matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Siiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
Krychowiak w pierwszym.
0
Właśnie skończyłem oglądać szkołę dla elity sezon 4. Jak wrażenia u was?
0
O taką Szkocję walczył lahoz i var gratulacje dla kogoś kto myśli że dalej piłka nożna jest taka wspaniała niestety to jest tylko banka mydlana
0
Ten dumfries spoko zawodnik
1
Taki Neymar w tym PSG to złoty interes dla niego, normalnie mu zazdroszczę. Patrząc na dotychczasową karierę tam to fajnie to wygląda. Dużo się nie nagra na sezon bo w dużej ilości meczów go nie ma. Z początku narobi sobie do statystyk w ogórkowej lidze żeby potem nikt nic nie gadał. Kasa co rok będzie się zgadzała. Oprócz jakiegoś Pucharu Francji albo Mistrzostwa ligi innych trofeów nie widzę chyba że Puchar Idiotycznego Szejka, w którym PSG będzie faworytem. Chociaż mam nadzieję że mistrzostwo Lille będzie takim przełomem zaciętej rywalizacji kilku drużyn. Umiejętnościami Neymar był znakomitym piłkarzem ale jego kariera dobiegła końca gdy odszedł z Barcy. Neymar z PSG to nie ten Neymar. Chociaż w Lidze Mistrzów było widać jakiego najlepszą wersję bo zalezy mu na tych rozgrywkach. Z PSG nigdy nie wygra tego trofeum. I tak teraz to będzie wyglądało przez pięć lat.
0
super.. Lenglet w 11 i Araujo na ławce fajnie
0
@Kleps0n Nie mam żadnego. Kibicuje mu bo jest świetny i powinien więcej grać.
0
@formentera2017 Riki lepszy powinien grać
0
@Firestone Riki lepszy
0
dawać Rikiego Pudża
0
Więcej orderów dla Lewandowskiego może kiedyś odpali
0
Lewy oddał celny strzał ?
0
Ach jak wuja był trenerem, to były czasy
0
@Roobo a to ten bet dotyczy tylko drużyny wygranej czy ogólnie jak w meczu musi być np 8 rożnych 3 kartki i 2 gole
0
jak mam wiecej niz 1.5 gola + wiecej niż 9.5 rożnych + więcej niż 4.5 kartek i na dole V 20.00 to co oznacza to V ???
1
@Rust_Cohle ma to sens dzięki wielkie
0
@barpol11 na sts jest napisane 1 druzyna licba goli (2.5)
0
@Michu30 właśnie na sts jest tak jak napisałem Rust chyba dobrze pisze
0
o co chodzi w zakładzie np. 1.drużyna liczba goli (2.5) pierwsza drużyna wygra ale liczba goli przez nią strzelona nie może przekroczyć 2.5?? czyli jak będą 3 bramki to przegrywam ?
0
Już jutro urodziny siostry Neymara ale impra będzie !!!! :P
0
ITSSSSS TIMEEEEEEE
0
piękny walijczyk
2
Ogólnie dobrze że Pedri nie ma tak wywalonego ego jak wciąż dmuchany balonik, z widniejącym jego imieniem.
0
@GeneralXavi nie no byku słabo Alba zagrał nie ma co dyskutować w ogóle każdy słabo zagrał nie ma o czym mówić
1
@GeneralXavi rozumiem o co ci chodzi ale trochę go tam cisnął
0
@NaFazieHitman no takie czasy niestety
0
@jedrek7000 w sumie dobry pomysł rozumiem że stać cię aby pokryć pensje i transfer piłkarzy wymienionych :P Wyciągaj te 2,50 z portfela :P
0
Ogólnie śmieszne ale też przykre było jak komentator z tego Polsatu wyśmiewał Martina Nazario. Rozbawiło mnie jak powiedział coś w stylu; "Jeśli Barcelona chce ratować wynik wprowadzając Brejtłejta to musi coś zanczyć" ogólnie potem jeszcze były pociski że się nie łapał w Middlesbroughdo składu (też śmiesznie to ujął). Chłopak dostał szansę zagrania w Barcelonie to skorzystał stara się jak może wygląda na sympatycznego ale to wina poprzedniego zarządu że doszło do takiej sytuacji że Martinello gra sobie z numerem 9 w Barcelonie.
3
Gdyby Barcelona strzeliła 5 bramek wygrałaby