@Borneo Haha. UE w pigułce - kraj spoza UE znalazł receptę na osiągnięcie absurdalnych poziomów jakie UE sama sobie wyznaczyła? I do tego nie idzie w energię wiatrową czy fotowoltaikę, tylko w jedyny rodzaj energii odnawialnej niezależnej od pór roku i warunków atmosferycznych? Zmieńmy przepisy by to wykorzystać. Żenada biurokracji do kwadratu.
@FC1899Barca Ja kilka dni temu ścinałem suche drzewo, pociąłem je na mniejsze kawałki i gdy przewracałem jeden z nich zauważyłem dziurę, a a w niej gniazdo szerszeni, dwa z nich wyleciały to też szybko uciekałem. Uwierz mi, że nie potrzebowałem się zastanawiać czy to te azjatyckie czy te nasze. Na szczęście reszta z nich albo była oszołomiona po wstrząsie gdy drzewo się zwaliło, albo wylot gniazda wbił się w drzewo i nie mogły wylecieć, bo więcej ich nie wyleciało
@SkilledHydra16 Staty w lidze - Depay 28 meczy 12 goli 2 asysty, Auba 17 meczy, 11 goli, 1 asysta. To, że Depay strzelił więcej goli wcale go nie broni gdy spojrzymy na to, że grał więcej.
@karci0 Jeśli stanowi to problem to pewnie, że nie trzeba go rejestrować. Ktoś komu zależy poszedłby na wypożyczenie a klubowi bardziej się wówczas opłaca nawet dokładać do kontraktu.
@barteq No i bez łaski musi to być wypłacone. Tyle, że z jakiej racji ma mieć możliwość aby potem grać i zarabiać gdzie indziej? Ja bym go zostawil i niech zarobi na każde wyplacone euro potem na treningach i pierdzeniem w stołek. A gdyby coś mu nie pasowało w takim układzie, to niech sam coś zaproponuje.
@Kidd Niby tak, ale z drugiej strony to przy takich obrotach ciężko się w razie czego pozbyć akcji. Wolę jednak firmy które w każdej chwili można sprzedać bez problemu.
@Drogba1 Nie rozumiem po co rozpowszechniać podobne wypowiedzi podobnych ludzi? Jak usłyszysz gdy menel pod sklepem coś tam bredzi od rzeczy to też to powielasz dalej?
@michal26 Akurat Kosowo to mały pikuś. Bardziej mogło niepokoić napięcie na linii Grecja-Turcja, bo groziło rozłamem w samym NATO. Oczywiście pomijając Chiny-Tajwan.
0
@Borneo Haha. UE w pigułce - kraj spoza UE znalazł receptę na osiągnięcie absurdalnych poziomów jakie UE sama sobie wyznaczyła? I do tego nie idzie w energię wiatrową czy fotowoltaikę, tylko w jedyny rodzaj energii odnawialnej niezależnej od pór roku i warunków atmosferycznych? Zmieńmy przepisy by to wykorzystać. Żenada biurokracji do kwadratu.
1
@FC1899Barca Ja kilka dni temu ścinałem suche drzewo, pociąłem je na mniejsze kawałki i gdy przewracałem jeden z nich zauważyłem dziurę, a a w niej gniazdo szerszeni, dwa z nich wyleciały to też szybko uciekałem. Uwierz mi, że nie potrzebowałem się zastanawiać czy to te azjatyckie czy te nasze. Na szczęście reszta z nich albo była oszołomiona po wstrząsie gdy drzewo się zwaliło, albo wylot gniazda wbił się w drzewo i nie mogły wylecieć, bo więcej ich nie wyleciało
1
@SkilledHydra16 Staty w lidze - Depay 28 meczy 12 goli 2 asysty, Auba 17 meczy, 11 goli, 1 asysta. To, że Depay strzelił więcej goli wcale go nie broni gdy spojrzymy na to, że grał więcej.
