@Kondziubarca No i jakich niby efektów oczekujesz z tego ciśnięcia? Na pół roku przed mundialem? Tu się mleko wylało w momencie jego wyboru i trudno. Teraz już nic z tym nikt nie zrobi. A to że Jadczak będzie go cisnął też nic dobrego nie przyniesie.
@Danny Gaucho Swoją drogą ten paragraf to kuriozum - to nie było żadne śmiertelne potrącenie tylko zabójstwo. No ale takich mamy prokuratorów i sądy. U mnie w mieście swego czasu pod okiem kamer przechodzący przez park chłopak został zaczepiony przez grupę młodzieży i ugodzony nożem. Po czym grupa się oddaliła. Zarzuty jakie postawił prokurator to pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Czaicie to? Pobicie za pomocą noża. A reszta grupy nawet nie została pociagnięta z paragrafu za nieudzielenie pomocy.
@DLFCB Co mu pocisnął? Przecież to nie ma związku jedno z drugim. O czym Mati ma wiedzieć? Picie przeszkadza mu w jakichś treningach? Rozmówca chciał zabłysnąć a sam się zaorał
@Cochise Oj to chyba nie tak do końca. Politycy robią i mówią to czego oczekują ich wyborcy. Na tamtą chwilę jeszcze wszyscy mieli klapki na oczach i nie traktowali zagrożenia ze Wschodu na serio. Teraz nastawienie społeczeństwa się zmieniło to i politycy się do niego dostosowują. Oni nawet mogli ten mur popierać ale nie mówili tego by nie stracić poparcia.
@Bobo25 Staram się oceniać konkretną wypowiedź czy zachowanie, a nie szufladkować osobę i w ten sposób z góry odrzucać nawet te rozsądne. W tym przypadku Zibi - Top.
@barcelonaLM A kto określi do kogo te pieniądze trafią? Na miejscu Kurskiego już bym zarejestrował jakąś lipna fundację czy coś takiego , wpłacił im kasę i potem ją rozwiązał. Szach mat.
Jak widać są osoby które nie zatraciły rozsądku i nie podążają za zaślepionym w gniewie tłumem jeśli chodzi o sprawę Rybusa. Zibi? Top. Mielcarski? Top. Michniewicz? Flop.
1
@NeKenI Wiadomo że to Telly Savalas.
0
@Kgorecki2500 Kpiny jakieś? Co to za pytanie w ogóle
1
@Sensible Te bardziej znane kawałki Lao Che to już znam, ale nie słuchałem wszystkich ich utworów i czasem się trafia na coś świetnego.
0
Taką oto perełkę przypadkiem po nocy znalazłem i mnie zmiażdżyło
@Colon
1
@Kondziubarca No i jakich niby efektów oczekujesz z tego ciśnięcia? Na pół roku przed mundialem? Tu się mleko wylało w momencie jego wyboru i trudno. Teraz już nic z tym nikt nie zrobi. A to że Jadczak będzie go cisnął też nic dobrego nie przyniesie.
0
@LeoMessi1994 A skąd wiadomo co jest pod tym drewnem? Może prawdziwe czołgi tam ukryją teraz albo w przyszłości?
0
@GeneralXavi Dobra Jadczak skończ już ten temat.
0
@Danny Gaucho Swoją drogą ten paragraf to kuriozum - to nie było żadne śmiertelne potrącenie tylko zabójstwo. No ale takich mamy prokuratorów i sądy. U mnie w mieście swego czasu pod okiem kamer przechodzący przez park chłopak został zaczepiony przez grupę młodzieży i ugodzony nożem. Po czym grupa się oddaliła. Zarzuty jakie postawił prokurator to pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Czaicie to? Pobicie za pomocą noża. A reszta grupy nawet nie została pociagnięta z paragrafu za nieudzielenie pomocy.
0
@tomek8756 A jakież to ty masz prawo aby takie prawo do pouczania komuś odbierać?
0
@against_modern_football To próbuj dalej. Może za krótko czekasz skoro już zdążyłeś ponad 700 razy wykonać próby połączeń.
0
@against_modern_football A czemu sam nie spróbujesz zadzwonić?
2
@KrychaFCB Bardzo miłe wyrażenie z twojej strony.
0
@FC1899Barca Weź ty się chłopie lepiej za granie i najlepiej ust nie otwieraj bo błazna z siebie robisz.
2
@DLFCB Co mu pocisnął? Przecież to nie ma związku jedno z drugim. O czym Mati ma wiedzieć? Picie przeszkadza mu w jakichś treningach? Rozmówca chciał zabłysnąć a sam się zaorał
0
@Cochise Oj to chyba nie tak do końca. Politycy robią i mówią to czego oczekują ich wyborcy. Na tamtą chwilę jeszcze wszyscy mieli klapki na oczach i nie traktowali zagrożenia ze Wschodu na serio. Teraz nastawienie społeczeństwa się zmieniło to i politycy się do niego dostosowują. Oni nawet mogli ten mur popierać ale nie mówili tego by nie stracić poparcia.
0
@Uukasz_93 No dosłownie wypisz wymaluj jak ta scena z filmu Dzień Świra.
0
@Kondzix Ja tam wolę jednak mu kibicować aby w jakimś momencie się przydał klubowi, niz go opluwać.
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie ma to jak szacunek dla graczy zespołu któremu kibicujesz....
0
@arasz1819 W takim razie zobaczymy - Zibi powiedział ,że łatwo było skreślić Rybusa skoro na jego pozycji jest którymś wyborem z kolei.
0
@Bobo25 Staram się oceniać konkretną wypowiedź czy zachowanie, a nie szufladkować osobę i w ten sposób z góry odrzucać nawet te rozsądne. W tym przypadku Zibi - Top.
0
@barcelonaLM A kto określi do kogo te pieniądze trafią? Na miejscu Kurskiego już bym zarejestrował jakąś lipna fundację czy coś takiego , wpłacił im kasę i potem ją rozwiązał. Szach mat.
2
Jak widać są osoby które nie zatraciły rozsądku i nie podążają za zaślepionym w gniewie tłumem jeśli chodzi o sprawę Rybusa. Zibi? Top. Mielcarski? Top. Michniewicz? Flop.
0
@barteq No ale kogo my sprzedajemy? Same "odpady" z wysokimi kontraktami. Potęgom zbędni, a średniaków nie stac na ich pensje.
0
@Kondziubarca Po czynach ich ocenimy. Oby trzymali się tych słów.
3
@4drian0 Lojalność dla klubu? Bezcenna.
1
@Comentateiro Panie - tego to ludzki rozum nie pojmie. A juz na pewno na trzeźwo tego nie ogarnie.
1
@barteq Azjaci niosą ze sobą sporą wartość marketingową, dlatego łatwiej na nich zarobić.
1
@Kamiloza91 Rybus do Spartaka.
0
@patrykzmc2000 Mbappe czyści stajnię.
3
@Comentateiro Ale to akurat raczej mem niż poważna inicjatywa. Coś jak Polska Partia Przyjaciół Piwa.