0

@Tuc The Orphan Sierota - film inspirowany prawdziwą historią która wydarzyła się w Czechach - dowiesz się więcej jak wpiszesz haslo "dzieci z Kurim" - no ale to po seansie bo będziesz miał spoiler.

0

@Abominacja To w takim razie samochód będzie zarejestrowany na randomowego Ukraińca/Białorusina/Pakistańczyka a ludzie będą sobie u nas nimi pomykać.

0

@tomek8756 Jeden troll odpisuje drugiemu na prowokacje,a ludzi to śmieszy.

0

@QAnon Wyłapać ich tam wszystkich i wysłać do "najlepszego wynalazku" ich idoli - do łagru na kilka lat.

0

@macio_944 Daj pan spokój. Dobrze, że to tylko jeden dzien na razie.

1

@Nazio87 Mi się podoba też Pochodnia Kasi Sienkiewicz z Muńkiem. Taki klimat z lat 90-tych.

0

@Barcanajlepszyteam Czyli z jednego absurdu popadamy w drugi. No to nieźle.

7

@Nieznajomy Nie - ale przymusowa praca dla wszystkich skazanych powinna być przywrócona także u nas.

2

Okazuje się,że Białoruś w pewnych aspektach może być wzorem dla innych państw - https://wiadomosci.wp.pl/jak-niewolnicy-tak-pracuja-wiezniowie-na-bialorusi-6781244984089504a

2

@AdamaTraore Moim zdaniem wszyscy powinni tam wystąpić.

7

@AdamaTraore W końcu ktoś z tym robi porządek. Mam nadzieję, że Stany Zjednoczone Polski będą w końcu wolne od pejsbuka.

3

@oZinho Albo zaraz po podpisaniu umowy złapać kontuzję.

1

@Comentateiro Chyba od takich spraw mamy właśnie NATO. Póki co nie wiemy jak zareagowałoby NATO w momencie agresji na członka sojuszu, ale skąd założenie, że jakaś europejska armia zareagowałaby lepiej?

0

@LioMessi10 Nie wiem - ale na pewno byłoby bardziej przejrzyste i wówczas można by było wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.

0

@DaPidejpi Kurczę współczuję. U nas podobno 28. Dobrze że to tylko jeden dzień i akurat niedziela to się można jakoś przemęczyć.

1

@Nano22 No ale czy ta wypowiedź przeczyła ówczesnej sytuacji?

0

@LioMessi10 No ale co ma do tego porównywanie innych krajów? Bez podania choćby takich danych jak zarobki, poziom inflacji czy wzrost/spadek ceny nieruchomości.

0

@FC1899Barca Super takie rzucanie jednej danej statystycznej. Takie wybiórcze i nic nie wnoszące.

0

@koziar Szpieguje dla Ziobry.

0

@Kengo No że jest z Polski i co dalej? Nie dokończyłeś zdania.

1

@barcanawieki Tylko czemu nie dodasz, że chwilę potem dodał że nie chce się wypowiadać na te tematy? Nie każdy musi być ekspertem - nie rozumiem sensu pytania boksera czy też innego sportowca o podobne sprawy. A jak ktoś się wypowie nie po myśli to potem hejt i krytyka.

1

@Jakchcesz Panie co tam jakiś Bojan - teraz jest Pedri i Gavi.

0

@cris2706 No ale tak ogólnie to wcale nie ma mowy o tym, że to musza być koniecznie elektryki. Chodzi o napęd zeroemisyjny, a ostatnio widziałem artykuł ,że testują pierwszy zeroemisyjny traktor napędzany wodorem w formie amoniaku i podobno póki co projekt zakończony powodzeniem. Pytanie ile w tym prawdy - https://swiatoze.pl/pierwszy-traktor-na-amoniak-na-swiecie-nie-emituje-spalin/

2

@Barca_bwo W jakich krajach tak jest?

0

@martin3131 No ale według, tudzież podług kogo?

0

@JohnnyBarca Alemany - działaj.

0

@Barca1992 Za Hitlera rzeczywiście mieli lepiej.....

0

@Lodziara69 A któż to wie?

1

@Kinginiesta I prawidłowo. Króciutko z przestępcami. Wiek nie ma znaczenia.

2

@ObiwanKenobi Jak można zrobić coś takiego? Chodzi ci o techniczne podejście? Są różne sposoby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?