@BorzyKrzys Dobra rada i przestroga przed trudnymi czasami to pogarda dla ludzi? W takim razie widzę postęp bo w 1997 ktoś radził ludziom się ubezpieczyć już po fakcie, a teraz ktoś robi to przed.
@draxidox Wychodzi średnio 9833 złote na osobę. Biorąc pod uwagę, że kilka głównych stołków uszczupla tą pulę o kilka milionów to nie są tam jakieś masakrycznie duże wynagrodzenia. Pytanie tylko czy ten CPK w ogóle kiedyś powstanie. No i kasa dopiero tam popłynie gdy zaczną działać wykupując/wywłaszczając tereny i budować infrastrukturę.
@Kgorecki2500 Ja widzę trochę inne zagrożenie. Ukraina przegrywa wojnę, Putin wsadza tam swojego pachołka i wtedy nasz sprzęt przekazany Ukrainie służy przeciwko nam. Mało prawdopodobne ale na pewno bardziej niż to że Zełensky wykona jakiś ruch przeciwko Zachodowi.
@tomek8756 Ten kto się czepia tej wypowiedzi to naprawdę wykazuje sporo zlej woli i czepia się każdego pretekstu aby tylko uderzyć w premiera. Nie rozumiem co w tej wypowiedzi niewłaściwego. Wyrwane to z szerszego kontekstu czy o co chodzi?
@JimMorrisonFCB Tu jeszcze wrzucę taki cytat ze strony obserwator finansowy - "Zdaniem części ukraińskich komentatorów trudno nawet mówić o wywozie “ukraińskiego ziarna”, skoro w lwiej części należy ono do agroholdingów z międzynarodowym kapitałem. To nie Ukraina i Ukraińcy będą głównymi beneficjentami eksportu ziarna ze stepów, jeśli w końcu uda się go odblokować, ale akcjonariusze spółek notowanych na europejskich giełdach i rządy państw zachodnich"
@Chaoss Ten przykład pokazuje dobitnie logikę UE. Na terenie UE nie można stosować bardzo wielu substancji czynnych w ochronie roślin, nie można uprawiać roślin GMO, jest cała masa obostrzeń dotyczących nawożenia, na różne zabiegi są wyznaczone terminy. Do tego wiele instytucji kontrolujących stosowanie się do tych przepisów, a jednocześnie otwiera się bramę i bez przeszkód wwozi towar z miejsca gdzie nikt się do tego nie stosuje. Na serio nikt z was nie dostrzega tego absurdu? Ostatnio czytalem jak to wpadli do rolnika który sprowadzał opryski z Ukrainy i go ukarali za ten proceder bo u nas były wycofane. No ale płody opryskane tymi środkami mogą wjeżdżać bez problemów. Coś tu chyba w takim razie nie działa.
0
@BorzyKrzys Dobra rada i przestroga przed trudnymi czasami to pogarda dla ludzi? W takim razie widzę postęp bo w 1997 ktoś radził ludziom się ubezpieczyć już po fakcie, a teraz ktoś robi to przed.
0
@karci0 A te głosy to ktoś nagrywa specjalnie do tych przeróbek czy to czyjeś wypowiedzi podłożone?
4
@draxidox Wychodzi średnio 9833 złote na osobę. Biorąc pod uwagę, że kilka głównych stołków uszczupla tą pulę o kilka milionów to nie są tam jakieś masakrycznie duże wynagrodzenia. Pytanie tylko czy ten CPK w ogóle kiedyś powstanie. No i kasa dopiero tam popłynie gdy zaczną działać wykupując/wywłaszczając tereny i budować infrastrukturę.
0
@tobiasson92 Ale tak szczerze co jest złego w tej wypowiedzi? A w tweecie jeszcze wspomniane o programie Czyste Powietrze.
1
@Viajero A to przepraszam w takim razie - nie słyszałem o tym więc nie załapałem skojarzenia.
1
@Viajero Że co niby? Przecież to zupełnie inne przekręty.
0
@tomek8756 Ja raz słyszałem jakieś kroki za oknem, wyjrzałem, a to przechodziło ludzkie pojęcie.
