0

AAAAA, nie no 0:0 Real ucieka!!

0

Bo mimo wszystko to obrońca a jakoś nie wymiatał w tej strefie.

0

Jak dla mnie mimo zawalonej po części (dużej bramki), Abidal lepiej od Alvesa, dobry na początku był.

0

duch toma joad

Ej, ale Pique pasuje do Barcy jak nikt i moim zdaniem takiej kariery poza Barcą by nie zrobił, i w ogóle świetnie podaje, mimo wszystko walczy, dobry technicznie, dla mnie ma tak nie równą formę że aż to dziwne.Taki Pique Barcy jest jednak potrzebny.

0

Szczerze to nie wiemy jaki by był u nas jakby grał i w ogóle, może by się nie rozwiał, albo by grał jeszcze lepiej niż teraz (może to idiota, ale jak już musi solidny na boisku), z drugiej strony jakoś nie żałuje transferu Milito.

0

Drugi mecz zepsuł sędzia!

0

W sumie to szczerze nie powinien się wtrącać Messi by chciał to by go pozwał kurcze niech się go spytają!

0

kamilusssss

Szczerze to nie wierze muszę to zobaczyć, nie wyobrażam sobie po prostu drugiego Puyola, on jest nie do podrobienia i nie zastąpienia. Jeszcze ta fryzura... A chłopak niech zdrowieje i potem gra dla najlepszego klubu świata, ach jak ja im zazdroszczę :(... I gratuluje jednocześnie :P.

0

Jakie wyniki były w tedy a jakie są teraz, dużo mniej bramek i w ogóle taktyki nie było, taki Pele z wiedzą taką jaką ma, nic by w naszych czasach nie osiągnął (znaczy jak by nie uczył się tego co dziś się uczą piłkarze ), nic by nie załapał. W tedy inaczej się grało, nie tylko talent się liczy, lecz również to jak to tego podchodzimy jak się uczymy to jak się ustawić itp., to tak jak byś był inteligenty, ale uczył się że ziemia nie jest okrągła tylko płaska i że może ma koniec co dzisiaj góruje w nodze nie było istotne tak w tedy, w czasach Aleksandra Wielkiego, przeciętny człowiek nie był na pewno mądry (głupi, może nie tylko o małej wiedzy) i nikt sobie z tego nic nie robił bo większość przeciętniaków taka była, dziś każdy umie liczyć, pisać, mnożyć itp. jeśli tego nie umiesz to jesteś nikim, czasy się zmieniają więc w piłce jest tak samo inne czasy trochę (nawet bardzo) się inaczej gra, kto wie czy by był taki chojrak, gdyby był w Santosie dzisiejszym, tak mając 16 lat.

0

Xavi6:)
Nie rozumiem po co wstawiasz dużo litery w słowach w środku zdania, a nie raczysz dać dużej na początku?

0

Szkoda mi Fontàsa i Afellaya, ponieważ jest młodzi i jeszcze długo pewnie pograją a takie kontuzje często psują zawodnikom kariery i jest ryzyko odnowienia tej samej po kontuzjach człowiek jest bardziej na nie podatny. Villa już osiągnął dużo i lepiej że teraz złamał nogę niż na początku kariery. Pedro, mam nadzieje że zagra w jakim meczy na poziomie i coś tam pokarze że dostanie szanse w meczu z realem i na 100% się odblokuje po tym meczu.

0

AniaBarcaFan, nie zgodzę się z tobą co do Cr7 pierwszy raz na derbach mu nawet szło, walczył, dużo był przy piłce, Alvesowi ciężko było tylko te podania mu nie szły, ale i tak grał trochę zbyt dla siebie no i Casillas w swoim stylu, dobrze jedyny gracz Realu którego szanuje, Altintop w drugiej połowie dla mnie dobrze w pierwszej Iniesta go ośmieszył raz tak jakby nie wiedział co się dzieje, Altintop też po przejęciu piłki nie wiedział co zrobić, po prostu Real nie jest już wielkim klubem :/, a my jesteśmy zgrani i najlepsi i tej miłości do klubu i do kolegów brakuje, tego zgrania.

0

Jak można było zepsuć taki wielki klub jak Real? Żal mi Casillasa, kocha klub, ale po dawnym Realu nic nie zostało, nie chodzi że nie wygrywają, tylko jak oni się zachowują... Mogą wygrać wszystko za p 2 lata, ale jak dalej będą tacy to dla mnie nic by nie wygrali. Barca rządzi ot się nazywa WIELKI klub.

0

Jezu co chcecie od Pinto! To dobry bramkarz inaczej by tu nie grał, zobaczycie że się spiszę, może źle się zachowuje poza boiskiem, ale daje radę na boisku.

0

Ja też gram z 3, bardzo lubię ten numer zżyłem się z nim jak Gerard. :)

0

Jezu, kasy nie ma!

0

Haha, co za człowiek... A i zdjęcie fajne :P, w ogóle jedyny jego pozytyw to to że jest zabawny. :)

0

Przecież Pinto w Finale grał bardzo dobry mecz przy bramce jeśli chodzi o strzał nie do obrony i raz pięknie wyciągnął strzał.

0

Zelek1992, haha haha, haha haha haha, Puyol jest naszym najlepszym obrońcom i długo takiego nie będzie, ile razy nawet błędy kolegów naprawia to największy walczak i koło tych perełek taktycznych musi być taki Puyol by ta Barcelona była wielka, Puyol!! A co do Abidala bardzo nie chce żeby odszedł jako kibic myślący sercem bo jest bardzo dobrym człowiekiem, lecz z drugiej strony jakby ktoś młodszy do nas dołączył to by to na pewno był +, nie wiem nie chciał bym na miejscu zarządu i całego sztabu jakby dali bardzo dobrą ofertę i przy tym była by możliwość kupienia dobrego następcy.

0

No wreszcie, ale to i tak dla mnie było pewne że przedłuży.

0

Torreska bym chciał w wieku jakim był w Atletico :P i nie mówcie że było by źle mieć takiego młodego Fernando z w dobrej formie.

0

Dziwie mnie aż taki wasz sprzeciw bo zanim przeszedł do Interu wszyscy go chcieli, a ja też go nie chce teraz :P, w tedy bym go brał jak Atletico Madryt, ale na 1 sezon wypożyczyć.

0

Andres8best- no ja myślę :P.


0

Ej ciekawy czy po bardzo dobrych występach został by dłużej choć o dwa trzy miesiące, czy nie ma takiej opcji?

0

Zobaczycie że Torres waz zaskoczy dobrą formą nie długo :P.

0

Mam nadzieje że Villą nie stanie się to co z Torresem, oby choć Fernando odzyskuje formę w ostatnich 3 meczach co grał było dosko :P , widać że walczy musi żeby odzyskać formę walką i tylko walką, lecz David na pewno da sobie radę musi grać na euro w pierwszej 11 Hiszpan.

0

ziutek1294 trzeba wierzyć w Polskę tak jak w Barcelona!! :P

0

Ale by było fajnie jakby taka gwiazda grała w ekstraklasie...

0

Boże to przecież puchar więc czemu Pinto miał by nie grać, a nawet bez Messiego wygramy.

0

Pod tym samym ustrojstwem nogę trzymałem na rehabilitacji kolana. Miałem szczęście że obyło się bez operacji. Ale co tam o mnie na pewno David wróci w dobrej formie z taką opieką jeszcze nam hattricka na euro strzeli swoją drogą marzy mi się taki finał euro Polska Hiszpania, ale czy to możliwe miejmy nadzieje... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?