@AdamaTraore Jako, że wypowiedział je akurat Zełenski to nie można ich traktować serio. On musi mówić w podobnym tonie i tyle. Co ma innego powiedzieć? Że Polska i kraje bałtyckie są i będą bezpieczne?
@QAnon Może ktoś w końcu rozwinie technologię napędu wodorowego. Choć to na przekór interesom wielu wpływowych grup i wszelkim trendom. Technologia dająca ludziom zbyt wielką niezależność.
@negreanu A co tu myśleć? Sprawa jest oczywista nawet dla laika a co dopiero dla ekspertów NATO? Poza tym przesmyk suwalski to sprawa życia i śmierci zwłaszcza dla krajów bałtyckich bo odcina im drogę lądową od Polski i wsparcia NATO. Po tym jak Putin pozbawił świat wszelkich złudzeń Polska i kraje bałtyckie powinny bez oglądania się na działania NATO same zadbać o umocnienie tego terenu.
@Comentateiro Nie no spoko. Fajne wytłumaczenie na uspokojenie sumienia. Jeszcze lepiej by im było gdyby zachodnie koncerny podzieliły się swymi zyskami z tymi pracownikami.
@ranger3120 Jeśli nie wysuwa się podczas uderzenia o ziemię to spróbuj wyciągnąć ręcznie - musisz nacisnąć ten "przycisk"/"pokrywę" na dole głowicy i jednocześnie pociągnąć za jeden z końców żyłki.
@Comentateiro Mało tego - ci sami którzy noszą buty czy ubrania znanych zachodnich marek przykładają rękę do wyzysku biednych ludzi, czasem nawet nieletnich. Ci którzy popierają politykę proekologiczną UE kupując każdy jeden produkt sprowadzony spoza UE przykładają rękę do zanieczyszczania środowiska. Ciężko w dzisiejszych czasach żyć w miarę normalnie i nie być bardziej lub mniej nieświadomym hipokrytą.
@Fan2005 Że co niby? W ciągu 10 lat populacja zwiększy się o 50%? Co to za dane w ogóle? Już pomijając fakt, że powielasz mit o tym jakoby zasobów na Ziemi miałoby zabraknąć dla rosnącej populacji ludzkości. Mit który dawno został obalony.
@tobiasson92 Zachowanie selekcjonera poniżej wszelkiej krytyki. Kto jak kto ale żeby trener nie stanął w takiej sytuacji w obronie zawodnika z którego zrobiono czarownicę? Żenada.
Nie wiem jakie wy macie odczucia ale jeśli chodzi o dzień dzisiejszy to pogoda jest idealna do życia. Temperatury jakie przyniósł nam dzień wczorajszy to jak dla mnie były zbyt męczące.
@Destroyer_of_Worlds No ale lepiej dla takiego koncernu sprzedac elektryka w którym co kilka lat trzeba wymienic ogniwa niz sprzedawac dlugowieczne silniki spalinowe.
1
@barteq Azjaci niosą ze sobą sporą wartość marketingową, dlatego łatwiej na nich zarobić.
1
@Kamiloza91 Rybus do Spartaka.
0
@patrykzmc2000 Mbappe czyści stajnię.
3
@Comentateiro Ale to akurat raczej mem niż poważna inicjatywa. Coś jak Polska Partia Przyjaciół Piwa.
2
@BorzyKrzys Królowie Żyta w formie.
1
@AdamaTraore Jako, że wypowiedział je akurat Zełenski to nie można ich traktować serio. On musi mówić w podobnym tonie i tyle. Co ma innego powiedzieć? Że Polska i kraje bałtyckie są i będą bezpieczne?
0
@mateusz1989VeB Co do Michniewicza to po skreśleniu Rybusa straciłem dla niego resztki szacunku.
2
@QAnon Może ktoś w końcu rozwinie technologię napędu wodorowego. Choć to na przekór interesom wielu wpływowych grup i wszelkim trendom. Technologia dająca ludziom zbyt wielką niezależność.
0
@Sau_Ron Wisła Kraków.
