0

No i na Euro z meczu na mecz coraz lepiej grał, mam nadzieje że będzie u nas też tak dobrze grał :p.

0

Torres królem strzelców, haha, kto by powiedział...

0

Leito

Z tą opaską kapitana masz rację, nie wiem jak tam w szatni, ale na boisku Casillas ani na nich nie krzyknie jak coś nie idzie, ani się w ogóle nie odzywa, tylko wygląda jak by się miał rozpłakać :P, mimo tego to najlepszy bramkarz dzisiejszych czasów i gra bez błędnie i ratuje nieraz dupy Hiszpanią za to może zasłużył na opaskę (no i poza boiskiem to świetny gość). Niech coś zrobi bo i w Realu i Hiszpanii jest za spokojny może to dla niego dobrze, ale myślę że nie dla drużyny. I ma przewagę bo to gość z Madrytu :P... Wole jego od Arbeloi.

0

A w ogóle niby do polskiej reprezentacji? Na pewno by chciał...

0

Barca i nie zmienia sie nic

Nie do Barcelony :P. Myślę żeby się nadał.

0

A ja bym go u nas widział bardzo chętnie.

0

Chyba za łatwy rywal, ale rywal to rywal, a po rywalu można się wszystkiego spodziewać :P. I tak drużyna z wyższej półki, jak wygramy z włoską drużyną wysoko to będzie bardzo dobrze.

0

Szkoda, przeklęty rak. Co ja bym dał żeby mnie ominął...Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com

0

[..] a każda spędzona na boisku minuta niech będzie w Twoim wykonaniu jeszcze lepsza.

A czy da się już lepiej grac :)?
Sto lat!

0

Ronaldo wreszcie gra jak kapitan biega ile da rady i nie gra tak samolubnie, brawo, ale nie tylko dla niego Portugalia to teraz nie zbiorowisko "cwaniaków" tylko drużyna.

0

tibijczyk997
Dzięki rozumowi to Messi będzie wielki a Ronaldinho zmarnował szanse bycia największym piłkarzem więc raczej historia zapamięta na dłużej Messiego, co nie zmienia faktu że Ronaldinho i tak dla mnie będzie numerem 1, po prostu on mnie zaraził tak Barcą i piłką więc za to mu dziękuje.

0

Nie ma obecnie moim zdaniem (no może Alaba) nikogo prócz niego więc musimy go kupić, on na 100% wie jak grać w Barcelonie i nawet dobrze gra z Iniestą to będzie przyszłościowa inwestycja.

0

Ja tak samo...

0

Piękne zdjęcie... Ale ja tęsknie za moją "10".

0

dante1803
Jeśli Pedro zagra razem z Cesckiem to się bardzo zdziwię bo Silva na pewno bardziej za sezon zasługuje niż ta dwójka, musimy być obiektywni choć modrzę było by dać szanse Pedro i żeby Cesca gdzieś na choć pół meczu upchać bo bardzo dobrze na razie gra (skutecznie).

0

Ta jasne...

0

banankuba

Haha nasza gra dużo się na jego współpracy z Messim opiera, to jego asystent więc jak do nas nie pasuje?

0

Ej jak grał to grał źle? A w Holandii 1 mecz w miarę przynajmniej nie sam a miał
dużo tych meczy na Euro i jeszcze w jednym z ławki wszedł jak Holandia nic nie grała. To bardzo dobry piłkarz i może powalczyć nawet o 1 skład.

0

Jeśli już zmiana trenera to na kogoś porządnego a nie na jakiegoś byłego piłkarza albo coś w tym stylu, a w ogóle to winna trenera, mieliśmy tyle okazji 100% i żeby ich nie wykorzystać to nie wiem...Każda inna drużyna przy tylu akcjach by minimum 2 gole pykła los tak chciał trudno, źle dobrana taktyka bo to nie Ruscy żeby tak samo grać, ale bez przesady mamy pecha i tak będzie dopóki coś nie zmieni (sposób jakim futbol funkcjonuje w naszym kraju). I nic się nie stało!!!!!, a wiecie dlaczego bo za niedługo będzie lepiej byliśmy faworytami w 2 meczach do końca była nadzieja że wyjdziemy a nie od razu 2 mecze przerąbane w końcu się przełamiemy bo gorzej niż było/jest nie będzie, będzie tylko lepiej.

0

Na wypożyczenie...

0

Kurde musimy wierzyć bo wiara czyni cuda jak Franek Smuda hehe. Damy radę tym razem musimy musimy wykorzystać słabą obronę Rosja oni w ogóle nie broniom tylko około 16 metra dużo miejsca zostawiają w środku dają musimy próbować grać jak Checzy ale też skoncentrować się na obronie i nam ma kto wykończyć akcje oj ma.

0

No wreszcie coś mądrego zauważył.

0

Przemson, to nie było by głupie bo on jest słaby (najgorszy gracz Realu moim zdaniem) i nie lepiej się zachowuje.

0

Chyba że pożyczymy im Adamiakową?

0

Ej a jak Torres zagrał?

0

Jestem ciekaw czy jego dziecko też będzie takie genialne jak on i czy w ogóle będzie grało w piłkę, jak tak to oby dla nas ja tata.

0

Fajną ma dziewczynę.

0

Fajne zdjęcie, fajnie było by jakby wszyscy piłkarze Barcelono i Realu żyli w większej zgodzie, ciekawe co by ci pseudokibice na to powiedzieli.

0

Czy ja wiem czy dobrze chce żeby David został i Pedro, ale przydała by się typowa wieża w napadzie.

0

Ej na nich wyglądają o wiele lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?