@Clue Czyli podsumujmy. Jego obecny klub ma z nim kontrakt, opinia publiczna zmusza go do opuszczenia rosji, znalazł sobie kogoś kto go wykupi a tymczasem pojawiają się głosy, że leci na kasę? Nawet nie znasz warunków jakie miał w rosji, a jakie będzie mial teraz i śmiesz coś sugerować w tym temacie? Mial z własnej kieszeni wykupić się z ruskich i grac w ekstraklapie? Pomyśl zanim zaczniesz cos podobnego wypisywać
@hayek No tak nie do końca. Część być może tak ale na większość hejtujących działa to tak że wskazano czarownicę i ci polecieli z "kamieniami słów" (parafrazując pewna piosenkę). A tymczasem te kamienie Kreml wykorzystał na swoja korzyść i zbudował na nich fundamenty swej propagandy. Brawo dla tych hejtujących.
@PatrykBarca Jasne. Nie znając tych nowych ustaleń które być może poznamy w przyszłości musimy kierować się danymi które mamy i twierdzeniami opartymi na ich podstawie. Tylko gdzieś z tyłu głowy warto zostawić furtkę na ewentualne zmiany.
@Cwaniak4 A dlaczego nie może mieć tego gdzieś? Co to zmienia w jego, w moim czy w twoim życiu? Niektórych obchodzi to bardziej innych mniej. Co w tym dziwnego? Mnie osobiście bardziej dziwią czy niepokoją ludzie którzy publicznie piszą o tym czego by to nie zrobili temu typowi gdyby go dostali w swoje ręce. To oni niczym się od niego nie różnią. O proszę - tutaj jeden już też się taki trafił - @koksik2700 . Sam byś go torturował czy wolałbys tylko patrzeć albo najlepiej po fakcie o tym przeczytać? Odosobniony pokój, ty ,ten dewiant i odpowiednie narzędzia do twojej dyspozycji. Opisz od czego byś zaczął.
@Azi Hehe. I co powiedzą? Paliwo jest takie drogie drodzy słuchacze i widzowie, abyśmy mogli sfinansować tą kampanię którą teraz widzicie/słyszycie. Liczymy na waszą wdzięczność i zrozumienie...
@KrwawiaceoczyVEB Beka z typa który publicznie głosi takie rzeczy, a potem robi z gęby dupę. Że też wstydu nie miał? Nie znam sytuacji, ale jak już się zdecydował na ten kontrakt to powinien sam zdetonować tą bombę i się umiejętnie z tych słów wytłumaczyć czy przeprosić. Co on liczył na to, że to zniknie w internecie?
@FC1899Barca Ta różnica może wynikać z faktu że jedna z tych spółek kupuje więcej gotowego produktu,a druga więcej surowca i przerabia sama, dlatego finalnie zarabia więcej. Z tego tłumaczenia tak by wynikało.
@Kinginiesta Racja. W normalnym kraju wnioski z kontroli NIK mogłyby zatrząść każdym rządem w posadach. U nas przechodzą praktycznie bez echa. Już nawet nie mówię o pociągnięciu konkretnych osób do odpowiedzialności karnej, ale o wpływie na opinię publiczną.
@FC1899Barca O ile z tą modelową marżą mogą jeszcze mataczyć i mówić, że nie odzwierciedla ona prawdy w obecnej rzeczywistości, to jak wytłumaczą rekordowe zyski Orlenu i Lotosu? Może Banaś i jego NIK rzuciłyby światło na tę sprawę?
@Kondziubarca W miarę wyważone te wasze komentarze. Skąd więc ta fala hejtu w kierunku Rybusa, który podobnych wypowiedzi nie ma na koncie? Tamte trolle, które go hejtowały jeszcze siedzą w jaskiniach?
