0

Trawa była za krótko ścięta

1

Graliśmy na bardzo trudnym terenie no i przeciwnik nie pozwolił nam swobodnie grać myślę że nasza taktyka nie wypaliła no i lipa ogólnie nie ale przynajmniej niedługo wypłata :P

0

Bayern przegrywa ale kurła polak rodak znowu strzela

0

Dla mnie najważniejsze żeby Barca wyszła z grupy i moze jakby się jakimś cudem udało przejść dalej to było by naprawdę spoko ale max gdzie zajdzie to 1/8 tak strasznie naciągane

0

znacie jakąś stronkę do oglądania seriali za darmo ?

0

@Mizander ja właśnie składam hiszpańska ale nie jestem pewien czy Dembele będzie lepszy

0

@MiczenS ale to Dembele będzie lepszy??

0

Sprzedawać Bale'a w fife czy nie jak radzicie?

0

@Coutinho007 no tak jego wybór

2

@Coutinho007 dlatego napisałem że Barca pospsula zawodnika to czy był nam potrzebny czy nie to inna sprawa

1

Przeglądam Facebooka i natknąłem się na artykuł i Malcolmie
wybrał Barce zamiast Romy
W Barcelonie nie dostawał minut
Odzedl do Zenitu
Kibice posyłali rasistowskie teksty
Grał tylko 63 minuty
Dostał kontuzji biodra pauza do marca
Szkoda chłopaka szkrzywdzony przez Barcelone i tylko tyle można powiedzieć Barca wielu piłkarzy psuje

0

Z tym dembełe to tak średnio bym powiedział taki średni meczyk w jego wykonaniu bramka bramką ale całokształt średnio

0

Barca w sumie dawno Ligi Europy nie wygrała podoba mi się ich pomysł na ten sezon

1

@Wojtas1080pl spodobało mi się bardzo fajne pozdrawiam również i miłego dnia

0

Co za bebzon ma ten Suarez masakra

0

Jest jakiś powód braku De Jonga w 11?

0

24 września 2019 rok Valverde wstał ale nadal coś mu się w głowie nie przestawiło ale gdy już tak się stanie będziemy mieli trenera którego będzie zazdrościł nam każdy na świecie :D #wierzymy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FafitFCB cieszę się że pomimo smutnego i ponurego meczu Barcelony nadal możemy widzieć światło w tunelu

10

Jeżeli Valverde wstanie pewnego dnia i coś przeskoczy mu w głowie to będziemy mieli trenera którego każdy będzie nam na świecie zazdrościł :)

1

@kapi_lt piękny czas dla chłopaka masakra

7

Co to za czas dla Fatiego jeszcze niedawno wielu o nim nie wiedziało a już zalicza debiut w LM

0

Następny mecz bardzo ciężki liczę na pełny focus bo Valencia nie będzie łatwym rywalem kto wie może znowu Ansu dostanie szanse bo pokazał że lubi się odwdzięczać a przede wszystkim jak oglądam go w grze czuć tą dynamikę :D ale wiadomo też że ma 16 lat więc się nie napinam

2

XD jakie ja komentarze czytam co wy macie w tej głowie masakra !!!!

1

Oglądał ktoś mecz Leeds Stoke ponieważ chciałbym się dowiedzieć jak zagrał Mateusz Bogusz byłbym wdzięczny za udzielenie jakiejkolwiek informacji dotyczącej właśnie jego występu??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

Ale się jaram pięcioma minutami jakie dostanie Fati jutro :) :)

0

@mekston masz racje nie potrzebnie dałem tego lindgrena pomyliłem go z mikkelsenem nie wiem co mi do głowy przyszło z tym lindgrenem haha :D

0

@mekston to było takie żartobliwe

0

@mekston wygrał bo naszego Dudka przewrócił kurła Polaka rodaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?