matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cieszę się z Riquiego bo fajnie że chlopak gra i to bardzo dobrze będą z niego ludzie a takie chwile jakie panują w Barcelonie mogą go wiele nauczyć oraz buduje go to jako człowieka i piłkarza
0
@busquets5 dziękuję bardzo !!! :D
0
A jak zagrał Fati dziś bo już o puigu wid, ialem komentarze ale coś mało o naszym Ansu ktoś opowie jak to wyglądało?
0
@BarcaInfo Oczywiście Barca oczekuje 25 mln ale deal wygląda następująco któryś z klubów bierze Todibo a Barca kupuje od nich jakiegoś dobrze rokującego oldboya :P Deal oczywiście w takim samym stosunku jak było to z Arthurem :P
2
@juliacicha właśnie miałem pisać post super wywiadzik ogólnie dał mi się podoba bynajmniej i tak jak piszesz wiele wyjaśnia :D
2
Płakać mi się chce przez działania zarządu normalny myślący racjonalnie człowiek nie robi głupstw dlatego myślę że pod tymi idiotyzmami kryje się jakieś głębsze dno ale to i tak jest przykre
0
@Senyer za Bentancura go hehe
9
Kurde dawno nie czułem tego uczucia że chcę jak najszybciej zobaczyć następny mecz nie wiem czy taki puig z fatim są gotowi cały mecz zagrać ale chociaż jakiś dłuższy czas bo takie coś da się oglądać ale to tylko jeden mecz nie ma co się podpalać oby tak dalej w tym kierunku :D
1
Riqi Fati i od razu żywiej fajnie się ogląda młodych z taką ciekawością ja osobiscie nei moge sie doczekaz kazdego ich kontaktu z pilka
0
@Armude14 dokladnie
1
@Fenelon chcialem to napisac kluczowe podanie rikirgo myslalem ze bodajze to byl vidal to chyba w szoku byl :P
0
@Coutinho007 nic się nie poprawi w CL jeśli tak sądzisz
1
a jak sobie przypomnę jakie Luisito bramki strzelał za najlepszych lat to aż się uśmiecham :D
0
@Kuracjusz hahaha no taki dość wyróżniający się ale solidny z niego gość po starcie LaLigi też oglądałem mecz Sevillli i tak samo jak dziś ładnie zagrał
1
@Jaca27 nie no już bez przesady Ekstraklasa jest tak gówniana ze mistrzostwo na spokojnie
0
@Kuracjusz No kundel super dziś zagrał
0
@BarcaInfo Valverde wyciągał wiele z takiej Barcelony jaką miał fakt faktem nie wyglądało to tak jak byliśmy do tego przyzwyczajeni popełniał błędy ale dopiero to można było zauważyć po zmianie :D
8
@Ghotti byłby tragiczny
0
Nie rozumiem widać że nic nie idzie zamiast zrobić zmiany a może jakiś młody się pokaże zrobi różnicę jakąś w ataku a tu nic hmmm.. ale mizeria
1
Jest dużo czasu na przemyślenia i ja sobie uświadomiłem że Messi już nie zdobędzie MŚ z Argentyną. Dla niektorych może to oczywiste ale ja się jednak łudziłem. Argentyna nie zapowiada się na to by coś nagle się tam zmieniło i raczej to się nie zmieni. Dla Messiego będą to ostatnie MŚ a jedyna okazja było to kiedy przegrali z szwabami. Ach ten Gotze :( złoty chłopiec który teraz kopie się po czole :( tamta chwila zawsze boli kiedy wspominam :(
4
Zanim się skończy koronawirus to Dembele wróci. No i klasa :D
0
@kamiVeB daje do myślenia
1
Masakra jak sobie pomyśleć o rozprzestrzenianiu wirusa bo np skoro byl pacjent zero to zanim wykryto u niego wirusa zaraził już osoby a zanim u tych osób się wykryło to ciągle tak samo i tak w kółko. Głupie mówienie że rząd ukrywa zarażonych.
0
właśnie dostałem zadanka na e mail :( powaliło ludzi
0
@Kamilos84 tak to prawda
4
Życzę wam i waszym bliskim zdrowia !!!
0
@xArabx niech graja bo w sumie ten koronawirus to nic masz rację
0
Czas jakby nagle stanął w miejscu na całym świecie
2
@Piotr89Sand ja sobie idę na zakupy już zaplanowałem
0
No co tam ja już od jutra wolne