@talizmo Ale czy serio ktoś przykłada wagę do takich Pucharów Tymbarku? Może jeszcze ta Copa America ma jakieś znaczenie na tamtym kontynencie, ale ta Finalissima? Przecież to nie ma żadnej rangi. Tak samo jak jakieś Superpuchary.
@Kgorecki2500 Pytanie czy te działania mogą mieć charakter symboliczny, czy też Wielki Brat z Brukseli będzie je oceniał i wedle swego uznania decydował czy są wystarczające.
@Barca1992 Według mnie ceny węgla napędzają obecnie sami ludzie. Tak samo jak kiedyś rzucili się na paliwo, a Obajtek zobaczył, że ludzie potrafią zapłacić nawet 8 zł za paliwo, więc dlaczego miałby im tego nie umożliwić?
@clyde Ale to tylko u przedsiębiorcy. Dla osoby fizycznej nadal możesz płacić jak miedzy sobą uzgodnicie. De facto nie ma żadnego zakazu, tylko po prostu przedsiębiorca który przyjmie gotówką kwotę powyżej 20 tys. zł będzie musiał od tej nadwyżki odprowadzić podatek.
1
@Kubix93 Na turnieju nic nie przewidzisz. Bo mimo, że taka Francja czaruje swoją grą, to trafia się taka Szwajcaria i ich wyrzuca z turnieju.
0
@DonMatteo901 Buty za 8 tys złotych? To są w ogóle takie?
0
@tomek8756 Zależy jakie składy tam pojadą.
0
@KSSniper Jeszcze nawet na ten mundial nie pojechał....
0
@DIPENNN No bez jaj. Jakoś nie wyobrażam sobie aby potrafił zrezygnować z takiej forsy.
0
@FC1899Barca Za ograbienie z marzeń? Ci którzy kibicowali Walii raczej nie zostali z nich ograbieni.
0
@maniak33333 Bardziej fakt że nie awansowali na mundial. No i to, że jakaś drużyna z Ameryki Płd. ich zaorała.
0
@The_Man Mistrzowie Euro, którzy na przestrzeni roku zaliczyli totalny zjazd i nawet nie awansowali na mundial. Warto to dodać.
0
@Uukasz_93 No raczej nie - w interesie Ukrainy jest aby faceci w wieku poborowym bronili kraju na froncie a nie latali za piłką.
2
@MesQueUnClub96 Kibicuję Walii.
0
@Bobo25 Gołębie jak gołębie - szpaki to dopiero najgorsze dziadostwo spośród ptaków. Chyba czas zabrać się za hodowanie sokołów czy innych rarogów.
0
@talizmo Ale czy serio ktoś przykłada wagę do takich Pucharów Tymbarku? Może jeszcze ta Copa America ma jakieś znaczenie na tamtym kontynencie, ale ta Finalissima? Przecież to nie ma żadnej rangi. Tak samo jak jakieś Superpuchary.
0
@Sulimo Ale kto to w ogóle nagrał? Ukryta kamera, jakiś świadek czy też ona sama?
1
@Kgorecki2500 Pytanie czy te działania mogą mieć charakter symboliczny, czy też Wielki Brat z Brukseli będzie je oceniał i wedle swego uznania decydował czy są wystarczające.
0
@Barca1992 Według mnie ceny węgla napędzają obecnie sami ludzie. Tak samo jak kiedyś rzucili się na paliwo, a Obajtek zobaczył, że ludzie potrafią zapłacić nawet 8 zł za paliwo, więc dlaczego miałby im tego nie umożliwić?
0
@clyde Ale to tylko u przedsiębiorcy. Dla osoby fizycznej nadal możesz płacić jak miedzy sobą uzgodnicie. De facto nie ma żadnego zakazu, tylko po prostu przedsiębiorca który przyjmie gotówką kwotę powyżej 20 tys. zł będzie musiał od tej nadwyżki odprowadzić podatek.
0
@MesQueUnClub96 No chyba raczej nie do końca...
1
@tomek8756 Wypowiedź z cyklu - "ile kłamstw uda ci się zamieścić w dwóch krótkich zdaniach".
0
@chosenone Ciekawe jak to się potoczy, bo jeśli ta partia Centrum jednak stworzy koalicję, to może się to skończyć inaczej niż zamierzali.
0
@Uukasz_93 Daj pan spokój. Pociesz się, że to tylko samochód i że to lekarze podobnych akcji na co dzień nie odwalają.
0
@Messi1000000 To to już przegięcie - fakt.
1
@Lionel_Messi10 Szkoda, że Gattuso już zaklepany. Zresztą obojętnie kto by nie przyszedł to niech mu się tam noga powinie.
0
@Messi1000000 A to teraz nie mieli?
0
@AdamaTraore Andora.
2
@John_Doe Tartanowe boiska? U nas to wszędzie z żużlu były.
0
@FCB_dimiC Ja akurat bym nie chciał. Mam innych faworytów.
1
@kubix05 Oj tak. Za małego to się ciągnęło taki rower na górkę, wciskało pod ramę i się zjeżdżało.
0
@FCB_dimiC Nie no bez jaj. Tylko Polska , a potem to już obojętne, byle nie Niemcy.
3
@Khajio Trochę takie stracone pokolenie. Może na mundialu w końcu coś wygrają.
1
@Majkel34 Sto lat młody byku.