matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę te posty ze źródła Gerard Romero, o tym jak Gavi ma być zmiennikiem Pedriego czy Nico Busiego ale i też De Jonga. Fajnie ale szkoda, że Puig dalej za wiele nie pogra, może meczyk jakiś w Cdr. Nie ma go w tym wszystkim :( Kibicuje mu dlatego szkoda ze nie zdecyduje się na transfer aby więcej grać. Koeman marnuje zawodnika z papierami. Ostatnio Arsenal był nim zainteresowany, jestem przekonany, że odniósł by tam sukces. Sam Arsenal mega na tym by skorzystał a i na pewno by zadbali o Puiga pod każdym względem szczególnie pod względem stanu fizycznego. Przykro na to patrzeć.
1
Woooo ale Rojas poleciała
9
Hejterzy Rikiego piszą że jest hypowany, że wszyscy robią z niego niewiadomo kogo a prawda jest taka że robią to najbardziej oni sami. Za to ci co mu kibicują siedzą cicho i jak chcą się cieszyć ze swojego zawodnika to odrazu atak i wyśmiewa ie samego piłkarza. Pozdrawiam, miłego wieczoru.
9
Pięknie Riki. Fajnie, cieszę się bomega mu kibicuję. Na pewno jeszcze bardziej go to podbuduje. VAMOS RIKI
0
@PatrychoO Ester TOP
0
@Tomo1989 To jak ludzie nie myślą albo jakie głupoty wypisują to aż straszne się robi.
2
Słabe te wasze komentarze. Jesteście tutaj w większości strasznymi chorągiewami. Tam gdzie wiatr zawieje tam lecicie.
0
@DonAndrzejos xdd też nie wiem
0
@tbas Tak tylko piszę ci, że nie jest ta operacja niemożliwa ze względu na to, iż już były pogłoski o tym jak Felix niby ma dość Atlecico przez ich styl itd.
0
@tbas Nie jest to niemożliwe. W trakcie sezonu media pisały że ma dość grania w Atletico przez ich styl więc czemu nie. Z drugiej strony wymiana goscia dla którego rozbili bank na 30 latka :/
0
@Nazio87 #takdlaJoaoFelixa
0
@kamilop Już w trakcie sezonu spekulowano o tym, że ma dość tam grania i mu ten styl nie siedzi, i chce odejść. Moim zdaniem ta operacja nie jest niemożliwa.
0
@forest Jestem akurat z tych co dali by więcej minut Puig'owi. Spokojnie można by podzielić minuty po za tym cały sezon nie można tyrać tych samych. Słyszy się o przedłużeniu kontraktu z Roberto. Niewiadoma Coutinho, Moriba zobaczzymy jak to będzie na końcu. Moim zdaniem dużo byśmy zyskali na Felix'ie szczególnie pod bramką przeciwnika no i kto by nie zagrał Aguero czy Felix to jakość pod bramką przeciwnika gwarantowana.
0
On ma strasznie chorą kasę.... Wie, że odejdzie to chce jak najwięcej z koryta wziąć
1
Felix spoko taka wymiana akurat by mnie usatysfakcjonowała. Bardzo się cieszę, że nie będzie wymiany za Saula może być Joao Felix. Mega pozytywny news dnia
0
@Yosemite Dollarumma znowu poprawiam
0
Nie mylcie Donnarummy z Dollarumma
0
@Hosh dollarumma jak coś
0
@Kamilos84 dollarummA
0
@KacperVEB dollarumma jak coś
0
Dollarumma dobry bramkarz ale wystarczyło mu powiedzieć ile dostanie za wygranie euro i cyk jak broni
0
@Janiama Dollarumma jak cos
1
Włochy całe euro to samo starają się grać. Southgate'owi trzeba oddać to że pod każdego rywala ma jakiś plan, taktykę, widać duży wachlarz możliwości taktycznych i to działa. Doceniam to.
0
@michal26 no nie wiem wtedy i tak trzeba wachadeł a i teraz staram się przypomnieć jakiś mecz Włochów z trójka obrońców
0
@barcanawieki nurek ale płetw zapomniał
0
@Barca1922 fakt może być truskawka sam je wolę
8
Ważne że Argentyna wygrała. Włochy to mogła być wisienka na torcie
0
@michal26 kogo z rezerwowych dałbyś na bok obrony bo ja nie widzę zbytnio kandydatów chyba że jakiś śo na bok
0
@FafitFCB w Tottenhamie akurat też spoko grał więc bez przesady
0
Di Lorenzo cieniutki jest