1

@Uukasz_93 Ja tam nikomu nie współczuję. Nikt im pistoletu do głowy nie przykładał, a przykłady dramatów frankowiczów niczego ich jak widać nie nauczyły. Bardziej współczuję emerytom którzy za swoje liche emerytury z miesiąca na miesiąc mogą sobie pozwolić na coraz mniej. A ich nikt nie pytał o to czy chcą odprowadzać składki, tylko zabierali je pod przymusem.

0

@Janas11224 I to jest ta różnica pomiędzy klubem w rękach właściciela który dba o swój interes, a klubem w rękach socios, czyli tak naprawdę wszystkich i nikogo zarazem.

0

@DonMatteo901 Normalnie straszne.

0

@Medium U mnie nadal wszystkich zwłok nie sprzątnęli. Wczoraj nawet pies jakąś kość udową przyciągnął.

0

@Karzel Już prędzej jakiś ruski prowokator. Jaki niby interes w tej prowokacji miałoby osiągnąć wymienione przez ciebie środowisko?

1

@P33ck Nigdy nie lubiłem ich koszulek, ale zacni zawodnicy się przez ten klub przewinęli.

0

@BartqRKO Ale wiesz,że jedynym argumentem w tym przypadku jest tylko i wyłącznie kasa? A cała reszta jaką się tu dorabia to tylko zbędne bzdety?

2

@Medium Ja jak raz jechałem nad morze z tą nawigacją to też wylądowałem na jakimś poligonie.

4

@QAnon Najlepiej to ktoś dziś podsumował, że ci którzy go krytykują będą siedzieć cicho gdy zacznie się mundial na stadionach których fundamentem jest ludzka krew.

0

@pax Po części być może tak. Ale zapewne znajdzie się sporo tzw. "antyszczepionkowców" którzy krytykują Rybusa i sporo tych którzy go chwalą ale nie byli tzw. "antyszczepionkowcami".

0

@pax Tylko, że te dwie kwestie które wymieniłeś dla mnie jakoś słabo się łączą z wyborem pracodawcy przez jakiegoś piłkarza który na dodatek ma żonę Rosjankę. Nie wiem - być może nie znam całej tej sytuacji - czy Rybus jakoś aktywnie się wypowiadał na temat wojny, czy ma na koncie jakieś wypowiedzi prorosyjskie itd. No ale to sprawa poboczna. Jeśli Stanowski dostrzega konkretne osoby które łączy popieranie Rybusa i ich poprzednie wpisy antyszczepionkowe to wtedy ta wypowiedź się jakoś broni. Tyle.

0

@Barca1992 Niech ją ktoś uświadomi, że słowo pochwa ma drugie znaczenie, ale ono tak średnio pasuje do tego kontekstu.

0

@mateusz1989VeB Nie wiem - jedyne co broni tą wypowiedź, to fakt, że być może kojarzy jakieś konkretne osoby wspierające Rybusa z ich wpisami antyszczepionkowymi. Wtedy może się to jakoś kleić

0

@Emhyr Jeśli wygrywa ten co na wygrać to tak średnio opłaca się stawiać, bo najwięcej można zarobić na niespodziankach.

1

@mm_ Potwierdzam. Byłem jednym z tych 2000 euro.

2

@tomek8756 Ciekawe - dziś ktoś już zaliczył protestujących do grona sympatyków Koalicji Obywatelskiej, teraz kolejny zalicza ich do antyszczepionkowców. Co dalej? Faszyści, antysemici czy LGBT?

0

@Sehzade1899 To podaj mi w takim razie przykład takiego podatku, którego wprowadzenie wpłynęło n obniżenie bądź likwidację innego rodzaju podatku.

1

@Comentateiro Kwestia nazewnictwa. Ważne, że wiemy o co chodzi.

0

@Sehzade1899 Każdy kolejny podatek jest złym pomysłem w samej swojej istocie.

0

@Sulimo Chyba nie rozumiesz tej wypowiedzi skoro dla Ciebie jest to propaganda dla Kremla. Dlaczego tak uważasz?

0

@Comentateiro Zależne i połączone ale odrębne. Tak jak bliźniaki syjamskie są połączone jednym ciałem i zależne od siebie ale to dwie odrębne istoty.

0

@DonMatteo901 Stanoskiemu spadają zasięgi skoro wciska guzik z napisem Staśko? Chyba tak skoro już ostatnio sam niewywoływany promował wypowiedzi tej osobniczki.

0

@Jestjakjest Generalnie świat był pod wieloma względami lepszym miejscem do życia w tamtych latach. Niekoniecznie w samym PRL. Ale tamte lata miały swój niepowtarzalny klimat.

0

@Comentateiro No tak na dobrą sprawę to wedle twojej logiki musi minąć kilka lat życia zanim dziecko będzie mogło przeżyć bez pomocy matki.

6

@Tomix_83 Monopolista ustala ceny na rynku, a mniejsi gracze się tylko do nich dostosowują. Czego w tym nie rozumiesz?

1

@Kondziubarca I serio to komuś przeszkadza? Każdy Polak który wykonuje pracę, która ma coś wspólnego z tym krajem będzie teraz hejtowany? Kierowcy TIR-ów też?

3

@Tomix_83 Orlen ma monopol i to Orlen dyktuje ceny hurtowe na naszym rynku.

0

Widzę, że w w mediach spory hejt w kierunku Rybusa. Chodzi o to, że Lokomotiw i Spartak to jakieś wrogie sobie kluby czy o co innego?

0

@KrwawiaceoczyVEB No wiesz - ja też potrafię się spłakać o obecne chore ceny różnych produktów, ale potem sięgam do kieszeni i zagryzając wkur...enie jestem zmuszony je i tak po tych chorych cenach kupować.

0

@hayek Ty tak na serio? To nie jest żadne poważne przedsiębiorstwo jak np. wzorcowy pod tym względem Bayern, tylko zabawka szejka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?