mariuszkab2
Dołączył/a: styczeń 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać że Messiego to cieszy na prawdę to nie jest sztuczne i to piękne, samo zdjęcie to obrazuje.
0
Ja chce by Barcelona biła kolejne rekordy póki żyje nie jestem stary, żeby nie tylko mnie tak zachwycała (na pewno tak nie jest :P), żebym synom miał co opowiadać o Wielkiej Barcy, mam dopiero 14 lat (rocznikowo 15) i mam nadzieje że do żyje 114 a Barcelona dalej będzie grała tak jak teraz a może jeszcze lepiej hmm.... ale nie wiem czy się da.
0
lat* sory
0
Ta kiblował przedszkole parę at :P
0
Ważne że powiedział że będą walczyć i na to czekam (oby walczyli co końca).
0
Kamilex 7, mu chodziło chyba o Davida :)
0
Na tym zdjęciu wygląda jak Colin Farrell. :P
0
Haha skubus, Affelay się marnuje :P, dobre sobie to wina klubu i trenera że nie gra hmm... a może ma kontuzje przez którą nie gra!!! A debiutanckie mecze miał bardzo dobre i dołożył coś od siebie na Derbach :), a co do tematu jak zobaczyłem i Real to mnie to rozśmieszyło to jest oczywiste że tam nie przejdzie choć kto wie... Musimy czekać i lepiej się tak nim nie jarać bo znowu wielka gwiazda i się jeszcze spali, pozytywne występy nawet bardzo, ale fazy nie było :).
0
Wracaj Villa! Mam nadzieje na dobra formę choć będzie z tym na pewno problem :(, ale wierze że będzie jak przed paroma laty strzelał tyle goli i był tak wyśmienitej formie jak na mundialu, wszystko zależy od psychiki a on ma silną, tak myślę że ma.
0
Ej jak to żart to głupi uwierzyłem widząc tytuł to przesada!
0
Kurcze jak ja bym tak chciał, ale prawda taka że na wsi więcej talentów by się znalazło niż nie raz po tych miastach gdzie te dzieci tylko TV itp. Takie jest moje zdanie.
0
Wyjdziemy i wygramy w euro!! Zobaczycie mam takie przeczucie że chociaż medal będzie :D, a i mam przyczynę końca świata Polska wygra euro hehe, nie no jestem za naszymi jak za Barcą...
0
dandel- żebyśmy jako kibice jednoczyli się przez nasz ukochany klub, Barcelona jest jak szczere Reggae ;p, pokój i tolerancja. Pisząc to okazujemy naszą miłość do Barcy i ich zawodników do wartości jakie niesie klub i to jest piękne.
0
W radiu słyszałem że to prawie pewne że zagra na euro, oby tak było, zdrowiej David.
0
Robertfrbdg- Tylko tacy tu trafiają. :D
0
Sajatan
Nie on sobie chyba żartuje, no bo bez przesady... A w ogóle napiszesz słowo błędnie to ci je podkreśla, takie to trudne, no chyba że "może " i "morze" tego już trzeba się nauczyć.
Co do newsa to tylko tyle Barcelona jest najlepsza i taka prawda czy to się komuś podoba czy nie.
0
KibicBarcy55
Ach a nie ah! :). FCBForever młoda, ale bardzo się nie zmienił z twarzy taki sam jest tylko starszy. A mecz wygramy!!
0
Ksanti18
Co się dziwisz że się nie poprawia jak mu ostatnio nie dadzą grać, coś czuje że się Torres na euro przełamie oby bo szkoda mi każde dobrego zawodnika, jak się marnuje... A co do Villi, Hiszpanom będzie ciężko bez swojego egzekutora. :(
0
Musimy wygrać ze style z Santosem dla niego!!! Villa!!
0
Sory że tak dwa komentarze koło siebie, ale muszę napisać świetny artykuł.
0
Boże co z tego że Ronaldo bije rekordy strzelonych bramek, w wielkim klubie nie jeden by dał radę... Widać że w wielkich meczach zawodzi i nie jest znaczącą postacią zespołu, nie gra tak dla drużyny jak Xavi, Leo, Adres czy nawet Rooney, kurde Ronaldo jest bardzo bardzo dobrym piłkarzem, jednym z najlepszych i co z tego? Nie jest moim zdanie piłkarzem tak zaangażowanym w zespół jak wyżej wspomniani, jak strzela bramki to nie asystuje, asystuje ( choć rzadko ) to nie strzela bramek, a Messi był prawie królem asyst i goli ( przez chwile tak było ) umie grać na paru pozycjach a o Ronaldo tego nie powiem. Złota piłka powinna być dla tego który jest najbardziej kompletny, a nie dla tego który jest najlepszy w danej kategorii, ktoś może powiedzieć Xavi bramek nie strzela tyle co Ronaldo, nie asystuje nie wiadomo jak często, ale Xavi jest kompletnym pomocnikiem jak trzeba się podłączyć to umie on ma rozgrywać robi wszystko jak należy to chyba każdy powie, a CR7 może jest kompletny może nie, ale w meczach na pewno nie, nie chce mu się? Moim zdaniem nie ma się co równać z nominowanym Xavim i Messim. Patrzcie na Alexisa jaki walczak w obronie i bramki też strzela, niech Cristiano będzie bardziej przydatny dla drużyny może walką o każdą piłkę czy niech rozgrywa tą piłkę nie tylko na nią czeka i spróbuje za rok.
0
Mój ulubiony piłkarz wzór do naśladowania jak i na boisku jak i poza nim, naprawdę zasłużył na tą nagrodę swoją grą.
0
Ale to jest cwaniak... Jest po prostu zazdrosny. :D
0
A trochę pomieszałem.
0
Chce żeby był a nie ma... ( Wracając do pokoju ).
0
W ogóle jeśli chodzi o pierwszą 6 punkty są zbliżone super by było gdy by tak zostało, bo chce żeby liga się wyrównała ( nie mówię że chce żeby było takie zestawienie drużyn tych pierwszych 6 miejsc , no barca ma zostać na 1 miejscu :D ), ale znając życie to zaraz się to zmieni będą się liczyć tylko Real i Barcelona, tak myślę chodź tak nie chce to tak jak z tym pokojem na świecie hehe.
0
Yes, iście zajebiście. I ciekaw jestem jaki będzie pierwszy skład w połowie sezonu, czy nasze 2 nowe nabytki przebija się do składu...
0
Kurde jak przejdzie to poco jest w składzie Arsenalu do LM, i co nie zagra w tedy w LM. :) Ale nie zdziwię się jak nie przejdzie. Tak 50% na 50%.
0
Mi dla niego pasuje 9, i niech ktoś napisz że to dla kogoś wyjątkowego;p po 1 on jest dobry, (numer nie ma w sumie znaczenie, tylko gra) po 2 jakoś Bojan miał jakoś 9 a nic nie pokazał i taka jest prawda!! Nie ważne jak sie zapowiadał tylko jak skończył...
0
haha, to i tak nie prawda, ale jak by tyle dale i to są debilami bo za Cesca nie chcą dać 5mln więcej, i nagle za niego gotowi są dać 50mln haha i wiecle Alexis miał być, żałosne wkurza mnie to powoli coraz bardziej a w ogóle wygrywamy wszystko i nie mamy kasy!! ja pierdole bo by im się stało jakby dali te 5 mln więcej za cesca