@HighestInTheRoom Jeśli te widły ominęły tętnicę to raczej życiu to nie zagroziło. Reszta ciosów też chyba nie była śmiertelna, przynajmniej nie na tyle aby go uśmiercić na miejscu.
@Oskar00 Właśnie że jak najbardziej warto porównywać ich do zwierząt. Ludzi od zwierząt odróżnia to ,że ludzie potrafią poskromić swoje instynkty czy zapanować w tym przypadku nad wypaczonym pociągiem seksualnym. Zwierzę nie myśli w tych kategoriach, jedynie zwierzęta domowe zostały nauczone pewnych nawyków, bądź wytresowane i też potrafią zapanować nad instynktem.
@Emhyr Coś kojarzę, że gość miał jakieś problemy z kontuzjami w poprzednim klubie,a do tego jakieś kwasy robił gdy opuszczał swoje poprzednie kluby więc byłbym ostrożny. No ale z drugiej strony jest wolnym zawodnikiem więc jak przychodzi za darmo, to na pewne rzeczy można przymknąć oko.
@draxidox Niedawno trafiłem na zbiór opowiadań Joego Hilla i właśnie tam było to pod tym tytułem. Nawet nie wiedzialem,że nakręcili film na jego podstawie.
@Mario96w Ja z kolei miałem wujka który jeździł na wózku i sam lubil podobne dowcipy, czy ogólnie żartował ze swej niepełnosprawności. Zawsze też śmieszyła nas pewno historia jak wyjechal od nas do siebie takim trójkołowym skuterem piccolo jeszcze z nrd, i kawalek dalej mu zgasł. Przechodził obok pewien facet z okolicy i wujek go pyta czy zna naszą rodzinę - podal mu nazwisko. A on mówi, że zna, to wujek go prosi aby podszedł do nas i powiedzial, że mu się pojazd zepsuł a facet do niego - " a co pan? Nóg nie masz?" A wujek. - " no właśnie kurna nie mam". Mina faceta musiała być bezcenna. Często to wspominaliśmy przy różnych okazjach.
@Emhyr Trochę mnie to dziwi, że akurat Ćwiąkała go podziwia bo to co sam nagrywa stawia go raczej na drugim biegunie. Dla mnie to co robi Romero to błazenada i tyle. Ale jak ktoś to lubi to czemu nie? Byleby zawsze była jakaś alternatywa.
@Ojciec5tkidzieci Skoro to osiedle juz i tak powstało to co by to zmieniło gdyby spurek zamieszkała gdzie indziej? Miażdżyć tą idiotkę i jej głupie pomysły na każdym kroku, ale to akurat słaby cios.
@Arkon Na dziś to City przebiło wszystkich kontraktując cracka na lata, no chyba, że PSG które wygrało batalię o drugiego cracka też można zaliczyć. Potem długo nikt.
Ależ ten czas leci. W 2006 roku ten utwór był dość popularny i często puszczany w radiach czy telewizjach muzycznych. Ciekawe czy dziś też byłby promowany, czy ze względu na tekst i przesłanie byłby raczej przemilczany.
0
@betonito Skoro takie doniesienia się klikają to będą się pojawiać. Jak przestaną się klikać to będą wrzucać cos innego.
1
@Sulimo Swego czasu tak właśnie najzupełniej legalnie pozbywano się zbędnych kociąt z miotu.
1
@don'T.R.I.P.e Proszę o oznaczanie.
2
@FC1899Barca No i dochodzimy do pewnego paradoksu. Co w sytuacji gdy kłamca mówi że kłamie? Wierzyć mu czy też nie?
0
@Deviler Do pewnych dań pasują tylko frytki, a do innych tylko gotowane. To nie ma tak, że jedne generalnie są dobre a drugie są be.
1
@AdiKingu96 Dla kogo zmierza, dla tego zmierza. Gdybyś o tym nie wspomnial to nawet bym o tym nie wiedział bo podobne tematy zlewam ciepłym moczem.
0
@Encore U mnie wzbudzają raczej niesmak.
1
@Koorsik Podobno mają tam mega inflację po kilkadziesiąt procent. Jak to wygląda tak naprawdę i jakie ceny w porównaniu do Polski?
1
@HighestInTheRoom Jeśli te widły ominęły tętnicę to raczej życiu to nie zagroziło. Reszta ciosów też chyba nie była śmiertelna, przynajmniej nie na tyle aby go uśmiercić na miejscu.
