1

Ta piosenka idealnie odnajduje się w panującym nastroju

0

nie wiem kogo ale bardzo wielka szkoda że nie przyszedł wcześniej on jest walonym katem nie wiem jak wyrazić moją radość gdy go widzę

1

Zasłużona Vidal byku szanuje jak mało kogo niech ma nasz wariat

0

Proszę nei hejtować Busiego zawsze był oddany i grał dobrze ale wiek robi swoje no i człowiek wiecznie nie będzie dobry

0

Nie na pewno by nie zaniżyły ale po co zabierać miejsce zespołom które też na to zasłużyły takie YBB może nie mają poziomu MU czy Arsenalu ale każda z drużyn zbiera doświadczenie w LM uczą się. Grają i starają się z całych sił grają tym czym mają i pokazują charakter i też dzięki takim drużynom w LM można odkryć nowe talenty :D

0

Xhaka wypowiedział się na temat miejsc drużyn z PL w LM jego zdaniem powinny mieć 6 miejsc potwierdzając to tym że aż 4 zespoły z PL walczą o europejskie puchary co jego zdaniem świadczy o potędze PL :D :D Rzeczywiście niezłe osiągniecie gratuluję :D :D Nie mówię że PL jest słaba czy umniejszam jej wartość ale nie jest ona nie wiadomo czym tak samo jak zespoły grające tam :D :D Ja chętnie bym się spytał Granita gdzie drużyny z PL były w ciągu ostatnich kilku dobrych lat ??????????? prosta riposta dla takiego gościa chyba nie umie się pogodzić z tym ze jego Arsenal obniżył loty a ma ból dupy bo chciałby grać w takiej LM :D

sroki za brak przecinków

1

Jej!!!!!! Super dobrze ze z nami zostaje Valverde jest najlepszy mam nadzieję że jego kadencja będzie trwała!!!!!! Jejjjj ale super dzień :) :) :)...

0

Ja też celowałem najwyżej ale tak jak napisałem co się stalo to się nie odstanie nikt czasu nie cofnie a lepiej się cieszyć z tego co się ma niż przypominać sobie te naprawdę przykre chwile

0

Byłby lepszy z LM ale co się stało to się nie odstanie a my możemy sobie wiele mówić również w sprawie Valverde ale liczby go bronią

0

Ludzie my już jestesmy mistrzami cieszmy się z tego co mamy CHAMPEONES OLE OLE jeszcze może uda nam się zdobyć kolejny puchar i znowu CHAMPEONES OLE OLE do boju BARCA!!!!

1

Nawet smiechlem

3

Druga różnica nie wiem czy zauważyliście ale zmiany Mauricio no po prostu majstersztyk gościu koszysta że wszystkiego co ma szanuje go fchu gość zna się na rzeczy

0

Pierwszy raz gdzie czytam iż ktoś też chcę tego trenera moim zdaniem gość ma łeb

0

Bardzo szkoda umttitiego bo jest gościu niesamowity normalnie ściana ale niestety kontuzja i ryp

0

Masakra do czego to doszło że w Barcelonie aż tylu obrońców i ciężko zdecydować kto ma grać bo wszyscy mają swoje argumenty i to nie byle jakie

0

Daj mu szansę niech pokaże czy to była pomyłka w następnym sezonie bo po jednym nie można go skreśla

0

Jedyny odpowiedni komentarz to chyba xd

0

Ter stegen semedo pique /umttiti lenglet/de ligt Alba Arturo Arthur de jong Messi antua kutinio/hospital da radę takie coś może?

1

Super dowiedzieć się tylu wiadomości szanuje to co robisz i rób to dalej

0

tak było :D :D

0

Teoretycznie to tak :D

0

PAN WIELKI PIŁKARZ PELE

1

Jeszcze City nie wygrało :P

1

" Jak możesz porównywać człowieka, który dobrze gra głową, strzela gole lewą i prawą nogą do gościa, który umie strzelać tylko lewą nogą, ma tylko jedną umiejętność, nie umie dobrze główkować? " -_- -_- Dobranoc :P

0

Ale Roberto czyści Young neymar

0

Dawny Suarez by to wykorzystał

0

Gosciu dopiero 8 minuta jest hahaa

0

4 4 2 to jest to co lubię eghhhh

7

PIO PIO PIO PIO

0

Nie warto pisać o Messim wszystko o nim jest wiadome jak to że trzeba rano wstawać i wieczorem isc spać po prostu to nic nowego naprawdę nawet nie ma słów by opisać to jakim zajebist* on jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?