0
@negreanu A co tu myśleć? Sprawa jest oczywista nawet dla laika a co dopiero dla ekspertów NATO? Poza tym przesmyk suwalski to sprawa życia i śmierci zwłaszcza dla krajów bałtyckich bo odcina im drogę lądową od Polski i wsparcia NATO. Po tym jak Putin pozbawił świat wszelkich złudzeń Polska i kraje bałtyckie powinny bez oglądania się na działania NATO same zadbać o umocnienie tego terenu.
18
@Joe_Pesci Bardzo dobrze, że jadą po Krzysiu i wytykają mu te układy. Gdy on jedzie po innych to się wtedy nie hamuje.
1
@Comentateiro Nie no spoko. Fajne wytłumaczenie na uspokojenie sumienia. Jeszcze lepiej by im było gdyby zachodnie koncerny podzieliły się swymi zyskami z tymi pracownikami.
1
@ranger3120 Jeśli nie wysuwa się podczas uderzenia o ziemię to spróbuj wyciągnąć ręcznie - musisz nacisnąć ten "przycisk"/"pokrywę" na dole głowicy i jednocześnie pociągnąć za jeden z końców żyłki.
6
@Comentateiro Mało tego - ci sami którzy noszą buty czy ubrania znanych zachodnich marek przykładają rękę do wyzysku biednych ludzi, czasem nawet nieletnich. Ci którzy popierają politykę proekologiczną UE kupując każdy jeden produkt sprowadzony spoza UE przykładają rękę do zanieczyszczania środowiska. Ciężko w dzisiejszych czasach żyć w miarę normalnie i nie być bardziej lub mniej nieświadomym hipokrytą.
0
@Jakchcesz Mane i Lewy. Ależ tam będzie piłeczka chodziła w tym Bayernie. Może nawet znowu sięgną po LM i Lewy wówczas odejdzie w glorii chwały?
0
@Fan2005 Że co niby? W ciągu 10 lat populacja zwiększy się o 50%? Co to za dane w ogóle? Już pomijając fakt, że powielasz mit o tym jakoby zasobów na Ziemi miałoby zabraknąć dla rosnącej populacji ludzkości. Mit który dawno został obalony.
0
@AdamaTraore No ale przecież żadnej wojny nie ma. Co najwyżej specjalna operacja wojskowa....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Piłkarzy to raczej nie ruszą - będą pod specjalna ochroną. Ale co do kibiców to pewnie kilku złapią i przykładnie ukarzą.
0
@taris Szczerze? Wywalone na to mam.
2
@tobiasson92 Zachowanie selekcjonera poniżej wszelkiej krytyki. Kto jak kto ale żeby trener nie stanął w takiej sytuacji w obronie zawodnika z którego zrobiono czarownicę? Żenada.
0
@Gaz No bardziej mi chodzi o ten jeden (o ile dobrze pamiętam) mecz jaki zagrał za Xaviego. Za Koemana to szczerze mówiąc nie widziałem jak grał.
0
Nie wiem jakie wy macie odczucia ale jeśli chodzi o dzień dzisiejszy to pogoda jest idealna do życia. Temperatury jakie przyniósł nam dzień wczorajszy to jak dla mnie były zbyt męczące.
1
@sendesara Dokładnie - a jak już dostał szansę to prezentował się poprawnie, a brak gry nie był jakoś szczególnie widoczny.
8
@DaPidejpi No bez przesady. Oby jak najmniej takich męczarni jak dziś.
0
@AdamaTraore A moze mają już deal z ruskim coś a'la pakt Ribbentrop-Mołotow? On robi swoje interesy na Ukrainie, a niemiaszki w Polsce?
0
@against_modern_football Ogórek mówiła o tym już kilka dni wcześniej. Kto zrobił kopiuj-wklej z tego uwłaczającemu rozumowi odbiorcy wytłumaczenia?
1
@Destroyer_of_Worlds No ale lepiej dla takiego koncernu sprzedac elektryka w którym co kilka lat trzeba wymienic ogniwa niz sprzedawac dlugowieczne silniki spalinowe.
0
@Senyer Kto to do diaska jest? Naprawdę taki dobry?
1
@patrykzmc2000 Hehe Dostali kasę i już szastają na prawo i lewo. Hansy z Bayernu pewnie leżą na podłodze ze śmiechu gdy widzą taką politykę