@Yolas Idę o zakład, że byś w pewnym momencie wymiękł w trakcie tego wieszania. Tylko ty - sam na sam z tym typem. Jak daleko byś się posunął? Jeśli mimo wszystko brnąłbyś w wymierzanie sprawiedliwości to niczym się nie różnisz od tego typa
@Colon Podobne rozkminy uzmysławiają tylko jakim pyłkiem jesteśmy na przestrzeni dziejów. Wszelka twórczość którą dziś doceniamy - zwłaszcza muzyka zniknie w końcu w tym bezgranicznym zalewie twórczości która powstanie w najbliższym czasie. Już dziś gdyby człowiek chciał zapoznać się z książkami czy muzyką z całego świata to nie starczyłoby mu na to życia.
@Gappeq Czyli pól internetu rzuca słowa na wiatr i nawet chwilę nie pomyśli jak by to miało wyglądać w rzeczywistości. A fakty są takie że pewnie w tłumie nic by nie z niego nie zostało, ale gdyby zamknąć go jeden na jeden to ci którzy piszą podobne głupoty to by się pewnie zesrali i wyszli z tego pokoju nic mu nie robiąc.
1
@Clue Czyli podsumujmy. Jego obecny klub ma z nim kontrakt, opinia publiczna zmusza go do opuszczenia rosji, znalazł sobie kogoś kto go wykupi a tymczasem pojawiają się głosy, że leci na kasę? Nawet nie znasz warunków jakie miał w rosji, a jakie będzie mial teraz i śmiesz coś sugerować w tym temacie? Mial z własnej kieszeni wykupić się z ruskich i grac w ekstraklapie? Pomyśl zanim zaczniesz cos podobnego wypisywać
1
@hayek No tak nie do końca. Część być może tak ale na większość hejtujących działa to tak że wskazano czarownicę i ci polecieli z "kamieniami słów" (parafrazując pewna piosenkę). A tymczasem te kamienie Kreml wykorzystał na swoja korzyść i zbudował na nich fundamenty swej propagandy. Brawo dla tych hejtujących.
0
@ranger3120 Jeśli wzrost cen dotknie też przedsiębiorców, to każdy bez wyjątku go poniesie.
0
@Katalończyk 99 No chyba nie trenował jednocześnie klubu i repki Hiszpanii. Nie daje ci to nic do myślenia?
0
W końcu rzetelny opis sytuacji Rybusa. Polecam się zapoznać jak słowa selekcjonera o niepowoływaniu Rybusa stały się wodą na młyn propagandy Kremla https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1009094/gdzie-popelniono-blad-ws-rybusa-strzelilismy-sobie-w-stope
2
@Joe_Pesci Aż tak źle to nie będzie. Tyle, że wtedy przygarnie go jakiś klub, ale to ten klub będzie mu dyktował warunki.
0
@PatrykBarca Jasne. Nie znając tych nowych ustaleń które być może poznamy w przyszłości musimy kierować się danymi które mamy i twierdzeniami opartymi na ich podstawie. Tylko gdzieś z tyłu głowy warto zostawić furtkę na ewentualne zmiany.
0
@maniak33333 Jak na kredyt to i tak byś na tym zbyt dobrze nie wyszedł.
0
@Rust_Cohle A to akurat jest całkiem prawdopodobne, bo wszyscy mamy wspólnych przodków.
0
@PatrykBarca Warto tylko pamiętać, że nauka też nie jest nieomylna i id czasu do czasu pewne twierdzenia są obalane, przez nowe ustalenia
0
@PatrykBarca Boga i świętego Mikołaja to zostaw w spokoju.
1
@Cotutajsiedzieje "A u was biją murzynów"
0
@lucca87 Strzał bez sprawdzania.
0
@Cwaniak4 A dlaczego nie może mieć tego gdzieś? Co to zmienia w jego, w moim czy w twoim życiu? Niektórych obchodzi to bardziej innych mniej. Co w tym dziwnego? Mnie osobiście bardziej dziwią czy niepokoją ludzie którzy publicznie piszą o tym czego by to nie zrobili temu typowi gdyby go dostali w swoje ręce. To oni niczym się od niego nie różnią.
