matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Peszko według mnie pokazał różnice na boisko szacuneczek dla niego i Nawalki MOTM jak zawsze niezawodny szkoda że nie mogliśmy więcej oglądać tego magia na boisku :D
0
Dokładnie tak zgadzam się z twoją wypowiedzią
0
Muszą przegrać i Senegal gola musi strzelić i albo albo remis albo wygrac
9
Sia la la lalala ARGENTYNA SIALALALALLALA ARGENTYNA!!!!!!!!!!!!!!! ALE RADOŚĆ NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ CO ZA EMOCJE
1
Maradona co tam porobiło hahaha
0
Nie nie neie nieeee no niee
0
Też dzięki wielkie za informacje :D
1
O dzięki bardzo :D miejmy nadzieję że da radę
0
Jak daje rade Armani narazie???
0
Dokładnie tak
2
Przydałby się teraz taki Rafinha z Bayernu w meczu z Realem
0
Będą blisko tego mus, a wygrać z Korea a Szwecja nie może przegrać z Meksykiem a jak przegra to bilans bramkowy będzie becydowac a Niemcy raczej nastukaja Korei
0
Podobna jak nic się nie zmieni to po ogłoszeniu składów mamy zbierać szczęki z podlogi
1
Lepiej tak niż powiedzieć nazwisko z błędem albo czym innym
0
Cieszę się że cię to tak rozbawiło
2
Jak Argentyna ma wygrać jakiś mecz na MŚ jak w Polsce jest łamana konstytucja kurła
2
No nic nawet jak Argentynie nie wyjdzie na tym mundialu to i tak Messi jesteś najlepszy!!!!!!!! Dla mnie zawsze będziesz najlepszy jeśli przegrasz będę płakać razem z tobą kiedy wygrasz będę cieszyć się razem z tobą!!!
0
Dziwisz się?? Chłopak marzy o tym Pucharze
1
Przykro mi jest w tym momencie :(
0
Jak Iran zagra tak fajnie jak dziś to 1:0 dla Iranu może być widać było dziś u nich tą determinację i wolę walki brawa dla Iranu zawiedli mnie z Maroko ale dziś brawa
0
Jutro serce za Argentyną ale rozum za Chorwacją
0
Właśnie dlatego myślę że będzie to 3:0 jeszcze jak widziałem grę z Portugaliią to 3:0 będzie odpowiedni wynik Iran nie ma argumentów z przodu już nawet z Maroko tak było myślę że wystarczy bramka w pierwszej połowie i dadzą radę
0
Myślę że w tym meczu Hiszpania wygra 3:0
1
Marciniak dzisiaj sędzia główny VAR xdd przypadek?
0
Maroko już drugi mecz fajny gra..... I znowu mogą przegrać
0
Ej no bez przesady z tym nurkowaniem drasnął go leciutko i odrazu jakby mu nogę odcinali - _-
0
Zabił bym się
0
Nie ma gola linia byla
1
Poraz x raz suarez xd
1
Xddddddddddddddddd