3
@Oskar00 Właśnie że jak najbardziej warto porównywać ich do zwierząt. Ludzi od zwierząt odróżnia to ,że ludzie potrafią poskromić swoje instynkty czy zapanować w tym przypadku nad wypaczonym pociągiem seksualnym. Zwierzę nie myśli w tych kategoriach, jedynie zwierzęta domowe zostały nauczone pewnych nawyków, bądź wytresowane i też potrafią zapanować nad instynktem.
1
@MesQueUnClub96 Jacek Żytkiewicz (Zmiennicy), Jaś Fasola, Jesse Pinkman.
2
@MesQueUnClub96 Masza i niedźwiedź.
0
@takisobiektos Czyli teraz zamiast agenta będzie dymał go klub. Sprytne.
0
@Emhyr Coś kojarzę, że gość miał jakieś problemy z kontuzjami w poprzednim klubie,a do tego jakieś kwasy robił gdy opuszczał swoje poprzednie kluby więc byłbym ostrożny. No ale z drugiej strony jest wolnym zawodnikiem więc jak przychodzi za darmo, to na pewne rzeczy można przymknąć oko.
0
@draxidox Niedawno trafiłem na zbiór opowiadań Joego Hilla i właśnie tam było to pod tym tytułem. Nawet nie wiedzialem,że nakręcili film na jego podstawie.
5
@Mario96w Ja z kolei miałem wujka który jeździł na wózku i sam lubil podobne dowcipy, czy ogólnie żartował ze swej niepełnosprawności. Zawsze też śmieszyła nas pewno historia jak wyjechal od nas do siebie takim trójkołowym skuterem piccolo jeszcze z nrd, i kawalek dalej mu zgasł. Przechodził obok pewien facet z okolicy i wujek go pyta czy zna naszą rodzinę - podal mu nazwisko. A on mówi, że zna, to wujek go prosi aby podszedł do nas i powiedzial, że mu się pojazd zepsuł a facet do niego - " a co pan? Nóg nie masz?" A wujek. - " no właśnie kurna nie mam". Mina faceta musiała być bezcenna. Często to wspominaliśmy przy różnych okazjach.
2
@Emhyr Trochę mnie to dziwi, że akurat Ćwiąkała go podziwia bo to co sam nagrywa stawia go raczej na drugim biegunie. Dla mnie to co robi Romero to błazenada i tyle. Ale jak ktoś to lubi to czemu nie? Byleby zawsze była jakaś alternatywa.
0
@Drozdu7 I Kessie oraz Christensen.
1
@Ojciec5tkidzieci Skoro to osiedle juz i tak powstało to co by to zmieniło gdyby spurek zamieszkała gdzie indziej? Miażdżyć tą idiotkę i jej głupie pomysły na każdym kroku, ale to akurat słaby cios.
0
@SuperPatsonFCB Z tych co ostatnio czytalem to polecam https://lubimyczytac.pl/ksiazka/103137/moj-chlopiec-motor-i-ja
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/267502/turcja-polprzewodnik-obyczajowy
0
@don'T.R.I.P.e Tak chyba będzie najlepiej przyswajalne.
0
Wywieranie presji aby szybciej się zdecydował?
1
@Xwowrak To oni kuźwa mają dostęp do gier komputerowych?
0
@Karokilla O proszę - nawet nie znałem tej piosenki i ogólnie historii tych dwóch utworów.
3
@Arkon Na dziś to City przebiło wszystkich kontraktując cracka na lata, no chyba, że PSG które wygrało batalię o drugiego cracka też można zaliczyć. Potem długo nikt.
3
Ależ ten czas leci. W 2006 roku ten utwór był dość popularny i często puszczany w radiach czy telewizjach muzycznych. Ciekawe czy dziś też byłby promowany, czy ze względu na tekst i przesłanie byłby raczej przemilczany.
0
@Kondziubarca Ter Stegen? Serio?
1
@Przemek2323 Ok. Dzięki. Już znalazłem jego wypowiedzi o barbarzyńcach choć nie z dzisiaj.
0
@paweldunajecfcb Nieważne kto i kiedy i czy jest czy go nie ma, to warto się stosować zwłaszcza jeśli ktoś często je mięso w tygodniu.
1
@macio_944 Jeszcze można dorzucić do tego grona Igo, Korteza, Kasię Sochacką.