1

Xdddddd ten mecz to jest kupa śmiechu

2

Nawet jeśli Koeman nie widzi miejsca w składzie dla Pugia to czemu nie da mu chociaż 5 min skoro wie że to mały zadziorny walczak który zapewnia bardziej ofensywniejszą grę ehhh fajnie że zmienia ale niech go kompletnie nie odstawia :(

1

Nagle jak zacząłem obstawiać to każdy underdog potrafi grać smiech i tyle walony LOSERPOOL a potem taka Aston Villa przegra i tak na zespół typu Legia

6

Bayern wygrywał 2-0 poszedłem się kąpać wracam jest 2-2 ale od razu gol Lewego i się cieszę po chwili 3-3 ja osrany no i 4-3 ROBERCIK. Kupon uratowany ale o zawał nietrudno ufffff. Piłka nożna jest niesamowita!!!

0

ZAWAŁ mam chyba

0

Trafiłem w paczce TOTW Mierzejewskiego quick sell?? chyba tak bo na początek hajs się przyda a na rynku i tak go nikt nie kupuje

0

Yerry Mina kozak

0

@covidoutMIna byczku jednak nie dojeżdżam nikogo

0

Jak ten PIckford mi kupon zepsuje to gościa dojadę....jak on mógł to wypuścić co za gość ......

0

Fajne stroje :D

1

@parpe źle zrozumiałeś a mi się nie chce tłumaczyć

1

Szkoda Puiga (oby stąd uciekł bo przykro mi się na to patrzy) :'( tak jak Messiego już nic nie zdziwi zarząd tak mnie już nic nie zdziwi w tej Barcelonie Biblethump żenada ehh

0

HAHAHAHAHAHA zawał normalnie jakie meczycho ja pierdziele hahahahahaha jak to nie będzie mecz weekendu to nie mogę się doczekać kolejnych

0

@Kamilos84 To samo...... ale dno oni grają nie poznaje w ogóle tego zespołu ten Wan Bissaka to się nadaje jedynie do dojenia krów na farmie Setiena

0

Ktoś chętny pograc w among us??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zagi31 wysłałem jak coś :D

1

@urbie999 wysłałem

0

Widzę że dużo osób pisze Griez slaby. Ciekawe gdzie Fatiego będzie próbował Koeman

2

@kkbarca na flashscore jako podwieszony

0

Ktoś opowie pierwszą połowę jak to wyglądało kto słabo kto mocno bo dopiero wróciłem :)

2

@BarcaInfo chyba troszkę za wcześnie na takie deklaracjee :p

11

Ogólnie dobrze jest mieć w końcu jakichś skrzydłowych w Barcelonie

2

Inaki pena semedo Juan miranda cuenca araujo riki de jong coutinho trincao kondrad i Martin 11 na następną połowę

0

Piszecie o skład itd a ważne jest to by Dembele ukończył mecz bez kontuzji.

8

Jadę sobie właśnie autostradą A4 jedzie karetka na sygnale przede mną autobus karetka się zbliża a autobus postanawia sobie wyprzedzać wyglądało jakby zrobił to specjalnie a potem gdy już ten nie myślący kierowca autobusu zjechał potem karetka trafiła na wyprzedzającą ciężarówkę która wyprzeda inne ciężarówki. Naprawdę szkoda gadać jak ludzie nie myślą. Od takich sytuacji może zależeć czyjeś życie. Ludzie to kawał *****

5

Ogólnie to by było na tyle z Bułki w PSG :P

0

@justfootball nie wystąpi już pożegnali się między innymi z nią i jeszcze kilkoma aktorami z planu.

0


Tutaj wyjaśnienie sędziego dotyczące walki Amadeusza i Polaka. Wszystko wyjaśnił więc myślę, że nie trzeba się długo zastanawiać czy faul był czy nie.

0

Może ktoś mi napisać zasadę na którą powołują się ludzie broniący Amadeusza ?? Pytam serio bo chciałbym sobie dokładnie to przeanalizować na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że słuszna dyskwalifikacja ale chciałbym zobaczyć co na to zasady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?