1
@Kgorecki2500 Ja widzę trochę inne zagrożenie. Ukraina przegrywa wojnę, Putin wsadza tam swojego pachołka i wtedy nasz sprzęt przekazany Ukrainie służy przeciwko nam. Mało prawdopodobne ale na pewno bardziej niż to że Zełensky wykona jakiś ruch przeciwko Zachodowi.
0
@tomek8756 Ten kto się czepia tej wypowiedzi to naprawdę wykazuje sporo zlej woli i czepia się każdego pretekstu aby tylko uderzyć w premiera. Nie rozumiem co w tej wypowiedzi niewłaściwego. Wyrwane to z szerszego kontekstu czy o co chodzi?
0
@kuz Kto wie - może kiedyś dotknął w swoich programach jakiegoś niewygodnego tematu i ktoś zadbał o to aby "się odkleił".
0
@barcelonaLM Bardzo dobra wiadomość w tym trudnym czasie. Znamienne tylko, że nie można nic znaleźć w polskim necie na ten temat wpisując te hasła.
0
@draxidox Ło panie. Grubo.
0
@MrPGG Był bo nie posprzątał po sobie po sezonie.
0
@Herato Hazard, bo spadł z prawdziwego szczytu. Umtiti nawet nie przebył ćwierci takiej drogi jak Hazard więc jego upadek był mniej spektakularnym.
1
@wojti258 Proszę o oznaczanie.
0
@DonMatteo901 Na co rozbudzili nadzieje? Na awans krok dalej i potem porażkę? Za wysokie progi.
0
@PawkoFCB Co chcesz? To przecież poważna Liga Mistrzów, a nie jakaś 4 liga ogórkowa
0
@Arczek2001 Trzeba wierzyć do końca.
1
Kurczę. Już 3 gole,a czasu coraz mniej.
0
Kurcze 2 gole trzeba już odrobić. Dalej Kolejorz.
0
@Gaucho De Lighta to w ogóle nie chcę tu widzieć. Chciałbym Kounde ze względu na wiek.
0
@Emhyr Kupiliśmy? Kogo i od kogo?
0
@KrychaFCB Szacunek za to,że nadal gra w ukochanym klubie. Niektórzy mogą się uczyć.
0
@kuz Tylko poczekaj aż z budżetu popłynie kasa do polskich klubów to wtedy ruszymy z kopyta.
0
@tomek8756 Serce rośnie.
3
@tomek8756 Czyli ona tam w tej torbie wozi sprzęt którym wykonuje tą aborcję?
2
@Criss18Barca A na koniec cala drużyna Chelsea i jego sasiedzi wstali i bili mu brawo.
5
@JimMorrisonFCB Tu jeszcze wrzucę taki cytat ze strony obserwator finansowy - "Zdaniem części ukraińskich komentatorów trudno nawet mówić o wywozie “ukraińskiego ziarna”, skoro w lwiej części należy ono do agroholdingów z międzynarodowym kapitałem. To nie Ukraina i Ukraińcy będą głównymi beneficjentami eksportu ziarna ze stepów, jeśli w końcu uda się go odblokować, ale akcjonariusze spółek notowanych na europejskich giełdach i rządy państw zachodnich"
6
@Chaoss Ten przykład pokazuje dobitnie logikę UE. Na terenie UE nie można stosować bardzo wielu substancji czynnych w ochronie roślin, nie można uprawiać roślin GMO, jest cała masa obostrzeń dotyczących nawożenia, na różne zabiegi są wyznaczone terminy. Do tego wiele instytucji kontrolujących stosowanie się do tych przepisów, a jednocześnie otwiera się bramę i bez przeszkód wwozi towar z miejsca gdzie nikt się do tego nie stosuje. Na serio nikt z was nie dostrzega tego absurdu? Ostatnio czytalem jak to wpadli do rolnika który sprowadzał opryski z Ukrainy i go ukarali za ten proceder bo u nas były wycofane. No ale płody opryskane tymi środkami mogą wjeżdżać bez problemów. Coś tu chyba w takim razie nie działa.
0
@arasz1819 Z dystansem misiu. Z dystansem.