0

Obstawiam 2-1, nie wiem czemu, ale myślę że to będzie najgorszy mecz Barcy w tym sezonie w lidze mistrzów, ale i tak wygramy, choć myślę że nie będzie łatwo. A po za tym 1-3 to bardzo dobra zaliczka, nie można tego zepsuć...

0

Może to następny Eto?? Co wy na to? :P

0

Piłkarz, którego potrzebujemy bo gra równo i zaskakuje świetnie że tak dobrze zagrał, niby nie doceniany, przez nie których, ale on jest świetny w wypełnianiu tego co ma wypełniać i nawet coś więcej umie zawsze pokazać jak np. ten piękny gol, brawo i tyle za meczyk.

0

Ale pech Alexisa, to nie jest tak że on jest taki szklany czy coś to prawdziwy pech bo to nie ten sam uraz, bardzo go szkoda :(.

0

Może tak, może nie, zawsze jest ryzyko że się uda że to będzie wymarzony atak, a może być że to była by klapa, tylko moim zdaniem nie powinno być nawet takich myśli dopuszczonych hmm... dla czego? BO NIE MA KASY!!!!

0

nosorożec

Haha, napisałeś to chyba dla jaj, a w ogóle tak nie którzy nie doceniają Pique, kto tak ładnie wyprowadza akcje z obrony jak nie on? :)

0

Manita będzie!!! Messi 2, Cesc 1, Pique 1, Alexis 1.

0

Wierzyłem, wierze i będę wierzył. Wierze że jeszcze wygramy wszystko i Realowi będzie głupio!!! Choć gdzieś w sercu się boję, ale to normalne.

0

Tak szkoda że Yaya już u nas nie ma, najlepszy pomocnik defensywny świata!!!

0

Jak go zobaczył koło Rosella na trybunach z tymi otwartymi buziami obaj, to myślałem że pęknę.

0

Napisałem że wieże w Cuenca, ale co dziś grał ja pierdziele co z tego że to "jakoś" to wyglądało skoro nie od dawał strzałów, raz tylko otworzył swoim podaniem, drogę Messiemu do bramki, w ogóle jakieś szybkości ani siły nie ma, skrzydłowy musi mieć to albo to i koniec, odpychają go jak cipkę, i sprinter nie jest a techniki nie wykorzystał dziś, mówię tylko ten raz powinien schodzić do środka i czasami próbować rozegrać, nie wykorzystuje atutów do końca i wkurza mnie jego wygląd, ale to nie istotne. Niech gra jak nie typowy skrzydłowy morze umie się kiwać, ale moim zdaniem tylko w miejscu, bez rozpędzenia, szybciej niech podaje i gra kombinacyjnie, niech minie tego obrońce trochę zejdzie do środka, strzał, a nie próbuje jeszcze i jeszcze bo się obrona zleci a ten ucieka i nic z tego, pozytyw balans ciałem dobry, technika też, ale dziwny gracz. I w ogóle dziwna chyba moja wypowiedź, ważna wygrana.

VeB

0

A ja chce Diego Alvesa i jego. I Ful wypas, jak Pinot lubię tak raczej już nic nie pokarze wielkiego.

0

Bardzo dobry mecz Piqué i Cesca, Thiago też reszta może być tak jak nas przyzwyczaili na poziomie, tylko Messi niech coś więcej ugra i Cuenca jakoś mnie nie przekonuje, ale jednak myślę że coś z niego będzie. A z Valenci, brawa dla Diego Alvesa, naprawdę bardzo dobry bramkarz.

0

Sorry że tak komentarz pod komentarzem, ale nawet tam musiała być fryzurka :).

0

No to miodzio lodzio, i słodkie malinki, wracaj jak najprędzej!!!

0

Kurcze, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze... Dlaczego tak jest na świecie a nie inaczej? Niech te chłopaczki z Afryki (choćby paru), grają w piłkę w takiej Barcelonie czy gdzie indziej, mimo wszystko to zmienia ludzi na lepsze nie muszą kraść itp. niech kurcze ktoś zajmie się z miłością i wiarą tą Afryką!!!

0

Przerąbane ma :(, ja najwięcej 3 miałem :).

0

Szczerze to nigdy bym nie powiedział że ma tyle asyst jak się potem okazuje, jak mecze oglądam.

0

Van Persi jest zajebisty, ale trochę ma lat, no i kasa!!! Jak już to Silva za rok :P. I kogoś na obronę, a Tello zobaczymy jak sobie poradzi jak się nie będzie mógł rozpędzić przy jakieś ciasnej jak pochwa dziewicy obronie, czy pokaże inne atuty, niczym Messi, który równie dobrze nie musiał by być w ataku, a w pomocy i nie musiał by wykorzystywać szybkości po umie grać jak typowy pomocnik szybki, ale w głowie i precyzyjny, w ogóle on pracuje tu i tu. Zobaczymy co będzie z Tello innymi naszymi talentami życzę im wszystkiego najlepszego.

0

No i lodzio miodzio ze słodzikiem i bitą śmietanką

0

Fizzy Womack

Sam żeś jest szczur, może to nie ciacho, ale na pewno nie szczur to WIELKI GRACZ bo gra dla nas.

0

Teraz będą ładnie pachnieć :P.

0

No czy ja wiem martwiła mnie jego forma na meczu z Realem.

0

Ale i tak ich łatwo rozpoznać :), Iniesta ma na zdjęciu jeszcze takie oczy skośne hehe.

0

To jest oczywista oczywistość nie możemy ani odpuścić w jakiś rozgrywkach anie popełniać błędów. Wierze że Barca jeszcze zaskoczy i wygra wszystko zobaczycie, nawet jeśli nie to to i tak największy klub na świecie i koniec!!!

0

No raczej jej nie ma :p. Swoją drogą to jakoś strasznie to zdarzenie nie wyglądało nie raz spadłem źle na bark i wiem co mówię.

0

Jest świetny, ale dobra rada przypakuj i nabierz masy!!

0

Messi, Messi nie narzekajcie tylko go wielbcie puki jest młody i nie narzekać bo jest najlepszy, każdemu się zdarza

0

kocham* Barcelonę*- sory emocję :P.

0

Jeszcze czas, wierze że wygramy, wierze w nasz klub, ale jak nie wygramy to nic dalej kocha Barcelona za to jaka jest nie tylko z tej strony piłkarskiej WIĘCEJ NIŻ KLUB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?