@DonMatteo901 Stanoskiemu spadają zasięgi skoro wciska guzik z napisem Staśko? Chyba tak skoro już ostatnio sam niewywoływany promował wypowiedzi tej osobniczki.
@Jestjakjest Generalnie świat był pod wieloma względami lepszym miejscem do życia w tamtych latach. Niekoniecznie w samym PRL. Ale tamte lata miały swój niepowtarzalny klimat.
@Kondziubarca I serio to komuś przeszkadza? Każdy Polak który wykonuje pracę, która ma coś wspólnego z tym krajem będzie teraz hejtowany? Kierowcy TIR-ów też?
@KrwawiaceoczyVEB No wiesz - ja też potrafię się spłakać o obecne chore ceny różnych produktów, ale potem sięgam do kieszeni i zagryzając wkur...enie jestem zmuszony je i tak po tych chorych cenach kupować.
@endriuuu2 A po czym stwierdziłeś, że są tam zwolennicy Koalicji Obywatelskiej? Ja popieram sam protest, oczywiście bez tej wieśniackiej przyśpiewki, bo to poniżej wszelkiej krytyki i godności myślącego człowieka. Ale mimo,że popieram protest to Koalicję mam głęboko w d... Zresztą razem obok Pisu.
@Emhyr To nie chodzi o narażanie, tylko o to, że obecność takich głowic to żadna gwarancja bezpieczeństwa dla nas, jeśli te głowice i tak nie będą pod naszą kontrolą.
@Emhyr Brednie - kto niby miałby je wykorzystać? Amerykanie czy Polacy? Jeśli Amerykanie to i tak mają możliwość aby je wykorzystać spoza terytorium Polski. A wiadomo, że nikt nie odda Polsce kontroli nad takimi głowicami. To już lepiej nie narażać się dodatkowo na uderzenie wyprzedzające ze strony Rosji aby zniszczyć te głowice na naszym terytorium i być narażonym 'jedynie" na uderzenie konwencjonalne.
@kamil9040 Najlepsze jest to, że teraz nasz rząd dopłaca do wymiany także na kotły gazowe. Za kilka lat znowu będzie dopłacał aby się ich pozbyć. No i tak to się kręci w tym naszym "ekologicznym" świecie.
@jeyx77x No na logikę, to jak na jakieś stanowisko złoży papiery ktoś z tym pierwszeństwem i ktoś bez to powinni wybrac tego z pierwszeństwem. Choć to trochę chore bo jeden może mieć doświadczenie i lepsze kwalifikacje a będą zmuszeni do odrzucić. Nie wiem jak to będzie wyglądać w praktyce.
@Arkon W sumie poczekajmy już te 10-15 lat, bo i tak potem przejdą wszyscy na ten pieniądz cyfrowy ograniczony czasowo, więc po co wprowadzać dodatkowy chaos na chwilę.
@Przemek2323 Ciężko się z tym zgodzić. Największe siły w NATO dziwnym trafem nie są wcale w UE. Z UE to jedynie Francja dysponuje silnym wojskiem. Nic tak nie wzmacnia naszego bezpieczeństwa jak inwestycje we własną armię a nie jakieś sojusze stricte gospodarcze.
0
@Sulimo Chyba nie rozumiesz tej wypowiedzi skoro dla Ciebie jest to propaganda dla Kremla. Dlaczego tak uważasz?
0
@Comentateiro Zależne i połączone ale odrębne. Tak jak bliźniaki syjamskie są połączone jednym ciałem i zależne od siebie ale to dwie odrębne istoty.
0
@DonMatteo901 Stanoskiemu spadają zasięgi skoro wciska guzik z napisem Staśko? Chyba tak skoro już ostatnio sam niewywoływany promował wypowiedzi tej osobniczki.
0
@Jestjakjest Generalnie świat był pod wieloma względami lepszym miejscem do życia w tamtych latach. Niekoniecznie w samym PRL. Ale tamte lata miały swój niepowtarzalny klimat.
0
@Comentateiro No tak na dobrą sprawę to wedle twojej logiki musi minąć kilka lat życia zanim dziecko będzie mogło przeżyć bez pomocy matki.
6
@Tomix_83 Monopolista ustala ceny na rynku, a mniejsi gracze się tylko do nich dostosowują. Czego w tym nie rozumiesz?