O proszę - tutaj jeden już też się taki trafił - @koksik2700 . Sam byś go torturował czy wolałbys tylko patrzeć albo najlepiej po fakcie o tym przeczytać? Odosobniony pokój, ty ,ten dewiant i odpowiednie narzędzia do twojej dyspozycji. Opisz od czego byś zaczął.
0
@shahman Luis Nazario Ronaldo?
0
@Azi Hehe. I co powiedzą? Paliwo jest takie drogie drodzy słuchacze i widzowie, abyśmy mogli sfinansować tą kampanię którą teraz widzicie/słyszycie. Liczymy na waszą wdzięczność i zrozumienie...
1
@KrwawiaceoczyVEB Beka z typa który publicznie głosi takie rzeczy, a potem robi z gęby dupę. Że też wstydu nie miał? Nie znam sytuacji, ale jak już się zdecydował na ten kontrakt to powinien sam zdetonować tą bombę i się umiejętnie z tych słów wytłumaczyć czy przeprosić. Co on liczył na to, że to zniknie w internecie?
0
@FC1899Barca Ta różnica może wynikać z faktu że jedna z tych spółek kupuje więcej gotowego produktu,a druga więcej surowca i przerabia sama, dlatego finalnie zarabia więcej. Z tego tłumaczenia tak by wynikało.
3
@Kinginiesta Racja. W normalnym kraju wnioski z kontroli NIK mogłyby zatrząść każdym rządem w posadach. U nas przechodzą praktycznie bez echa. Już nawet nie mówię o pociągnięciu konkretnych osób do odpowiedzialności karnej, ale o wpływie na opinię publiczną.
2
@FC1899Barca O ile z tą modelową marżą mogą jeszcze mataczyć i mówić, że nie odzwierciedla ona prawdy w obecnej rzeczywistości, to jak wytłumaczą rekordowe zyski Orlenu i Lotosu? Może Banaś i jego NIK rzuciłyby światło na tę sprawę?
0
@Kondziubarca W miarę wyważone te wasze komentarze. Skąd więc ta fala hejtu w kierunku Rybusa, który podobnych wypowiedzi nie ma na koncie? Tamte trolle, które go hejtowały jeszcze siedzą w jaskiniach?
0
@macio_944 Świat bez Rosji? A skąd byśmy brali gaz i ropę?
0
@Kengo Patologia i tyle.
3
@Yolas Idę o zakład, że byś w pewnym momencie wymiękł w trakcie tego wieszania. Tylko ty - sam na sam z tym typem. Jak daleko byś się posunął? Jeśli mimo wszystko brnąłbyś w wymierzanie sprawiedliwości to niczym się nie różnisz od tego typa
1
@Colon Podobne rozkminy uzmysławiają tylko jakim pyłkiem jesteśmy na przestrzeni dziejów. Wszelka twórczość którą dziś doceniamy - zwłaszcza muzyka zniknie w końcu w tym bezgranicznym zalewie twórczości która powstanie w najbliższym czasie. Już dziś gdyby człowiek chciał zapoznać się z książkami czy muzyką z całego świata to nie starczyłoby mu na to życia.
0
@Janas11224 Te tosty trójkątne to jakaś masakra. Ile ja się naszukałem opiekacza, który zrobi normalne prostokątne tosty.
0
@Comentateiro Nie ma to najmniejszego sensu - nie wiem po co płodzisz podobne teksty. Stać cię na więcej.
0
@Gappeq Czyli pól internetu rzuca słowa na wiatr i nawet chwilę nie pomyśli jak by to miało wyglądać w rzeczywistości. A fakty są takie że pewnie w tłumie nic by nie z niego nie zostało, ale gdyby zamknąć go jeden na jeden to ci którzy piszą podobne głupoty to by się pewnie zesrali i wyszli z tego pokoju nic mu nie robiąc.
2
@Comentateiro Jaki to ma w ogóle sens? Każdy sprawca czynu zagrożonego karą śmierci zadeklaruje się jako liberał i już czapa mu nie grozi?
3
@Peszko07 Ech - szkoda słów by to w ogóle komentować. A najlepsze jest to, że znajdą się takie oszołomy które jeszcze będą to popierać