0

@karci0 Oj tak - ogólnie wódka to paskudztwo, dlatego też bardzo rzadko ją spożywam. Ale jak już się przemogę to najlepiej wchodzi mi Finlandia i dopóki się nie zepsuje to raczej nie spróbuję innych.

0

@Rl9k1nG Eee tam - hymn Hiszpanii łatwiejszy do nauki się wydaje.

0

@Borneo Mogą sobie bić ten rekord i setki razy. A wiesz ile dzięki temu elektrowni konwencjonalnych może zostać zlikwidowanych? Okrągłe ZERO.

2

@karci0 Ogólnie to piję mało wódki ale raz trafiło mi się pić Absolut i była to jedna z gorszych jakie zdarzyło mi się pić. Może jakaś podróbka się trafiła, ale od tej pory omijam szerokim łukiem.

1

@AnnaMarianna Nie ogarniam do czego służą komuś w ogóle kwiaty. Oczywiście poza tymi używanymi do celów kulinarnych.

1

@Borneo Wiatraki i fotowoltaika w naszych warunkach geograficznych mają być remedium na blackout? Zejdź na ziemię.

0

@DonAndres*8 Jak gdzieś blisko granicy to nic niestosownego nie powinno się dziać, bo im tam zależy aby w propagandzie pokazać , że Polacy maja u siebie taką drożyznę ze jada do nich kupować ropę i inne produkty. I to był główny cel zniesienia tych wiz. Jednak wyprawa w głąb kraju to inna bajka. Różne historie mogą mieć miejsce. Jako podróż z dreszczykiem emocji to jak najbardziej.

1

@Rust_Cohle Możesz zjeść - tylko upewnij się ,że kupujesz od kibica Galaty.

0

@Vebrol Bez przesady. Poza tym odpowiednią karę już dostali na boisku.

1

@Kidd Facet nie może być prostytutką - to są zwykłe żigolaki.

2

@bartekvisca Ale wiesz, że jeśli chodzi o lato i zimę to są dwa zupełnie różne powody ewentualnego blackoutu? Latem jest problem z brakiem wodą podczas suszy i upałów, zimą ewentualnie problem może wynikać z surowców. Oczywiście pomijam tu kwestie jakichś awarii. I w tym roku także teraz problem może wynikać z brakiem surowców - niektórzy nawet to sygnalizują. Tak czy siak to w tym roku warto się przygotować na podobny scenariusz. Zwłaszcza tam gdzie występuje znaczne uzależnienie od prądu i jest on niezbędny aby zapewnić sobie minimum do przeżycia.

0

@barcanawieki Nie rozumiem tego wpieprzania się Korei Południowej do ich testów nuklearnych. Chcą ich trzymać na dystans to sami powinni inwestować we własny arsenał nuklearny.

1

@norbi77 Taktyk.

1

@WisniaKala A ile ja bym dał za tyle cukru co na tym zdjęciu....

3

@Rl9k1nG Dobra Kosiniak nie dramatyzuj. Może liczba urodzeń spadła, ale za to ile dzieci (i nie tylko) w tym roku w Polsce przybyło. Wypadałoby podziękować Putinowi.

0

@Suzu A może to kamerzystka, która ich na siebie napuściła?

0

@El Madridista. 99 procent piłkarzy to zwykli najemnicy,więc to żadna obelga czy obraza.

0

@Lionel_Messi10 Dziwnie piszesz Lewy.

3

@kejdzi Z ter Stegenem na bramce akurat wychodzi na to samo jak byśmy byli bez bramkarza.

1

@Death_voice Tyle, że oni już i tak opływają w luksusach, a tej swojej wizji nowego świata i tak nie dożyją. To jest akurat jedna rzecz, która łączy i biednych i bogatych - nieuchronność śmierci.

0

@Kengo Może niech w jakimś biurze podróży się zahaczy jako rezydent w Egipcie czy coś...

1

@draxidox Mam dobrą radę dla pani Mai - zmień pracę, weź kredyt, kup mieszkanie i wynajmuj je komu chcesz na własnych zasadach.

0

Wszyscy się cieszą ale jeśli ktoś wpadnie na pomysł aby dla przykładu ukarać dodatkowo klub to już nie będzie tak wesoło.

1

@domino1344 Nie macie u siebie takiego ortopedy który przyjmuje z urazami od ręki? W zeszłym roku coś mi strzeliło w kolanie, na drugi dzień poszedłem, obejrzał kolano wziął mnie od razu na stół, ściągnął płyn strzykawką, dał tabletki i żadnego prześwietlenia nie robił.

0

@Suzu VAR czy nie - to i tak błędy i wypaczenia nadal się zdarzają.

1

@Kgorecki2500 Bardzo dobrze, że nie chcą nikogo z eurokołchozu, ale jednak Johnson na tym stanowisku to bardzo zły pomysł. Tam nie trzeba showmana tylko gościa który ma wiedzę i doświadczenie w wojskowości.

3

@Vebrol Piękne było to, że akurat im się przytrafiło to niespodziewane mistrzostwo.

2

@FC1899Barca Anglia - Chelsea
Hiszpania - Real Madryt
Niemcy - Bayern
Francja - Olympique Marsylia
Włochy - Juve/Roma
Holandia - Ajax
Portugalia - Benfica

0

@GeneralXavi Kurła - to jak kupiłem ropę z Białorusi to też będą mnie ścigać za zbrodnie wojenne?

0

@SeboPro Nie widziałem takich plotek, ale odejście ter Stegena obojętnie z jakich powodów biorę w ciemno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?