0

Peszko według mnie pokazał różnice na boisko szacuneczek dla niego i Nawalki MOTM jak zawsze niezawodny szkoda że nie mogliśmy więcej oglądać tego magia na boisku :D

0

Dokładnie tak zgadzam się z twoją wypowiedzią

0

Muszą przegrać i Senegal gola musi strzelić i albo albo remis albo wygrac

9

Sia la la lalala ARGENTYNA SIALALALALLALA ARGENTYNA!!!!!!!!!!!!!!! ALE RADOŚĆ NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ CO ZA EMOCJE

1

Maradona co tam porobiło hahaha

0

Nie nie neie nieeee no niee

0

Też dzięki wielkie za informacje :D

1

O dzięki bardzo :D miejmy nadzieję że da radę

0

Jak daje rade Armani narazie???

0

Dokładnie tak

2

Przydałby się teraz taki Rafinha z Bayernu w meczu z Realem

0

Będą blisko tego mus, a wygrać z Korea a Szwecja nie może przegrać z Meksykiem a jak przegra to bilans bramkowy będzie becydowac a Niemcy raczej nastukaja Korei

0

Podobna jak nic się nie zmieni to po ogłoszeniu składów mamy zbierać szczęki z podlogi

1

Lepiej tak niż powiedzieć nazwisko z błędem albo czym innym

0

Cieszę się że cię to tak rozbawiło

2

Jak Argentyna ma wygrać jakiś mecz na MŚ jak w Polsce jest łamana konstytucja kurła

2

No nic nawet jak Argentynie nie wyjdzie na tym mundialu to i tak Messi jesteś najlepszy!!!!!!!! Dla mnie zawsze będziesz najlepszy jeśli przegrasz będę płakać razem z tobą kiedy wygrasz będę cieszyć się razem z tobą!!!

0

Dziwisz się?? Chłopak marzy o tym Pucharze

1

Przykro mi jest w tym momencie :(

0

Jak Iran zagra tak fajnie jak dziś to 1:0 dla Iranu może być widać było dziś u nich tą determinację i wolę walki brawa dla Iranu zawiedli mnie z Maroko ale dziś brawa

0

Jutro serce za Argentyną ale rozum za Chorwacją

0

Właśnie dlatego myślę że będzie to 3:0 jeszcze jak widziałem grę z Portugaliią to 3:0 będzie odpowiedni wynik Iran nie ma argumentów z przodu już nawet z Maroko tak było myślę że wystarczy bramka w pierwszej połowie i dadzą radę

0

Myślę że w tym meczu Hiszpania wygra 3:0

1

Marciniak dzisiaj sędzia główny VAR xdd przypadek?

0

Maroko już drugi mecz fajny gra..... I znowu mogą przegrać

0

Ej no bez przesady z tym nurkowaniem drasnął go leciutko i odrazu jakby mu nogę odcinali - _-

0

Zabił bym się

0

Nie ma gola linia byla

1

Poraz x raz suarez xd

1

Xddddddddddddddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?