0

@Janas11224 Te tosty trójkątne to jakaś masakra. Ile ja się naszukałem opiekacza, który zrobi normalne prostokątne tosty.

0

@Comentateiro Nie ma to najmniejszego sensu - nie wiem po co płodzisz podobne teksty. Stać cię na więcej.

0

@Gappeq Czyli pól internetu rzuca słowa na wiatr i nawet chwilę nie pomyśli jak by to miało wyglądać w rzeczywistości. A fakty są takie że pewnie w tłumie nic by nie z niego nie zostało, ale gdyby zamknąć go jeden na jeden to ci którzy piszą podobne głupoty to by się pewnie zesrali i wyszli z tego pokoju nic mu nie robiąc.

2

@Comentateiro Jaki to ma w ogóle sens? Każdy sprawca czynu zagrożonego karą śmierci zadeklaruje się jako liberał i już czapa mu nie grozi?

3

@Peszko07 Ech - szkoda słów by to w ogóle komentować. A najlepsze jest to, że znajdą się takie oszołomy które jeszcze będą to popierać

0

@zuang1995 Bardzo sensowny postulat.

0

@Gappeq Mnie to jednak dziwi, że byłbyś skłonny wyrządzić drugiemu człowiekowi krzywdę w momencie gdy już został ujęty i w danym momencie nie trzeba zastosować przemocy aby go unieszkodliwić. Jeszcze bym rozumiał zemstę za coś co wyrządziłby mi na przykład osobiście albo mojej rodzinie. Ale w innym przypadku to podobne skłonności są według mnie niepokojące, choć mam nadzieję, że to tylko puste słowa.

0

@anxted No i spoko - na pewnym etapie sprawy ta informacja miała jakieś znaczenie. Ale po co ją teraz bez potrzeby powielać skoro ten fakt nic już do tej sprawy nie wnosi?

0

@JimMorrisonFCB To ja się podzielę ciekawostką jaka niedawno spotkała kogoś z mojej rodziny. Dziewczyna znalazła portfel z dokumentem tożsamości i drobnymi. Zadzwoniła na policję , panowie go od niej odebrali a po jakimś czasie przysłali jej ten brudny zniszczony portfel z adnotacją, że właściciela nie udało im się znaleźć, a ten brudny zniszczony portfel należy się jej jako znaleźne. Jeśli to jest standardowe działanie naszej policji to ja się nie dziwię, że potem ludzie w podobnych przypadkach nie chcą mieć z nimi do czynienia.

0

@Sulimo Ciekawe jakie jeszcze fakty uda się przy okazji przypiąć - jaką muzykę słuchał, jakie filmy oglądał itd. Po co w ogóle podawać równie zbędne informacje jak miejsce pracy? Jeszcze gdyby chodziło o jakąś osobę publiczną to byłoby jakoś zrozumiałe

3

@Emhyr A propo tej babci - przychodzi babcia do lekarza i mówi, że ją wszystko boli - boli mnie jak dotknę kolano, boli mnie jak dotknę udo, boli mnie jak dotknę brzuch, boli mnie jak dotknę głowę itd. Lekarz ją poobserwował i mówi - ma Pani chory palec.

0

@anxted Tak samo durne jego podejście dla ciebie jak i podejście tej kobiety dla niego. Każdy ma swoje priorytety i ma prawo według nich ocenić innych. Byleby tylko na ocenie się kończyło.

1

@barcanawieki Drugi Żyrinowski? Przy ocenie podobnych wypowiedzi warto mieć na uwadze, że to przekaz skierowany tak naprawdę na użytek rosjan.

0

@Gappeq Ja nie o tym. Łatwo pisać o wybijaniu zębów, ale serio? Ty, ten typ unieruchomiony, młotek w twoich rękach i naprawdę powybijałbyś mu te zęby? Tak to sobie wyobrażasz?

2

@tomek8756 Oby wynikło coś dobrego z tej przykrości która Go spotkała. Na przykład jakaś zbiórka na tą podróż.

3

@Gappeq Nie wiem co ten typ zrobił, ale z twoich fantazji wynika, że jesteś do niego podobny.

0

@stone80 Żaden troll. Zresztą z tego co widzę to ten mecz i tak się odbędzie pomimo tego bicia piany. Ale niesmak z powodu zachowania niemców pozostanie.

0

Jak tam ramblowicze? Kto już skorzystał i pojechał na Białoruś aby kupić sól? Przyznawać się.
https://kresy.pl/wydarzenia/lukaszenko-w-polsce-nie-ma-soli-ludzie-przyjezdzaja-ja-kupic-na-bialorus/

0

@hayek Podejrzewam, że Turcja wyegzekwuje swoje żądania i wtedy będzie ich poparcie. Oni teraz mogą wszystko, więc byliby głupcami gdyby przepuścili taką szansę. No chyba, że ruski zaoferuje im coś więcej.

2

@GeneralXavi Putin to otwiera szampana, ale słysząc podobne głosy i to z kręgów polityki. Nie na darmo zresztą Moskwa wydała miliony na wspieranie podobnej narracji. Biedroń może zameldować wykonanie zadania Władymirowi.

0

@FCB24 Ciężko ocenić nie znając konkretów. Natomiast czysto sportowo, to wolę Roberto na ławce niż Puiga.

0

@paweldunajecfcb Dla mnie sprawa jest prosta. Za pracę w niedziele powinien być obowiązkowy dodatek 100%, bez wyjątku dla rodzaju umowy, aby wykluczyć do minimum możliwość kombinowania.

0

@Rust_Cohle Otóż to. Jedyna recepta na inflację to ograniczyć konsumpcję. Żaden rząd obojętnie jaki by nie był nic nie poradzi na inflację, jeśli społeczeństwo nie zastosuje tej recepty.

0

@stone80 Dokładnie tak. To ten śmieszny klubik mainz wywleka politykę ponad sport i dorabia jakieś swoje teorie na ten temat. Ok - na szczęście jedyne co mogą to bojkotować mecze towarzyskie, bo nie ma obowiązku aby je rozgrywać. Ale i tak ha tfu na nich - oby im szło jak najgorzej.

1

@Onie A kogo to obchodzi? Ktoś powinien beknąć za te przecieki.

0

@michal26 Bierzesz to zbyt dosłownie. Chodzi o to, że pewnych rzeczy nie zrozumiesz dopóki sam czegoś nie przejdziesz. Możesz sobie coś wyobrażać, ale to co innego.

0

Ktoś tu się dzisiaj zastanawiał w jaki sposób rosja zareaguje na postęp w przyjęciu Szwecji i Finlandii do NATO. Chyba mamy odpowiedź
https://finanse.wp.pl/ceny-gazu-z-powodu-awarii-nord-sream-1-podwyzki-o-70-proc-nowa-prognoza-6787170490886688a

1

@michal26 Tak - ale jeśli ktoś na jakimś etapie swego życia odczuł biedę albo głód to się nie liczy. Tak samo tutaj - ten kto przez to przechodził to będzie potrafił zrozumieć kogoś kto ma podobne problemy. Inaczej ciężko to pojąć.

2

@dziaraka Tak ten świat zbudowany, że bogaty biednego a syty głodnego nigdy nie zrozumie.

2

@Hubsao To taka izolacja z zewnątrz załatwia sprawę. Wiele osób kupuje też piankę natryskową i robi izolację od środka blachy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?