0

Widzę te posty ze źródła Gerard Romero, o tym jak Gavi ma być zmiennikiem Pedriego czy Nico Busiego ale i też De Jonga. Fajnie ale szkoda, że Puig dalej za wiele nie pogra, może meczyk jakiś w Cdr. Nie ma go w tym wszystkim :( Kibicuje mu dlatego szkoda ze nie zdecyduje się na transfer aby więcej grać. Koeman marnuje zawodnika z papierami. Ostatnio Arsenal był nim zainteresowany, jestem przekonany, że odniósł by tam sukces. Sam Arsenal mega na tym by skorzystał a i na pewno by zadbali o Puiga pod każdym względem szczególnie pod względem stanu fizycznego. Przykro na to patrzeć.

1

Woooo ale Rojas poleciała

9

Hejterzy Rikiego piszą że jest hypowany, że wszyscy robią z niego niewiadomo kogo a prawda jest taka że robią to najbardziej oni sami. Za to ci co mu kibicują siedzą cicho i jak chcą się cieszyć ze swojego zawodnika to odrazu atak i wyśmiewa ie samego piłkarza. Pozdrawiam, miłego wieczoru.

9

Pięknie Riki. Fajnie, cieszę się bomega mu kibicuję. Na pewno jeszcze bardziej go to podbuduje. VAMOS RIKI

0

@PatrychoO Ester TOP

0

@Tomo1989 To jak ludzie nie myślą albo jakie głupoty wypisują to aż straszne się robi.

2

Słabe te wasze komentarze. Jesteście tutaj w większości strasznymi chorągiewami. Tam gdzie wiatr zawieje tam lecicie.

0

@DonAndrzejos xdd też nie wiem

0

@tbas Tak tylko piszę ci, że nie jest ta operacja niemożliwa ze względu na to, iż już były pogłoski o tym jak Felix niby ma dość Atlecico przez ich styl itd.

0

@tbas Nie jest to niemożliwe. W trakcie sezonu media pisały że ma dość grania w Atletico przez ich styl więc czemu nie. Z drugiej strony wymiana goscia dla którego rozbili bank na 30 latka :/

0

@Nazio87 #takdlaJoaoFelixa

0

@kamilop Już w trakcie sezonu spekulowano o tym, że ma dość tam grania i mu ten styl nie siedzi, i chce odejść. Moim zdaniem ta operacja nie jest niemożliwa.

0

@forest Jestem akurat z tych co dali by więcej minut Puig'owi. Spokojnie można by podzielić minuty po za tym cały sezon nie można tyrać tych samych. Słyszy się o przedłużeniu kontraktu z Roberto. Niewiadoma Coutinho, Moriba zobaczzymy jak to będzie na końcu. Moim zdaniem dużo byśmy zyskali na Felix'ie szczególnie pod bramką przeciwnika no i kto by nie zagrał Aguero czy Felix to jakość pod bramką przeciwnika gwarantowana.

0

On ma strasznie chorą kasę.... Wie, że odejdzie to chce jak najwięcej z koryta wziąć

1

Felix spoko taka wymiana akurat by mnie usatysfakcjonowała. Bardzo się cieszę, że nie będzie wymiany za Saula może być Joao Felix. Mega pozytywny news dnia

0

@Yosemite Dollarumma znowu poprawiam

0

Nie mylcie Donnarummy z Dollarumma

0

@Hosh dollarumma jak coś

0

@Kamilos84 dollarummA

0

@KacperVEB dollarumma jak coś

0

Dollarumma dobry bramkarz ale wystarczyło mu powiedzieć ile dostanie za wygranie euro i cyk jak broni

0

@Janiama Dollarumma jak cos

1

Włochy całe euro to samo starają się grać. Southgate'owi trzeba oddać to że pod każdego rywala ma jakiś plan, taktykę, widać duży wachlarz możliwości taktycznych i to działa. Doceniam to.

0

@michal26 no nie wiem wtedy i tak trzeba wachadeł a i teraz staram się przypomnieć jakiś mecz Włochów z trójka obrońców

0

@barcanawieki nurek ale płetw zapomniał

0

@Barca1922 fakt może być truskawka sam je wolę

8

Ważne że Argentyna wygrała. Włochy to mogła być wisienka na torcie

0

@michal26 kogo z rezerwowych dałbyś na bok obrony bo ja nie widzę zbytnio kandydatów chyba że jakiś śo na bok

0

@FafitFCB w Tottenhamie akurat też spoko grał więc bez przesady

0

Di Lorenzo cieniutki jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?