1

Cieszę się z Riquiego bo fajnie że chlopak gra i to bardzo dobrze będą z niego ludzie a takie chwile jakie panują w Barcelonie mogą go wiele nauczyć oraz buduje go to jako człowieka i piłkarza

0

@busquets5 dziękuję bardzo !!! :D

0

A jak zagrał Fati dziś bo już o puigu wid, ialem komentarze ale coś mało o naszym Ansu ktoś opowie jak to wyglądało?

0

@BarcaInfo Oczywiście Barca oczekuje 25 mln ale deal wygląda następująco któryś z klubów bierze Todibo a Barca kupuje od nich jakiegoś dobrze rokującego oldboya :P Deal oczywiście w takim samym stosunku jak było to z Arthurem :P

2

@juliacicha właśnie miałem pisać post super wywiadzik ogólnie dał mi się podoba bynajmniej i tak jak piszesz wiele wyjaśnia :D

2

Płakać mi się chce przez działania zarządu normalny myślący racjonalnie człowiek nie robi głupstw dlatego myślę że pod tymi idiotyzmami kryje się jakieś głębsze dno ale to i tak jest przykre

0

@Senyer za Bentancura go hehe

9

Kurde dawno nie czułem tego uczucia że chcę jak najszybciej zobaczyć następny mecz nie wiem czy taki puig z fatim są gotowi cały mecz zagrać ale chociaż jakiś dłuższy czas bo takie coś da się oglądać ale to tylko jeden mecz nie ma co się podpalać oby tak dalej w tym kierunku :D

1

Riqi Fati i od razu żywiej fajnie się ogląda młodych z taką ciekawością ja osobiscie nei moge sie doczekaz kazdego ich kontaktu z pilka

0

@Armude14 dokladnie

1

@Fenelon chcialem to napisac kluczowe podanie rikirgo myslalem ze bodajze to byl vidal to chyba w szoku byl :P

0

@Coutinho007 nic się nie poprawi w CL jeśli tak sądzisz

1

a jak sobie przypomnę jakie Luisito bramki strzelał za najlepszych lat to aż się uśmiecham :D

0

@Kuracjusz hahaha no taki dość wyróżniający się ale solidny z niego gość po starcie LaLigi też oglądałem mecz Sevillli i tak samo jak dziś ładnie zagrał

1

@Jaca27 nie no już bez przesady Ekstraklasa jest tak gówniana ze mistrzostwo na spokojnie

0

@Kuracjusz No kundel super dziś zagrał

0

@BarcaInfo Valverde wyciągał wiele z takiej Barcelony jaką miał fakt faktem nie wyglądało to tak jak byliśmy do tego przyzwyczajeni popełniał błędy ale dopiero to można było zauważyć po zmianie :D

8

@Ghotti byłby tragiczny

0

Nie rozumiem widać że nic nie idzie zamiast zrobić zmiany a może jakiś młody się pokaże zrobi różnicę jakąś w ataku a tu nic hmmm.. ale mizeria

1

Jest dużo czasu na przemyślenia i ja sobie uświadomiłem że Messi już nie zdobędzie MŚ z Argentyną. Dla niektorych może to oczywiste ale ja się jednak łudziłem. Argentyna nie zapowiada się na to by coś nagle się tam zmieniło i raczej to się nie zmieni. Dla Messiego będą to ostatnie MŚ a jedyna okazja było to kiedy przegrali z szwabami. Ach ten Gotze :( złoty chłopiec który teraz kopie się po czole :( tamta chwila zawsze boli kiedy wspominam :(

4

Zanim się skończy koronawirus to Dembele wróci. No i klasa :D

0

@kamiVeB daje do myślenia

1

Masakra jak sobie pomyśleć o rozprzestrzenianiu wirusa bo np skoro byl pacjent zero to zanim wykryto u niego wirusa zaraził już osoby a zanim u tych osób się wykryło to ciągle tak samo i tak w kółko. Głupie mówienie że rząd ukrywa zarażonych.

0

właśnie dostałem zadanka na e mail :( powaliło ludzi

0

@Kamilos84 tak to prawda

4

Życzę wam i waszym bliskim zdrowia !!!

0

@xArabx niech graja bo w sumie ten koronawirus to nic masz rację

0

Czas jakby nagle stanął w miejscu na całym świecie

2

@Piotr89Sand ja sobie idę na zakupy już zaplanowałem

0

No co tam ja już od jutra wolne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?