@Krystian1588 Tyle, że piłka nożna w realu nie ma takiego prostego przełożenia, że gdy wrzucisz gracza czy trenera do innej drużyny to zawsze bez problemu odpali. Klopp poza Liverpoolem trenował drużyny które mogą ale nie muszą. Bez gwiazd, bez wielkiego ego w szatni, bez nacisku na wynik tu i teraz. Gdyby gdzieś po drodze wrzucono go do drużyny tego typu to nie wiadomo czy to by wypaliło. Niejeden dobry gracz się spalił psychicznie w drużynie z topu. I niejeden trener spadł z wysokiego konia.
@bartekvisca No bez przesady. Jakby nie patrzeć to Laporta chyba ma jednak większą moc sprawczą, a zwłaszcza wiedzę w temacie w którym się tu wypowiada niż chłopek-roztropek sasin.
@kuz Chyba nie kumasz - to tylko platforma sprzedażowa. Według prawa to sprzedawca jest w takim przypadku zobowiązany aby dochować umowy. A tu oni biorą to na siebie choć nie muszą.
@FCB24 A dlaczegóż by nie? Nie mam nic przeciwko dodatkowemu meczowi, ale poprzednie zasady też były sprawiedliwe. To już karne według mnie są bardziej niemiarodajne i niesprawiedliwe.
@esem91 Przecież na pogodę nie ma wpływu nikt z nas. Jedyne co nam zostało podczas tych upałów to ponarzekać. Bo normalnie funkcjonować przy tych temperaturach się nie da. Daj nam żyć i nie odbieraj chociaż tego narzekania.
@lucca87 A co ty porównujesz? Każdy zawód ma swoją specyfikę i nie liczy się tylko co kto ma w głowie i czego może się nauczyć, ale choćby podejście do ludzi, trzeba mieć odpowiednie cechy charakteru. Tak samo trzeba mieć odpowiednie cechy fizyczne aby wykonywać jakieś prace. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. No ale pofantazjujmy i załóżmy, że wszyscy Polacy wyuczą się na bankierów, lekarzy prawników itd. Kto będzie wykonywał prace fizyczne? Obcokrajowcy? Obojętnie kto by to nie był, to ktoś te prace i tak będzie musiał wykonać.
@lucca87 Ależ banda buractwa i pajaców wylała swoją żółć w tych komentarzach. Założyciel tematu napisał tylko, że docenia ludzi którzy w swej pracy w tym czasie mają pod górkę. Tylko tyle. No ale buractwo musiało się odezwać. Ja na przykład doceniam wszystkie zawody i współczuję zarówno pielęgniarce która musi podcierać tyłki pacjentom, nauczycielom którzy muszą użerać się z bydłem i chamstwem w szkole, wojskowym którzy musza użerać się z dziczą na granicy, umysłowym których zżera stres i odpowiedzialność w pracy. Każdy zawód ma swoje plusy i minusy i każdy zawód musi ktoś wykonywać. Dlatego warto każdą pracę docenić, a nie pluć się że ktoś mógł sobie wybrać przecież inny zawód, to miałby lepiej. Pod pewnymi warunkami pewnie by miał lepiej ale za to odczułby inne minusy tej pracy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messibestplayerintheworld A tu już niektórzy szampany otwierali...
2
@Krystian1588 Tyle, że piłka nożna w realu nie ma takiego prostego przełożenia, że gdy wrzucisz gracza czy trenera do innej drużyny to zawsze bez problemu odpali. Klopp poza Liverpoolem trenował drużyny które mogą ale nie muszą. Bez gwiazd, bez wielkiego ego w szatni, bez nacisku na wynik tu i teraz. Gdyby gdzieś po drodze wrzucono go do drużyny tego typu to nie wiadomo czy to by wypaliło. Niejeden dobry gracz się spalił psychicznie w drużynie z topu. I niejeden trener spadł z wysokiego konia.
0
@FC1899Barca Jedynie opcja trzecia. Tyle ego w jednej szatni rozsadziłoby ten śmieszny klub na kawałki.
0
@tomek8756 No i gdzie tu niby odleciał? Nie wiem na co i komu Janusz tu odpowiadał ale co w tym niezrozumiałego?
0
@bartekvisca No bez przesady. Jakby nie patrzeć to Laporta chyba ma jednak większą moc sprawczą, a zwłaszcza wiedzę w temacie w którym się tu wypowiada niż chłopek-roztropek sasin.
