0

@Kapitan hawk Aha. Dzięki.

0

@Kapitan hawk Co w ogóle oznacza ten skrót HD?

1

@Rl9k1nG No i kto ma zadrzeć z tym NATO w razie jakiejś prowokacji ? Serbia?

7

@Rl9k1nG Ukraina też graniczy. I co z tego? Poza tym Rosja w samej Ukrainie ledwo przędzie i nie ma szans aby miała sily na otwieranie nowych frontów.

2

@Kgorecki2500 Nie wiem dokładnie jakie mają sojusze, ale stacjonuje tam nasz kontyngent. A jako ciekawostka to Kosowa nie uznają m.in. takie kraje jak Ukraina, Hiszpania i Rosja.

0

1

@TR3YWAY Szczerze to zupełnie mi to wisi. Szkoda czasu by przejmować się rzeczami na które nie mamy wpływu.

0

@AlphaNumeric To nie jest świętowanie. Przykre,że nawet tego nie pojmujesz.

0

@tomekjd Ja akurat też nie wiem kim on jest.

0

@Fabik87 Daj spokój. Czas rozwijać się i iść do przodu. A nie czekaj...

1

@FC1899Barca Wymęczył drużynę przeciwną czym ułatwił sprawę kolegom. Bardzo dobra robota.

0

@messi564 1. Olympique Marsylia
2. Rennes
3. Psg
4. Monaco
5. Nice

0

@Kondziubarca I to są prawdziwi kibice, a nie to co u nas opluwanie co niektórych piłkarzy gdy im cos nie wychodzi.

1

@Sapos93 Luuk wracaj....

2

Lewy znowu nic nie szczelił? Chłopie ty się zastanów. Zastanów się ......

0

@Comentateiro Cały Poznań taki jednomyślny? Ciekawe...

0

@Aragorn33 To nie lucas wpadł na ten pomysł. No chyba, że jest z otoczenia prezydenta Rzeszowa i robi takie wrzutki aby wyłapać zwolenników.

3

@Aragorn33 No raczej tropy prowadzą do tych polityków, którzy rzucają podobne pomysły które znajdują poklask u takich jak ty.

7

@Aragorn33 No i? To nadal nie powód abyśmy mieli rezygnować z honorowania swoich bohaterów. Nie odpalamy tych syren na codzień, aby to miało stanowić jakiś większy problem. Bardziej tu widzę, że co niektórzy chcą rozdmuchać kolejną polityczną gównoburzę i zbić sobie kapitał.

8

@lucas/catalan Ale czemu mają czuć się niekomfortowo? Źle im będzie z myślą, że Polacy honorują swoich zmarłych bohatersko powstańców, czy o co chodzi?

0

@BartqRKO Mówi się w odwodzie,a nie w obwodzie.
A tak poza tym to on okazał się dość szklany, więc nie ma czego żałować.

0

Podrzucam tu link do zbiórki dla znajomego dziecka. Może ktoś zechce wesprzeć.
https://www.facebook.com/groups/meczowszystko

1

@HighestInTheRoom Pytanie czy chodzi o piłkarzy którzy realnie mogą do nas przyjść i pograć? Chodzi mi głównie o wiek, a nie o prawdopodobieństwo transferu. W takim razie
1. Courtois.
2. Federico Chiesa.
3. Mahrez.

1

@tomek8756 Historia niczym z odcinka Trudnych Spraw A do tego La Rambla dowiaduje się o przeżyciach randomowych ludzi gdzieś w dalekiej Tunezji. Siła internetu jest niesamowita.

0

@Suzu W końcu wszyscy mamy wspólnych przodków. Zamykam więc temat.

0

@Rl9k1nG Porażka. To co robią w tym temacie to cały PIS w pigułce. Nawet jak obiorą dobry kierunek to styl w jakim próbują go osiągnąć jest niczym marsz pijanego we mgle. Nawet jak dotrą do celu to z poobijaną mordą i podartym ubraniem.

0

@MorataFCB Niektóre trendy lepiej jest zwalczać niż im ulegać.

0

@Chaoss No taa. Wywieźli cały tani cukier z Polski to nic dziwnego, że sobie wskaźniki obniżyli. Hehe

0

@RoberDzik Nie wierzę, że Pan Braun to firmuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?