1
@Kondziubarca I serio to komuś przeszkadza? Każdy Polak który wykonuje pracę, która ma coś wspólnego z tym krajem będzie teraz hejtowany? Kierowcy TIR-ów też?
3
@Tomix_83 Orlen ma monopol i to Orlen dyktuje ceny hurtowe na naszym rynku.
0
Widzę, że w w mediach spory hejt w kierunku Rybusa. Chodzi o to, że Lokomotiw i Spartak to jakieś wrogie sobie kluby czy o co innego?
0
@KrwawiaceoczyVEB No wiesz - ja też potrafię się spłakać o obecne chore ceny różnych produktów, ale potem sięgam do kieszeni i zagryzając wkur...enie jestem zmuszony je i tak po tych chorych cenach kupować.
0
@hayek Ty tak na serio? To nie jest żadne poważne przedsiębiorstwo jak np. wzorcowy pod tym względem Bayern, tylko zabawka szejka.
7
@QAnon Takie coś powinno być karalne.
0
@skubi99 taktyk
12
@endriuuu2 A po czym stwierdziłeś, że są tam zwolennicy Koalicji Obywatelskiej? Ja popieram sam protest, oczywiście bez tej wieśniackiej przyśpiewki, bo to poniżej wszelkiej krytyki i godności myślącego człowieka. Ale mimo,że popieram protest to Koalicję mam głęboko w d... Zresztą razem obok Pisu.
0
@Emhyr To nie chodzi o narażanie, tylko o to, że obecność takich głowic to żadna gwarancja bezpieczeństwa dla nas, jeśli te głowice i tak nie będą pod naszą kontrolą.
0
@Emhyr Brednie - kto niby miałby je wykorzystać? Amerykanie czy Polacy? Jeśli Amerykanie to i tak mają możliwość aby je wykorzystać spoza terytorium Polski. A wiadomo, że nikt nie odda Polsce kontroli nad takimi głowicami. To już lepiej nie narażać się dodatkowo na uderzenie wyprzedzające ze strony Rosji aby zniszczyć te głowice na naszym terytorium i być narażonym 'jedynie" na uderzenie konwencjonalne.
1
@Medium Gdzie ty chłopie żyjesz skoro ci krajobraz Polski nie odpowiada? Na Pustyni Błędowskiej?
0
@kamil9040 Najlepsze jest to, że teraz nasz rząd dopłaca do wymiany także na kotły gazowe. Za kilka lat znowu będzie dopłacał aby się ich pozbyć. No i tak to się kręci w tym naszym "ekologicznym" świecie.
1
@norbi77 W 2021 nie było 29 lutego.
0
@norbi77 Zero wyobraźni.
0
@jeyx77x No na logikę, to jak na jakieś stanowisko złoży papiery ktoś z tym pierwszeństwem i ktoś bez to powinni wybrac tego z pierwszeństwem. Choć to trochę chore bo jeden może mieć doświadczenie i lepsze kwalifikacje a będą zmuszeni do odrzucić. Nie wiem jak to będzie wyglądać w praktyce.
0
@Jestjakjest Atak - Urugwaj, Pomoc- Hiszpania, Obrona - Włochy, Bramka - Włochy.
0
@jeyx77x I do tego jeszcze chyba pierwszeństwo w zatrudnieniu w administracji publicznej.
0
@Arkon W sumie poczekajmy już te 10-15 lat, bo i tak potem przejdą wszyscy na ten pieniądz cyfrowy ograniczony czasowo, więc po co wprowadzać dodatkowy chaos na chwilę.
9
@Joe_Pesci No i to jest mądre? Przecież to nie jest żaden sport tylko głupota jakaś.
33
@cris2706 Przecież z tych oszczędności nie masz żadnego zysku bo przecież inflacja przewyższa oprocentowanie lokat.
1
@Allbi Serio? Nigdy nie widziałem takiego nakazu, ale może nie zwróciłem uwagi. Ale z drugiej strony przecież nie ma szans aby to wyegzekwować
0
@koksik2700 To teraz wszyscy razem zawołajmy - Jaro-sław!!! Jaro-sław!!! Jaro-sław!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Przemek2323 Ciężko się z tym zgodzić. Największe siły w NATO dziwnym trafem nie są wcale w UE. Z UE to jedynie Francja dysponuje silnym wojskiem. Nic tak nie wzmacnia naszego bezpieczeństwa jak inwestycje we własną armię a nie jakieś sojusze stricte gospodarcze.