0
@JohnnyBarca Inflacja i "dodruk kapitału" dotyka także mundial. Im więcej drużyn tym niższy poziom. Nie dociera to do tych pustych łbów.
1
@Pawel13sz Takie akcje pamięta się całe życie.
0
@DonAndrzejos Dembele do czelsi i to na ich warunkach.
0
@DLFCB Tylko podstawić ten tekst z nomen omen Psów Pasikowskiego - "Spudłowałeś z takiej odległości?"
0
@Nano22 Warto pamiętać, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
0
@Gaz A potem przyszedł niejaki Hazard i jak się skończyło?
1
@Comentateiro Czy to rzeczywiście oznacza przeciągnięcie wajchy w przeciwną stronę?
0
@Kredon Ja też z Mazur i u mnie akurat są chmury i wiaterek. Ogólnie da się w końcu żyć.
2
@kuz Chyba nie kumasz - to tylko platforma sprzedażowa. Według prawa to sprzedawca jest w takim przypadku zobowiązany aby dochować umowy. A tu oni biorą to na siebie choć nie muszą.
0
@barcanawieki Walić ich. Jeszcze sami przyjdą prosić.
0
@FCB24 A dlaczegóż by nie? Nie mam nic przeciwko dodatkowemu meczowi, ale poprzednie zasady też były sprawiedliwe. To już karne według mnie są bardziej niemiarodajne i niesprawiedliwe.
0
@barcelonaLM To żaden atak, tylko całkiem racjonalne wyjaśnienie.
1
@PatrychoO Ciągle pada -Czerwone Gitary
Chcemy być sobą- Perfect
Czerwony jak cegła- Dżem
0
@Kapitan hawk Może ten mur to nie z tej strony co trzeba budujemy?
1
@AllBundy Wyobraź sobie, że wszyscy wokół są nadzy, a ty jeden ubrany jak przystało na cywilizowanego człowieka.
0
@AmigoBlancos A co gdy trzy lub więcej drużyn zdobędzie tyle samo punktów?
2
@esem91 Przecież na pogodę nie ma wpływu nikt z nas. Jedyne co nam zostało podczas tych upałów to ponarzekać. Bo normalnie funkcjonować przy tych temperaturach się nie da. Daj nam żyć i nie odbieraj chociaż tego narzekania.
1
@Janiama No pogratulować.
0
@lucca87 To po co piszesz coś w stylu - "mogli się uczyć" skoro to nie tylko od nauki zależy?
0
@lucca87 A co ty porównujesz? Każdy zawód ma swoją specyfikę i nie liczy się tylko co kto ma w głowie i czego może się nauczyć, ale choćby podejście do ludzi, trzeba mieć odpowiednie cechy charakteru. Tak samo trzeba mieć odpowiednie cechy fizyczne aby wykonywać jakieś prace. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. No ale pofantazjujmy i załóżmy, że wszyscy Polacy wyuczą się na bankierów, lekarzy prawników itd. Kto będzie wykonywał prace fizyczne? Obcokrajowcy? Obojętnie kto by to nie był, to ktoś te prace i tak będzie musiał wykonać.
5
@lucca87 Ależ banda buractwa i pajaców wylała swoją żółć w tych komentarzach. Założyciel tematu napisał tylko, że docenia ludzi którzy w swej pracy w tym czasie mają pod górkę. Tylko tyle. No ale buractwo musiało się odezwać. Ja na przykład doceniam wszystkie zawody i współczuję zarówno pielęgniarce która musi podcierać tyłki pacjentom, nauczycielom którzy muszą użerać się z bydłem i chamstwem w szkole, wojskowym którzy musza użerać się z dziczą na granicy, umysłowym których zżera stres i odpowiedzialność w pracy. Każdy zawód ma swoje plusy i minusy i każdy zawód musi ktoś wykonywać. Dlatego warto każdą pracę docenić, a nie pluć się że ktoś mógł sobie wybrać przecież inny zawód, to miałby lepiej. Pod pewnymi warunkami pewnie by miał lepiej ale za to odczułby inne minusy tej pracy.
1
@eosz Zadzwoni do Messiego i ten go pokieruje. Leo też to przechodził.
1
@arsenallondyn0 Ja dokładnie to samo sobie przypomniałem.
0
@Kazragore Ale co takiego niby zyskuje Polska w oczach opinii publicznej? Na co tak realnie przekłada się takie uznanie?