matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arthur 5 fajnie rozgrywal piękny strzał zza pola karnego i nie wiem czy to nie od podawał do Rafinhi przy pierwszym golu ale jak nie on to i tak piękne zagranie no i tylko 2 niecelnie podania
Lenglet 4 solidnie może mógł lepiej się zachować w niektórych sytuacjach ale bez wielkich błędów
Malcom 3 w teoretycznie słabszej 11 spisał się jako jeden z najlepszych gdy dostawał piłkę wiedział co chce zrobić mi się podobało ale nie ma co większej oceny dawać bo w drugiej Tottenham przeważal no i dużo strat było
Cucurella 3 też fajnie zagrał ale było kilka błędów wydaje mi się że mógł lepiej zagrać jak dostał prostopadła no i dwa razy głupio dał się ograć choć raz to naprawił
Pierwsza połowa zdecydowanie dla Barcy druga dla Tottenhamu :)
0
Będzie gdzies w TV leciał meczyk? Czy na necie trzeba szukać?
0
żadne prowokacje po prostu zbędne gadanie o tym co napisałeś
3
ci to już rozum przyćmił :D ale przekonamy się
4
żałosny komentarz....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie rozumiem dużo ludzi pisze tutaj że Dembele teraz do sprzedania to śmieszne jak można sprzedać zawodnika który nie zdołał się jeszcze ograć na boisku tym bardziej zarząd byłby głupi sprzedając :( ten sezon będzie dla niego decydujący i osoby które chcą go sprzedać to zobaczą bo Usman już w tamtym sezonie momentami pokazywał klasę ale zresztą przekonamy się takie oczywiście moje zdanie :)
1
idź kredyt wziąć i dołóż
0
Napisałem tylko czyżby.......
0
Po co kupować już i tak wystarczająco Barcelona co sezon wydaje na transfery a Pjanic nie będzie tani ani inny klasowy pomocnik ja bym postawił na tych co mamy i moim zdaniem ja dałbym pograć Denisowi,młodym jak większość pisze ale głównie postawiłbym na Denisa bo wiem że jest w stanie dać bardzo dużo tak samo Rafinha dużo ludzi chce go sprzedać a tak naprawdę to mega kozak przed kontuzją co wyprawiał czapki z głów
0
https://pl.wikipedia.org/wiki/Malcom_Filipe_Silva_de_Oliveira
Czyżby?
0
I to jakiej kobiety
0
Haha xddd dzięki za odpowiedź
0
A czemu Kalinic odsunięty????
2
Dzis Dariusz Szpakowski skomentuje swój ostatni mecz w roli komentatora i uwaga jest OKAZJA!!!!!
dla młodych komentatorów na zaistnienie
0
Nie tylko nie Rabiot nie trawie gościa nie lubię jego gry tylko nie on oby to nie wypaliło :D
0
Twierdzisz że wcześniej nie mieliśmy szansy??
1
nie wiesz tego jak to będzie wyglądać -_- ale widząc mecze Realu bez Ronaldo to naprawdę dobrze sobie radzili i poradzą sobie bez niego bez problemu gorzej jakby to Messi odchodził bo tu widać różnice ogromną (według mnie oczywiście)
0
Transfer Cheryseva kwestią kilku godzin -_-
0
Karius are you here????????? :oooooooo
0
Tak samo sądzę
1
Ale to boli ostatni raz tak mnie bolało kiedy Mario strzelał w finale :'(
0
Zejście na lewą i 4:3
0
Idealne podsumowanie.....
0
A właśnie w tym samym momencie mówiłem do brata że taki Cionek by się przydał xddd
4
Boże łzy szczęścia lecą
1
Ooo Di Maria jaki tera kocur mu się odpalił
0
Fazio :ooooooooooooooo
0
Posiada o ile się nie mylę
0
Tekst chyba jakiś jest o ile się nie mylę