@kamyk_23 Kurna - takie rzeczy powinny być zakazane,albo powinno się bezkarnie móc strzelać do takich dronów ingerujących w czyjąś prywatność. Jak dla mnie to już duża przesada.
@SuperPatsonFCB Kiedyś sezon był o wiele krótszy, nie było tyle meczy. Świat piłki się jednak zmienia i trzeba się dostosować i za nim podążać, a nie kombinować jak to zrobić aby było po staremu. Może niech ktoś im podpowie, że najłatwiej to załatwić brakiem awansu do europejskich pucharów. Tylko skąd wtedy wezmą kasę?
@Karokilla Nie chodzi mi o politykę. Ani o wyroki sądów. Raczej o podejście społeczeństwa do ludzi którzy mają za sobą podobne przejścia. Gdyby panował ostracyzm wobec sprawców podobnych przestępstw, to tacy ludzie zniknęliby z mediów.
@STALU W operze jest taki dodatek że zwracają część kasy gdy robisz zakupy u ich partnerów. Nie pamiętam jak się nazywa, ale pewnie znajdziesz bez problemu. Ostatnio przez ten dodatek na nju dostałem zwrot 75 zł, co zapewni mi ponad 3 miesiące abonamentu. Edit - chodzi o Dify Cashback.
@bartekvisca Nie chciałbym jego powrotu. Dla mnie to temat zamknięty. Ale i tak nie mam nic do gadania w tym temacie. To tylko moja subiektywna opinia.
@Karokilla Dawać go do ekstraklasy w takim razie. W naszym kraju po podobnych przejściach nadal można być autorytetem i brylować w mediach,polityce czy dziennikarstwie.
@Transu96 Co to jest zakazane kąpielisko? Wszystko musi być obwarowane przepisami? Poza tym minimum szacunku wobec czyjejś śmierci wypadaloby okazać. Zwłaszcza jak nie znasz okoliczności.
0
@FCB_dimiC Piękne czasy wtedy były. Może nie widać na miniaturze ale nawet Żytnia w ręku dumnie tkwiła.
2
Co ten Lewy nic nie szczelił znowu? Zaraz się skończy jak ten Messi w PSG i tyle będzie z jego przyjścia. 50 mln jak krew w piach. Ech.
1
@Kondziubarca On od lat prezentuje poziom odklejenia niewiele mniejszy niż obecnie Max Kolonko. Po co promować podobne wypowiedzi?
0
@sonek Ciekawe czy już psychika tak działa, że podświadomie się oszczędza.
0
@Nano22 Bo wszyscy by lizali nie tą stronę co trzeba. Proste.
0
@bartekvisca To jest po prostu jakiś stan umysłu. Patologia taka, że aż słów brak.
0
@Culer_1906 Dajta już spokój z tym pajacowaniem. Kibiców powinna interesować gra i wyniki a nie jakies pierdoły.
1
XXI wiek, sztuczna inteligencja, loty w Kosmos, elektryczne samochody, a biurokracja wiecznie żywa i wiecznie bezduszna i wiecznie absurdalna -https://www.farmer.pl/finanse/nie-moze-odebrac-taniego-wegla-opalowego-pgg-z-kopalni-bo-ma-piec-kaflowy,121439.html
0
@msmsms Raczej nie każdy.
0
@Szmulek 1.City
2. Arsenal
3. Liverpool
4. Chelsea
5. Man Utd
1
@Pawel13sz Gavi.
2
No i nowa saga rozpoczęta. Teraz przez rok ten temat będzie powracał jak bumerang. Oby tylko nic z tego nie wynikło.
1
@MesQueUnClub_87 Ok. Spoko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamyk_23 Kurna - takie rzeczy powinny być zakazane,albo powinno się bezkarnie móc strzelać do takich dronów ingerujących w czyjąś prywatność. Jak dla mnie to już duża przesada.
0
@Lionel_Messi10 Co oni nie ogarniają,że już go tu nie ma? Czy już grzeją temat pt. "powrót Leo"? Oby nie.
0
@MesQueUnClub_87 Serio myślisz,że musisz mi to tłumaczyć?
0
@MesQueUnClub_87 Chodzi mi o podobne rocznice gdzieś na świecie.
0
@SuperPatsonFCB Kiedyś sezon był o wiele krótszy, nie było tyle meczy. Świat piłki się jednak zmienia i trzeba się dostosować i za nim podążać, a nie kombinować jak to zrobić aby było po staremu. Może niech ktoś im podpowie, że najłatwiej to załatwić brakiem awansu do europejskich pucharów. Tylko skąd wtedy wezmą kasę?
1
@Przemek2323 30-lecie muzyki disco polo. Ależ to brzmi dumnie. Słyszał ktoś o podobnych rocznicach rocka, rockandrolla itp?
0
@Transu96 Sam ochłoń, poczytaj kilka razy co napisałeś i się nad tym zastanów. Może się zreflektujesz choć wątpię. Na razie.
0
@Transu96 Czyli tradycyjnie. Bohater w necie...
1
@Karokilla Nie chodzi mi o politykę. Ani o wyroki sądów. Raczej o podejście społeczeństwa do ludzi którzy mają za sobą podobne przejścia. Gdyby panował ostracyzm wobec sprawców podobnych przestępstw, to tacy ludzie zniknęliby z mediów.
1
@norbi77 A co mamy komunę, że PIS ma decydować co mają robić przedsiębiorcy ze swoim towarem i które kontrakty mają zrywać?
0
@Transu96 Powiedziałbyś to w oczy ich bliskim czy jednak zachowalbyś tą opinię dla siebie?
0
@STALU W operze jest taki dodatek że zwracają część kasy gdy robisz zakupy u ich partnerów. Nie pamiętam jak się nazywa, ale pewnie znajdziesz bez problemu. Ostatnio przez ten dodatek na nju dostałem zwrot 75 zł, co zapewni mi ponad 3 miesiące abonamentu.
Edit - chodzi o Dify Cashback.
0
@bartekvisca Nie chciałbym jego powrotu. Dla mnie to temat zamknięty. Ale i tak nie mam nic do gadania w tym temacie. To tylko moja subiektywna opinia.
0
@Dieselzor
0
@Karokilla Dawać go do ekstraklasy w takim razie. W naszym kraju po podobnych przejściach nadal można być autorytetem i brylować w mediach,polityce czy dziennikarstwie.
0
@Transu96 Co to jest zakazane kąpielisko? Wszystko musi być obwarowane przepisami? Poza tym minimum szacunku wobec czyjejś śmierci wypadaloby okazać. Zwłaszcza jak nie znasz okoliczności.