matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trawa była za krótko ścięta
1
Graliśmy na bardzo trudnym terenie no i przeciwnik nie pozwolił nam swobodnie grać myślę że nasza taktyka nie wypaliła no i lipa ogólnie nie ale przynajmniej niedługo wypłata :P
0
Bayern przegrywa ale kurła polak rodak znowu strzela
0
Dla mnie najważniejsze żeby Barca wyszła z grupy i moze jakby się jakimś cudem udało przejść dalej to było by naprawdę spoko ale max gdzie zajdzie to 1/8 tak strasznie naciągane
0
znacie jakąś stronkę do oglądania seriali za darmo ?
0
@Mizander ja właśnie składam hiszpańska ale nie jestem pewien czy Dembele będzie lepszy
0
@MiczenS ale to Dembele będzie lepszy??
0
Sprzedawać Bale'a w fife czy nie jak radzicie?
0
@Coutinho007 no tak jego wybór
2
@Coutinho007 dlatego napisałem że Barca pospsula zawodnika to czy był nam potrzebny czy nie to inna sprawa
1
Przeglądam Facebooka i natknąłem się na artykuł i Malcolmie
wybrał Barce zamiast Romy
W Barcelonie nie dostawał minut
Odzedl do Zenitu
Kibice posyłali rasistowskie teksty
Grał tylko 63 minuty
Dostał kontuzji biodra pauza do marca
Szkoda chłopaka szkrzywdzony przez Barcelone i tylko tyle można powiedzieć Barca wielu piłkarzy psuje
0
Z tym dembełe to tak średnio bym powiedział taki średni meczyk w jego wykonaniu bramka bramką ale całokształt średnio
0
Barca w sumie dawno Ligi Europy nie wygrała podoba mi się ich pomysł na ten sezon
1
@Wojtas1080pl spodobało mi się bardzo fajne pozdrawiam również i miłego dnia
0
Co za bebzon ma ten Suarez masakra
0
Jest jakiś powód braku De Jonga w 11?
0
24 września 2019 rok Valverde wstał ale nadal coś mu się w głowie nie przestawiło ale gdy już tak się stanie będziemy mieli trenera którego będzie zazdrościł nam każdy na świecie :D #wierzymy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FafitFCB cieszę się że pomimo smutnego i ponurego meczu Barcelony nadal możemy widzieć światło w tunelu
10
Jeżeli Valverde wstanie pewnego dnia i coś przeskoczy mu w głowie to będziemy mieli trenera którego każdy będzie nam na świecie zazdrościł :)
1
@kapi_lt piękny czas dla chłopaka masakra
7
Co to za czas dla Fatiego jeszcze niedawno wielu o nim nie wiedziało a już zalicza debiut w LM
0
Następny mecz bardzo ciężki liczę na pełny focus bo Valencia nie będzie łatwym rywalem kto wie może znowu Ansu dostanie szanse bo pokazał że lubi się odwdzięczać a przede wszystkim jak oglądam go w grze czuć tą dynamikę :D ale wiadomo też że ma 16 lat więc się nie napinam
2
XD jakie ja komentarze czytam co wy macie w tej głowie masakra !!!!
1
Oglądał ktoś mecz Leeds Stoke ponieważ chciałbym się dowiedzieć jak zagrał Mateusz Bogusz byłbym wdzięczny za udzielenie jakiejkolwiek informacji dotyczącej właśnie jego występu??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
Ale się jaram pięcioma minutami jakie dostanie Fati jutro :) :)
0
@mekston masz racje nie potrzebnie dałem tego lindgrena pomyliłem go z mikkelsenem nie wiem co mi do głowy przyszło z tym lindgrenem haha :D
0
@mekston to było takie żartobliwe
0
@mekston wygrał bo naszego Dudka przewrócił kurła Polaka rodaka