym dzień masz już zepsuty do końca?

0

A ja go już nie chce, będzie coraz mniej grał, a tam nie dość że zarobi grubą kasę to więcej na 100% pogra :), lepiej dla niego jakby miał 25 lat to ok, on po prostu już więcej nie osiągnie (on jako on, nie będzie lepszy, nie zostanie najlepszym piłkarzem świata).

0

A ja nie chce już Pepa, bardzo go szanuje, ale już nie po co odchodził?

0

Alebym chciał grać chociaż w Ekstraklasie :)... Kocham Barcelonę, ale ja na jego miejscu byłbym trochę wkurzony że się mnie pozbyli (może bezpodstawnie, ale to moje zdani), w sumie na jego miejscu był bym szczęśliwy i na pewno bym wrócił, ale patrząc na to z innej perspektywy to poco sprzedawaliśmy tyle piłkarzy a potem jak np. z Fabregasem takie problemy żeby go odkupić, teraz coś myślimy z tymi transferami i dobrze.

0

No to Alba u nas sobie tych pucharów narobi na 100% :P.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?