0
@barteq Podobno już nie ma problemu z rejestracją piłkarzy, więc tym razem klub nie stoi pod ścianą.
0
@Robert1603 Że co?
1
@Rust_Cohle Kurna gościu - miały być cytaty sławnych ludzi a nie kogoś o którym mało kto słyszał.
0
@karci0 Jeśli stanowi to problem to pewnie, że nie trzeba go rejestrować. Ktoś komu zależy poszedłby na wypożyczenie a klubowi bardziej się wówczas opłaca nawet dokładać do kontraktu.
1
@barteq No i bez łaski musi to być wypłacone. Tyle, że z jakiej racji ma mieć możliwość aby potem grać i zarabiać gdzie indziej? Ja bym go zostawil i niech zarobi na każde wyplacone euro potem na treningach i pierdzeniem w stołek. A gdyby coś mu nie pasowało w takim układzie, to niech sam coś zaproponuje.
1
@MesQueUnClub96 Mimo wszystko Auba.
0
@Kidd Niby tak, ale z drugiej strony to przy takich obrotach ciężko się w razie czego pozbyć akcji. Wolę jednak firmy które w każdej chwili można sprzedać bez problemu.
0
@Kidd Ok Już znalazłem. Ale stosunkowo małe te dywidendy.
0
@Kidd Nie kojarzę takiej spółki. To na NewConnect?
0
@Bobo25 Znasz albo wiesz coś o tym, że istnieją jakieś osoby które traktują na serio te odpały Maxa Kolonko?
0
@Criss18Barca Złoto dla Polski LM dla Barcy. Nad czym tu się zastanawiać?
0
@Drogba1 Jakbyś nie wyłapał to to było pytanie retoryczne. Nie musiałeś odpowiadać.
2
@Ojciec5tkidzieci Co za ..... Miałem napisać soczysty epitet, ale w sumie szkoda wyłapać bana za tego osobnika.
3
@MesQueUnClub96 Woda.
2
@Przemek2323 Nie znam liczb, ale strzelam w ciemno, że i tak nikt nie przebije tego biurokratycznego potwora jakim jest UE.
1
@Drogba1 Nie rozumiem po co rozpowszechniać podobne wypowiedzi podobnych ludzi? Jak usłyszysz gdy menel pod sklepem coś tam bredzi od rzeczy to też to powielasz dalej?
1
@jedrek7000 W tym artykule przecież nie ma nic o ruskich - są Węgrzy i Arabia Saudyjska.
1
@jedrek7000 A po polsku? O co ci chodzi?
0
@Criss18Barca Banda rasistów i tyle. Mam nadzieję, że ich tam zdyskwalifikują.....
0
@tomek8756 Tu trzeba zatrudnić dr Dragana aby objaśnił ludziom tą nieintuicyjną matematykę.
0
@Keriox Kaczyński popularne nazwisko. Miłe, że tą panią spotkała w życiu kiedyś taka miłość, że nawet w tym wieku się za swego wybranka modli.
0
@Matt_i1992 Nie musisz wydać tego na węgiel,pellet czy gaz. Możesz też na chrust.
0
@osa91 Bardzo łatwo teraz oceniać z dystansu. A Berlingowcy to też wszyscy bez wyjątku niechlubne postacie naszej historii?
1
@IronSanHybrid Nie ma takich trzech więc wymienię dwa.
1. Młody papież
2. Przyjaciele.
0
@BartqRKO Braci Koala para, o pomoc się postara...
2
@DLFCB Ty widzisz gdzieś w tle jakieś Złote Piłki, a ja jakichś trzech wytatuowanych kryminalistów na pierwszym planie.
0
@michal26 Akurat Kosowo to mały pikuś. Bardziej mogło niepokoić napięcie na linii Grecja-Turcja, bo groziło rozłamem w samym NATO. Oczywiście pomijając Chiny-Tajwan.