0

@GeneralXavi W czasie drugiej wojny to już tak nie rozmawiali, ale to co zrobiono z Czechosłowacją łudząco przypomina to co obecnie jest z Ukrainą.

1

0

@Uukasz_93 Czyli wychodzi na to, że ten protest jest skuteczny skoro sam Stanoski tak dotkliwie go odczuł.

1

@Virusk3 Gdyby wszystkie kluby były zarządzane tak jak Bayern, to świat futbolu nie byłby tak wypaczony jak jest obecnie.

0

@Medium Ciekawe czy oni w ogóle wiedzą za czym akurat głosowali. Tam jest taki chaos w tych głosowaniach w europarlamencie, że przy tym nasz Sejm to wzorcowa instytucja.

0

@AdiKingu96 Mogłeś powiedzieć, że w takim razie niech czas dojazdu i powrotu na tym rowerze wliczy ci do czasu pracy.

3

@Przemek2323 Niech jej ktoś przypomni, że Orban znalazł na to sposób i podobno do aut z obcą rejestracją sprzedają po wyższej cenie.

0

@dawidor9 Sprzedaj chatę, albo zamieszkaj w jednym pokoju a resztę wynajmij ludziom.

2

Choć ciężko w to uwierzyć, to właśnie tym pomysłem Nowa Zelandia chwilowo przejęła pałeczkę pierwszeństwa od unijnych ekooszołomów we wprowadzaniu absurdów. Musiał im tam ciężki sufit na głowy upaść. https://www.money.pl/podatki/niecodzienny-podatek-nowa-zelandia-chce-obciazyc-rolnikow-za-gaz-wydzielany-przez-krowy-i-owce-6777927935589024a.html

0

@AdamaTraore No raczej nie. Blokady powinny być na terenie calego kraju.

0

@GeneralXavi No tak. Na drugi raz może się nauczą mówić "Tak, będziemy solidarni, ale Panowie przodem"

1

@bartekvisca Nieprawda, bo umowy z Norwegami jeszcze nie zostały dopięte, a po tym jak nasz premier belkotal te swoje wysrywy pod adresem Norwegii to na pewno dadzą nam korzystne warunki .

0

@GeneralXavi Brawo. Teraz doić tych frajerów ile wlezie.

0

@Coutinho007 Oby nie.

1

@clyde No ciekawe podejście. Czyli w tej jednej sprawie 80-letni dziad nie może decydować, ale już może wybierać ci rząd, który wpływa na setki innych istotnych spraw w Twoim życiu?

0

No i gitara. Skoro Xavi na niego liczy to oby się prezentowal jak najlepiej w nowym sezonie.

0

@Mads A ja napiszę ci jedno - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jedyna grupa "zawodowa" jaką bym tu wrzucił to wszystkie te stanowiska obsadzone przez różnych pociotków i znajomków opcji politycznej , która akurat znajdzie się u władzy.

2

@Abominacja Dzięki takim debilnym pomysłom może w końcu ludziom otworzą się oczy i rozwalą ten eurokołchoz od środka .

0

@Janiama Dokładnie to samo dzieje się na La Rambli po porażkach Barcy.

0

Słuchaj Valverde - jest sprawa. Nie chciałbyś wpisać sobie mundialu w Katarze do CV?

0

@zmiter912576 Nie znam typa, ale zaraz wygoogluję i ocenię.

2

@kuz No w bankomacie w którym wypłacasz. Jak go przekroczysz to wyskoczy informacja o maksymalnej jednorazowej wypłacie.

0

@kuz Czasami bankomat ma limit np 1 tys i wtedy chcąc wypłacić np 10 tys musisz 10 razy pod rząd wypłacać.

0

@DaPidejpi Cóż za seksistowskie podejście. A gdzie ta słynna równość i tolerancja?

0

@KapiFCB Każdy ma swoje zdanie. Dla mnie nie ma nic głupszego i tyle.

0

@tomek8756 W obecnej chwili podobne sprawy interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

5

@HighestInTheRoom Najgłupszy sport jaki wymyślono. Wystarczy spojrzeć na Gołotę aby uzmysłowić sobie jakie spustoszenia w organizmie powoduje boks.

4

@QAnon Taki pomysły to miód na moje serce. Kolejna cegiełka pod fundament upadku tego eurokołchozu.

0

@tomek8756 No taa. A rekordowe zyski Lotosu i Orlenu napędziły im obroty na hot-dogach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?