1

@Kapitan hawk Covid wraca, sylwek odwołany

4

Obrońcy Azowstalu w ramach wymiany jeńców sukcesywnie są uwalniani. Wątpiłem, że do tego dojdzie

2

@Bobo25 No dokładnie. Co innego dokopać się do afery a co innego z dumą dzieciaka z piaskownicy krzyczeć wszem wobec- "paczcie - to ja zrobiłem"

0

@bartekvisca A czym niby miało się skończyć globalne "drukowanie" pieniędzy i lockdowny? Teraz po prostu płacimy za to rachunek.

3

Klasa robotnicza pije szampana ustami swoich przedstawicieli.

0

@Crystal37 KNF wydała też nowe wytyczne dla banków dotyczących wyliczania zdolności procentowej, które mają uwzględniać hipotetyczny większy wzrost stopy procentowej. Czyli jeśli kiedyś zakładali na przykład wzrost stopy procentowej o 3%, to teraz muszą zakładać np 5%. Dokładnych wartości nie znam.

1

@lumpenploretariusz No i bardzo dobrze. Nie mam nic przeciwko takim azylom. Jak ktoś chce to niech płaci, jak ktoś chce to niech takiego konia utrzymuje u siebie do jego lub swojej śmierci. A tak poza tematem to dzięki za komplement.

0

@Borneo Gaz jest używany do produkcji wielu rzeczy. Nie tylko do ogrzewania. To raz. A dwa, że magazyny na zimę zawsze były napełniane już latem.

0

@Comentateiro To gdzie ma trafiać taki koń? Do domu spokojnej starości? Jeśli tylko ktoś to zasponsoruje to czemu nie?

0

@Borneo No tak - biznesowy majstersztyk - kupić ruski gaz od Niemców jako pośrednika. A wystarczyło siedzieć cicho i robić to co nasz Wielki Brat zza zachodniej granicy do momentu aż faktycznie będziemy mogli sobie na to pozwolić. No ale o czym tu w ogóle rozmawiamy skoro nasz premier jest tak obyty dyplomatycznie że głupimi wypowiedziami zraża do nas Norwegów czyli nasz strategiczny kierunek importu gazu.

4

@barcelonaLM Germańce nadal biorą ruski gaz, Polacy jak zwykle wyszli przed szereg to dostali po łbie.

2

@Adamski69 Błąd logiczny - to nie uczniowie powinni mieć darmowe posiłki tylko więźniowie powinni sami je sobie produkować na farmach. Metodami ze średniowiecza.

0

@Comentateiro Koń trafia do rzeźni - a co w tym dziwnego? Kto ma tam trafiać? Człowiek?

0

@Stanio87 Jasne - ale co poniektóre osoby ze środowiska pseudokibicowskiego raczej wzorami wychowawców się nie wydają. Pewnie znalazłyby się takie osoby które szkoliłyby takie psy tylko po to aby udowodnić który z ich właścicieli ma większe jądra.

0

@Ojciec5tkidzieci Po co promować podobne zjawiska?

0

@Stanio87 Ok - chodziło mi konkretnie o rasy agresywne - te które konkretnie opisuje polskie prawodawstwo.

0

@pato1234 No spoko - przecież nie mówię, że nie. Tyle, że z tego nagrania nie da się wyciągnąć żadnych wniosków. To jak wróżenie z fusów.

0

@Dalhi Tyle, że LNG to też jest paliwo kopalne, więc jak można mówić o uniezależnianiu się od paliw kopalnych a potem jako rozwiązanie podawać wzrost jego importu?

0

@pato1234 Skąd wniosek komu mu się w tym przypadku należało? Jak często się zdarza, że ktoś wykonuje podobny manewr bez żadnego powodu? Stawiałbym raczej, że coś musiało wcześniej się stać - pewności oczywiście nie mam, ale wątpliwości na tyle, żeby bezrefleksyjnie nie odczuwać satysfakcji.

0

@Medium Pytanie co zdarzyło się przedtem co skłoniło go do tego manewru. Poza tym bawi cię rozwiązywanie konfliktów przemocą?

0

@Barca1992 Tak konkretnie to chyba nie będzie stricte zakazu dla aut spalinowych,a tylko możliwość sprzedaży wyłącznie aut zeroemisyjnych. Auta spalające wodór mogłyby się na to załapać.

3

@KrwawiaceoczyVEB Już sobie to wyobrażam jakby w Polsce kibole zaczęli przyprowadzać psy niebezpiecznych ras na stadion. W psim sektorze burdy byłyby większe niż obok.

0

@Medium Totalnie wyrwane z kontekstu. Nie rozumiem z czego tu czuć satysfakcję.

0

4

@Barca1992 Części z tych pajaców to już nawet na świecie nie będzie w tym 2035.

1

@PatrychoO No i niech ktoś powie, że widząc podobne zdjęcie nie można jednocześnie go słyszeć.

0

Jak myślicie jaki towar trzeba przyjmować aby bez żenady głosić publicznie podobne brednie?
"Von der Leyen dodała, że "nie będzie powrotu do tanich paliw kopalnych". "Musimy pozbyć się uzależnienia od paliw kopalnych. Odpowiedzią jest REPowerEU. I już widzimy efekty: np. amerykańskie dostawy LNG wzrosły o 75 proc."

0

@Uukasz_93 Zawsze wiedziałem, że rodzime źródła energii z naszych szybów naftowych gdzieś tam w innej rzeczywistości są najlepsze. Nawet zauważyłem, że auto lepiej chodzi na polskiej ropie. Też tak macie?

0

@don'T.R.I.P.e Albo już gnije gdzieś w jakimś lesie.

0

A Putin śmieje się do rozpuku....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?