0

@FCB_dimiC Piękne czasy wtedy były. Może nie widać na miniaturze ale nawet Żytnia w ręku dumnie tkwiła.

2

Co ten Lewy nic nie szczelił znowu? Zaraz się skończy jak ten Messi w PSG i tyle będzie z jego przyjścia. 50 mln jak krew w piach. Ech.

1

@Kondziubarca On od lat prezentuje poziom odklejenia niewiele mniejszy niż obecnie Max Kolonko. Po co promować podobne wypowiedzi?

0

@sonek Ciekawe czy już psychika tak działa, że podświadomie się oszczędza.

0

@Nano22 Bo wszyscy by lizali nie tą stronę co trzeba. Proste.

0

@bartekvisca To jest po prostu jakiś stan umysłu. Patologia taka, że aż słów brak.

0

@Culer_1906 Dajta już spokój z tym pajacowaniem. Kibiców powinna interesować gra i wyniki a nie jakies pierdoły.

1

XXI wiek, sztuczna inteligencja, loty w Kosmos, elektryczne samochody, a biurokracja wiecznie żywa i wiecznie bezduszna i wiecznie absurdalna -https://www.farmer.pl/finanse/nie-moze-odebrac-taniego-wegla-opalowego-pgg-z-kopalni-bo-ma-piec-kaflowy,121439.html

0

@msmsms Raczej nie każdy.

0

@Szmulek 1.City
2. Arsenal
3. Liverpool
4. Chelsea
5. Man Utd

1

@Pawel13sz Gavi.

2

No i nowa saga rozpoczęta. Teraz przez rok ten temat będzie powracał jak bumerang. Oby tylko nic z tego nie wynikło.

1

@MesQueUnClub_87 Ok. Spoko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamyk_23 Kurna - takie rzeczy powinny być zakazane,albo powinno się bezkarnie móc strzelać do takich dronów ingerujących w czyjąś prywatność. Jak dla mnie to już duża przesada.

0

@Lionel_Messi10 Co oni nie ogarniają,że już go tu nie ma? Czy już grzeją temat pt. "powrót Leo"? Oby nie.

0

@MesQueUnClub_87 Serio myślisz,że musisz mi to tłumaczyć?

0

@MesQueUnClub_87 Chodzi mi o podobne rocznice gdzieś na świecie.

0

@SuperPatsonFCB Kiedyś sezon był o wiele krótszy, nie było tyle meczy. Świat piłki się jednak zmienia i trzeba się dostosować i za nim podążać, a nie kombinować jak to zrobić aby było po staremu. Może niech ktoś im podpowie, że najłatwiej to załatwić brakiem awansu do europejskich pucharów. Tylko skąd wtedy wezmą kasę?

1

@Przemek2323 30-lecie muzyki disco polo. Ależ to brzmi dumnie. Słyszał ktoś o podobnych rocznicach rocka, rockandrolla itp?

0

@Transu96 Sam ochłoń, poczytaj kilka razy co napisałeś i się nad tym zastanów. Może się zreflektujesz choć wątpię. Na razie.

0

@Transu96 Czyli tradycyjnie. Bohater w necie...

1

@Karokilla Nie chodzi mi o politykę. Ani o wyroki sądów. Raczej o podejście społeczeństwa do ludzi którzy mają za sobą podobne przejścia. Gdyby panował ostracyzm wobec sprawców podobnych przestępstw, to tacy ludzie zniknęliby z mediów.

1

@norbi77 A co mamy komunę, że PIS ma decydować co mają robić przedsiębiorcy ze swoim towarem i które kontrakty mają zrywać?

0

@Transu96 Powiedziałbyś to w oczy ich bliskim czy jednak zachowalbyś tą opinię dla siebie?

0

@STALU W operze jest taki dodatek że zwracają część kasy gdy robisz zakupy u ich partnerów. Nie pamiętam jak się nazywa, ale pewnie znajdziesz bez problemu. Ostatnio przez ten dodatek na nju dostałem zwrot 75 zł, co zapewni mi ponad 3 miesiące abonamentu.
Edit - chodzi o Dify Cashback.

0

@bartekvisca Nie chciałbym jego powrotu. Dla mnie to temat zamknięty. Ale i tak nie mam nic do gadania w tym temacie. To tylko moja subiektywna opinia.

0

0

@Karokilla Dawać go do ekstraklasy w takim razie. W naszym kraju po podobnych przejściach nadal można być autorytetem i brylować w mediach,polityce czy dziennikarstwie.

0

@Transu96 Co to jest zakazane kąpielisko? Wszystko musi być obwarowane przepisami? Poza tym minimum szacunku wobec czyjejś śmierci wypadaloby okazać. Zwłaszcza jak nie znasz okoliczności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?