0

@NaFazieHitman tak trochę komentarz ni z gruszki ni z pietruszki byczku

0

@ForcaMilosz ciekawa wersja wszystko wyjdzie w praniu tak czy inaczej temat godny obserwowania

0

@LuisSalvano no chyba właśnie mam podobnie dużo można by o nim gadać ale nie ma co się rozpisywać chociaż laskę sobie fajną znalazł

2

może być oglądnąłem ty poligloto

0

Beka z tego Quebo nie wiem oglądnąłem dzień dobry tvn z nim i mieszane uczucia mam co do niego typ nagle jakiś zbity pies. Może nie beka ale strasznie ryjące banie.

0

Śmiejcie się śmiejcie

0

@FafitFCB czekam aż znowu w jakiś śmieszny sposób będziecie komentować przegrana

1

@FafitFCB witam również ale z tą miłością wstrzymałbym się do dziś po meczu :)

0

Bardzo ciężki mecz dziś jak każdy w sumie od bardzo długiego czasu

0

Piątek daje rade?

0

@KingMessi dobre pieniądze haha niezła fantazja Z ceną piłkarzy jest jak z handlem słaby produkt mała cena dobry produkt wyższa cena byku :D Teraz możesz sobie ustawić Dembele gdzieś w hierarchii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Co wy wypisujecie nie mam pytań nie dajcie się zwieść wynikowi popatrzcie na grę trochę z chłodną głową.

0

@Damian11 co ty gościu gadasz nawet się nie rozpisuje szkoda mi czasu ale zastanów się poważnie nad swoją wypowiedzią

0

Barca nie gra nic nadzwyczajnego dalej jest słabo tylko klasa przeciwnika tuszuje to wszystko i można się dać zwieść wynikowi ale gdyby tak dokładnie przyglądnąć się grze to lipa :( już nawet na nic nie liczę w tym sezonie. Chciałbym żeby ktoś ogarnął ten cały klub bo bajzel jest

0

ale Barcelonka daje się dymać na hajs :(

0

Fajny ten Saka z Arsenalu w trakcie meczu o Puchar Gampera zaimponował mi od tamtego czasu go obserwuję fajnie się rozwija najchętniej już bym go widział w Barcelonie ale na tą Chile najlepiej będzie mu w Arsenalu

0

Jeden pościł od sky wystarczył by przestraszyć kibiców Barcy wilianem :p

0

Patrząc na sytuację Grosika to fajnie że mu się układa ma szansę na transfer do dwóch drużyn walczących o PL. Super sprawa zważając na to że Grosik marzy ponownie zagrać w najwyższej klasie rozgrywkowej w PL :D

1

Oby się Piątek odbudował !!!! w Genui normalnie to killer był chyba za szybki był to dla niego transfer liczę na niego w tej Hercie VAMOS !!!!

0

@Szicek10 chyba już nie muszę podawać wszędzie już o tym trąbią jutro tylko testy medyczne i kontrakt

0

@kewin chyba już nie muszę podawać wszędzie już o tym trąbią jutro tylko testy medyczne i kontrakt

0

Milan zaakceptował ofertę Herty decyzja należy do Piątka według mnie nie ma co tu dużo myśleć w Milanie już definitywnie po wczoraj nie ma co tam szukać myślę że powinien się cieszyć że nagel pojawiła się okazja i to nie byle gdzie jest to o willepsze niż czekanie za Tottenham w którym i tak by nie zrobił kariery

0

@staske akutalnie to logitech

0

Gdzieś przeczytałem że jest temat aubameyanga ponoć za 50 mln jest to nawet możliwe zważając że auba nie przedłuża kontraktu i zostaje mu 1 rok kontraktu

0

@LeoMessi1994 może i masz racje poczekać zobaczyć co to będzie w następnym sezonie no ja jestem ciekaw bo to dość interesujące jak zarząd zachowa się w tej sytuacji

0

Myślę że gdy już Suarez wróci po kontuzji to czas by opuścił Barcelonie ciężko będzie mu wrócić wiek też robi swoje aczkolwiek zobaczymy coś się wydarzy

0

@ravjano jeszcze żeby mi się chciało o jakąś interpunkcję dbac

0

Dałem jakiś czas temu komentarz kiedy to wygraliśmy z Granada abyśmy nie popadali w zachwyt i zachowali zimna głowę bo weryfikować Barce Setiena będą poważniejsze sprawdziany dziś można powiedzieć że była to kartkówka zważając na poziom aktualnej valencii i jak widać kolorowo nie było nie wiadomo co będzie kiedy to już przyjdzie na te kluby z już naprawdę górnej półki
Dalej jednak nie chce nic pisać że są słabi i tak dalej czas pokaże my musimy po prostu zachować zimna głowe

2

@NIEBIESKI77 szkoda gadać w ogóle na na te tematy ogólnie dyskutowanie o aktualnej Barcelonie prowadzi do smutku mega przykra sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?