@Kgorecki2500 Nie wiem dokładnie jakie mają sojusze, ale stacjonuje tam nasz kontyngent. A jako ciekawostka to Kosowa nie uznają m.in. takie kraje jak Ukraina, Hiszpania i Rosja.
@Aragorn33 No i? To nadal nie powód abyśmy mieli rezygnować z honorowania swoich bohaterów. Nie odpalamy tych syren na codzień, aby to miało stanowić jakiś większy problem. Bardziej tu widzę, że co niektórzy chcą rozdmuchać kolejną polityczną gównoburzę i zbić sobie kapitał.
@lucas/catalan Ale czemu mają czuć się niekomfortowo? Źle im będzie z myślą, że Polacy honorują swoich zmarłych bohatersko powstańców, czy o co chodzi?
@HighestInTheRoom Pytanie czy chodzi o piłkarzy którzy realnie mogą do nas przyjść i pograć? Chodzi mi głównie o wiek, a nie o prawdopodobieństwo transferu. W takim razie 1. Courtois. 2. Federico Chiesa. 3. Mahrez.
@tomek8756 Historia niczym z odcinka Trudnych Spraw A do tego La Rambla dowiaduje się o przeżyciach randomowych ludzi gdzieś w dalekiej Tunezji. Siła internetu jest niesamowita.
@Rl9k1nG Porażka. To co robią w tym temacie to cały PIS w pigułce. Nawet jak obiorą dobry kierunek to styl w jakim próbują go osiągnąć jest niczym marsz pijanego we mgle. Nawet jak dotrą do celu to z poobijaną mordą i podartym ubraniem.
0
@Kapitan hawk Aha. Dzięki.
0
@Kapitan hawk Co w ogóle oznacza ten skrót HD?
1
@Rl9k1nG No i kto ma zadrzeć z tym NATO w razie jakiejś prowokacji ? Serbia?
7
@Rl9k1nG Ukraina też graniczy. I co z tego? Poza tym Rosja w samej Ukrainie ledwo przędzie i nie ma szans aby miała sily na otwieranie nowych frontów.
2
@Kgorecki2500 Nie wiem dokładnie jakie mają sojusze, ale stacjonuje tam nasz kontyngent. A jako ciekawostka to Kosowa nie uznają m.in. takie kraje jak Ukraina, Hiszpania i Rosja.
0
@FC1899Barca
1
@TR3YWAY Szczerze to zupełnie mi to wisi. Szkoda czasu by przejmować się rzeczami na które nie mamy wpływu.
0
@AlphaNumeric To nie jest świętowanie. Przykre,że nawet tego nie pojmujesz.
0
@tomekjd Ja akurat też nie wiem kim on jest.
0
@Fabik87 Daj spokój. Czas rozwijać się i iść do przodu. A nie czekaj...
1
@FC1899Barca Wymęczył drużynę przeciwną czym ułatwił sprawę kolegom. Bardzo dobra robota.
0
@messi564 1. Olympique Marsylia
2. Rennes
3. Psg
4. Monaco
5. Nice
0
@Kondziubarca I to są prawdziwi kibice, a nie to co u nas opluwanie co niektórych piłkarzy gdy im cos nie wychodzi.
1
@Sapos93 Luuk wracaj....
2
Lewy znowu nic nie szczelił? Chłopie ty się zastanów. Zastanów się ......
0
@Comentateiro Cały Poznań taki jednomyślny? Ciekawe...
0
@Aragorn33 To nie lucas wpadł na ten pomysł. No chyba, że jest z otoczenia prezydenta Rzeszowa i robi takie wrzutki aby wyłapać zwolenników.
3
@Aragorn33 No raczej tropy prowadzą do tych polityków, którzy rzucają podobne pomysły które znajdują poklask u takich jak ty.
7
@Aragorn33 No i? To nadal nie powód abyśmy mieli rezygnować z honorowania swoich bohaterów. Nie odpalamy tych syren na codzień, aby to miało stanowić jakiś większy problem. Bardziej tu widzę, że co niektórzy chcą rozdmuchać kolejną polityczną gównoburzę i zbić sobie kapitał.
8
@lucas/catalan Ale czemu mają czuć się niekomfortowo? Źle im będzie z myślą, że Polacy honorują swoich zmarłych bohatersko powstańców, czy o co chodzi?
0
@BartqRKO Mówi się w odwodzie,a nie w obwodzie.
A tak poza tym to on okazał się dość szklany, więc nie ma czego żałować.
0
Taka sytuacja
https://www.facebook.com/724274415283003/photos/gm.1173926089843968/724945495215895/
0
Podrzucam tu link do zbiórki dla znajomego dziecka. Może ktoś zechce wesprzeć.
https://www.facebook.com/groups/meczowszystko
1
@HighestInTheRoom Pytanie czy chodzi o piłkarzy którzy realnie mogą do nas przyjść i pograć? Chodzi mi głównie o wiek, a nie o prawdopodobieństwo transferu. W takim razie
1. Courtois.
2. Federico Chiesa.
3. Mahrez.
1
@tomek8756 Historia niczym z odcinka Trudnych Spraw A do tego La Rambla dowiaduje się o przeżyciach randomowych ludzi gdzieś w dalekiej Tunezji. Siła internetu jest niesamowita.
0
@Suzu W końcu wszyscy mamy wspólnych przodków. Zamykam więc temat.
0
@Rl9k1nG Porażka. To co robią w tym temacie to cały PIS w pigułce. Nawet jak obiorą dobry kierunek to styl w jakim próbują go osiągnąć jest niczym marsz pijanego we mgle. Nawet jak dotrą do celu to z poobijaną mordą i podartym ubraniem.
0
@MorataFCB Niektóre trendy lepiej jest zwalczać niż im ulegać.
0
@Chaoss No taa. Wywieźli cały tani cukier z Polski to nic dziwnego, że sobie wskaźniki obniżyli. Hehe
0
@RoberDzik Nie wierzę, że Pan Braun to firmuje.