0

@Explode no jeszcze był taki gość czy to był zespół ale tak czy siak noname

0

@Rokita chociażby Malik Montana on jeszcze mógł być tylko też koncert robił z hotelu czy mieszkania bo przez covid ale przed nim totalny noname

0

@Explode dokładnie

1

Znowu kizo..... Tego się nie da słuchać

0

@Mathew86 coś źle napisałem?

3

Wijnaldum 30 lat 11 listopada dobrze ze przychodzi przyda się taki młody, utalentowany i przyszłościowy zawodnik obok Pjanica

3

Trochę śmieszne że takie osoby jak cou grizi czy Dembele będąc takimi zawodnikami i mieć jakąś swoją wyrobiona markę wątpi się w ich umiejętności czy są w stanie cos dać Barcelonie a o tym by zespół radził sobie super bez Messiego w składzie to już w ogóle. A przecież są to zawodnicy którzy sporo kosztowali i super grali przed przyjściem do Barcy ja osobiście nigdy nie pomyślałbym przed ich transferem żeby w nich z wątpić.

2

@Coutinho007 ostatnio wokół Barcelony tyle zamieszania, że ciężko bynajmniej mi myśleć o transferach, sytuacji w klubie, Messim, kto na sprzedaż, jak to będzie wyglądało, czy Barca kogoś kupi/sprzeda, dużo tego :P haha
Na pewno chciałbym by Puig w końcu grał w pierwszej 11 i dać też parę minut zawodnikom z La Masii. Kiedyś Barca była La Masiią a od kilku lat mało jej.

0

@RomanHoffer Bruno super się zwraca Maguire w obronie robi robotę z nim linia obrony wygląda o wiele lepiej no i teraz van de Beek. Ciekawe jak to będzie na przestrzeni czasu wyglądał Manchester jakby nie patrząc obiecującą ma pakę. Wydaje mi się że będą obiecującym zespołem w LM.

1

Donny van de Beek w United 40 milionów plus bonusy [Fabrizio Romano]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@D1OS Wszystko rozumiem fajnie itd ale co tam robi totek XDDDD

0

@BarcaInfo Wiarygodny??

0

@BarcaInfo a co może tam napisać albo ze uszanują jego klauzulę i odchodzi za darmo albo się będą kłócić

0

@BarcaInfo nie no wszędzie tylko nie tam

0

@Bobo25 czyli to co pomyślałem od początku o tobie nie zaskoczyłeś mnie

0

@Bobo25 co ty w ogóle człowieku pleciesz doinformuj się i nadrób zaległości na przestrzeni poprzednich lat

1

Ludzie czemu wy chcecie zeby neymar wracał ile dla was znaczą barwy tego klubu ???? Chcąc neymara widać ze nie za dużo....

0

@Jaca27 wiadomo coman dodał trochę od siebie nie ukrywam ale jak już został zfaulowany to skorzystał

0

@Jaca27 przecież gdyby coman przeszedł mogla być bramka bo to była bardzo groźna sytuacja więc nie wiem skąd stwierdzenie takich karnych się nie gwizda

0

@Jaca27 byczku widziałeś jak rozpędzony był coman??? Ty w swoim życiu nigdy nie osiągniesz takiej prędkości przy takim biegu każdy kontakt wybija cię rytmu była groźna stlytuacja był kontakt według mnie karny to również odpowiedź do @maatiixx

0

Według mnie ewidentny rzut karny nie wiem gdzie jest var na co patrzył sędzia ale śmieszne ciapaty hajsem sypnal więc chyba wiadomo

0

@DanielVeB dokładnie tak samo mam jedynie co to może troszkę przychylam się ku Bayernowi i lewemu imo słaby finał

1

@BartqRKO spoko byczku wiadomo o co chodziło tylko takie wygłupy bynajmniej z mojej strony

0

@BartqRKO gdyby nie przestrzelona setka sterlinga City było by dalej w grze

0

@Bruttal tam to jest temacik :P

0

0:39 a tu takie cos

jest tego wiecej oczywiscie na jego kanale :P

0

@SamuraJack Tak samo teraz mam tylko szwagier do pada przyzwyczajony ale i tak baty zebrał nawet jak po latach wróciłem na klawe :PP

0

@Dawid66 Hahaha dokładnie. Ja zawsze z bratem się biłem kto na klawiaturze a kto na padzie :P

0

@Jarema2000 Dzięki wielkie za pomoc rzeczywiście działa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?