0

@BorzyKrzys Dobra rada i przestroga przed trudnymi czasami to pogarda dla ludzi? W takim razie widzę postęp bo w 1997 ktoś radził ludziom się ubezpieczyć już po fakcie, a teraz ktoś robi to przed.

0

@karci0 A te głosy to ktoś nagrywa specjalnie do tych przeróbek czy to czyjeś wypowiedzi podłożone?

4

@draxidox Wychodzi średnio 9833 złote na osobę. Biorąc pod uwagę, że kilka głównych stołków uszczupla tą pulę o kilka milionów to nie są tam jakieś masakrycznie duże wynagrodzenia. Pytanie tylko czy ten CPK w ogóle kiedyś powstanie. No i kasa dopiero tam popłynie gdy zaczną działać wykupując/wywłaszczając tereny i budować infrastrukturę.

0

@tobiasson92 Ale tak szczerze co jest złego w tej wypowiedzi? A w tweecie jeszcze wspomniane o programie Czyste Powietrze.

1

@Viajero A to przepraszam w takim razie - nie słyszałem o tym więc nie załapałem skojarzenia.

1

@Viajero Że co niby? Przecież to zupełnie inne przekręty.

0

@tomek8756 Ja raz słyszałem jakieś kroki za oknem, wyjrzałem, a to przechodziło ludzkie pojęcie.

1

@Kgorecki2500 Ja widzę trochę inne zagrożenie. Ukraina przegrywa wojnę, Putin wsadza tam swojego pachołka i wtedy nasz sprzęt przekazany Ukrainie służy przeciwko nam. Mało prawdopodobne ale na pewno bardziej niż to że Zełensky wykona jakiś ruch przeciwko Zachodowi.

0

@tomek8756 Ten kto się czepia tej wypowiedzi to naprawdę wykazuje sporo zlej woli i czepia się każdego pretekstu aby tylko uderzyć w premiera. Nie rozumiem co w tej wypowiedzi niewłaściwego. Wyrwane to z szerszego kontekstu czy o co chodzi?

0

@kuz Kto wie - może kiedyś dotknął w swoich programach jakiegoś niewygodnego tematu i ktoś zadbał o to aby "się odkleił".

0

@barcelonaLM Bardzo dobra wiadomość w tym trudnym czasie. Znamienne tylko, że nie można nic znaleźć w polskim necie na ten temat wpisując te hasła.

0

@draxidox Ło panie. Grubo.

0

@MrPGG Był bo nie posprzątał po sobie po sezonie.

0

@Herato Hazard, bo spadł z prawdziwego szczytu. Umtiti nawet nie przebył ćwierci takiej drogi jak Hazard więc jego upadek był mniej spektakularnym.

1

@wojti258 Proszę o oznaczanie.

0

@DonMatteo901 Na co rozbudzili nadzieje? Na awans krok dalej i potem porażkę? Za wysokie progi.

0

@PawkoFCB Co chcesz? To przecież poważna Liga Mistrzów, a nie jakaś 4 liga ogórkowa

0

@Arczek2001 Trzeba wierzyć do końca.

1

Kurczę. Już 3 gole,a czasu coraz mniej.

0

Kurcze 2 gole trzeba już odrobić. Dalej Kolejorz.

0

@Gaucho De Lighta to w ogóle nie chcę tu widzieć. Chciałbym Kounde ze względu na wiek.

0

@Emhyr Kupiliśmy? Kogo i od kogo?

0

@KrychaFCB Szacunek za to,że nadal gra w ukochanym klubie. Niektórzy mogą się uczyć.

0

@kuz Tylko poczekaj aż z budżetu popłynie kasa do polskich klubów to wtedy ruszymy z kopyta.

0

@tomek8756 Serce rośnie.

3

@tomek8756 Czyli ona tam w tej torbie wozi sprzęt którym wykonuje tą aborcję?

2

@Criss18Barca A na koniec cala drużyna Chelsea i jego sasiedzi wstali i bili mu brawo.

5

@JimMorrisonFCB Tu jeszcze wrzucę taki cytat ze strony obserwator finansowy - "Zdaniem części ukraińskich komentatorów trudno nawet mówić o wywozie “ukraińskiego ziarna”, skoro w lwiej części należy ono do agroholdingów z międzynarodowym kapitałem. To nie Ukraina i Ukraińcy będą głównymi beneficjentami eksportu ziarna ze stepów, jeśli w końcu uda się go odblokować, ale akcjonariusze spółek notowanych na europejskich giełdach i rządy państw zachodnich"

6

@Chaoss Ten przykład pokazuje dobitnie logikę UE. Na terenie UE nie można stosować bardzo wielu substancji czynnych w ochronie roślin, nie można uprawiać roślin GMO, jest cała masa obostrzeń dotyczących nawożenia, na różne zabiegi są wyznaczone terminy. Do tego wiele instytucji kontrolujących stosowanie się do tych przepisów, a jednocześnie otwiera się bramę i bez przeszkód wwozi towar z miejsca gdzie nikt się do tego nie stosuje. Na serio nikt z was nie dostrzega tego absurdu? Ostatnio czytalem jak to wpadli do rolnika który sprowadzał opryski z Ukrainy i go ukarali za ten proceder bo u nas były wycofane. No ale płody opryskane tymi środkami mogą wjeżdżać bez problemów. Coś tu chyba w takim razie nie działa.

0

@arasz1819 Z dystansem misiu. Z dystansem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?