matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibicuje Barcelonie ale jak czytałem wszystko to jak potraktowano Bale'a bardzo szkoda mi się go zrobiło teraz trzymam za niego kciuki i niech pokaże że dalej jest znakomitym piłkarzem a potem odejdzie chyba że postanowi zostać byle by utrzeć komuś...... Nosa
0
NO I MYK Arsenal liderem EZ4ARSENAL
0
Nie no nie ma chuja nieźle zjebal i szacunek dla tego chłopa!!!
1
Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
0
@Daro-GucioFcBtez@Daro-GucioFcBtez mi się wydaje że czas STANOL w miejscu po przeczytaniu tego
0
@malicinho oo proszę papryczka chilli ciekawie!! Dziękuję :)
0
@DanielVeB tak nie próbowałem ale kolejny faj y pomysł dziękuję!!! :)
0
@Bernard777 dzięki!!! właśnie się zastanawiałem nad szynka zobaczymy :)
0
@|Nuno| dziękuję ciekawy pomysł!!! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie/Panie z czego polecacie przyrządzić jajecznice taką muaaa cud miód malinka?? OPRÓCZ JAJEK -_-
0
@Zieliniak czas szybko leci i nie powiesz mi że nie tak samo szybko można zapomnieć
4
Obejrzałem właśnie filmik Footrolla i nagle jakby oczy na świat się otworzyły :D gość ma 100% racji fakt faktem Neymar niesamowity piłkarz (pod względem umiejętności) ale gdy tylko doszło do mnie to co on robił stwierdziłem że tak być nie może :/ Chyba po prostu tylko jak wyobraziłem sobie że będzie jak dawniej zanim Neymar "opluł Barce " byłem zachwycony :D Dobrze jest czasem spojrzeć z drugiej strony lustra :D Jeszcze tylko tak dodam że skład jest kompletny :D Ostatni sparing wypadł świetnie!!! Najlepszy chyba mecz jaki oglądałem kiedy Messi nie grał a jednocześnie i piękno gry i jakość gry się nie zmniejszyła
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chyba najpiękniejsze 15 minut fajnej piłki ze strony Barcy za całej kadencji Valverde
0
@Suzu bardzo dziękuję z tak rozwiniętą odpowiedź
0
@Messibestplayerintheworld dziękuję
0
Jak zagrał umttiti, wague i busquets
0
@Maximus2 hahaahaha dobre serio rozsmieszyles mnie
0
@panczo tylko tak to można skomentować xdddddddddddd
2
Cacy piłeczka cacy od Roberto
5
Teskinlem za tym spojrzeniem Suareza :)
0
Xddd niczym Piast Gliwice w meczu eliminacji do Ligi Europy
0
@jutroIV a pisane z lekki humorkiem :)
9
Najlepszy moment Dembele w meczu?....... Kiedy biegł żeby go zmienił na boisku kolega z drużyny
2
Już nie mogę się doczekać sezonu przecież ta Barcelona jest świetna liczę na Dembele co mecz od początku ten gość jest amazing te strarlty piłek nonszalancja nieudane dryblingi awwwww kocham to no i przede wszystkim żeby Valverde nie dawał szans puigowi Vamos Barca - _-
2
Cieszmy się każdą sekundą kiedy widzimy Puiga bo nim rozpocznie się liga i inne nadchodzące turnieje widzieć go nie będziemy Pan Waldek mi tak powiedział :D
2
@nvcxbarca największy pozytyw tej połówki
0
ten Dembele mnie irytuje przez całą pierwszą połowę zauważyłem tylko jedno jego fajne zagranie może dwa masakra .....
4
Messi to ma jednak ze tak powiem przejeban* być sławnym itd każdy patrzy na ręce doszukuje się jakichś głupot....
Nie wyszedł to nie i jeba, jego decyzja bardzo go to wszystko zabolało tylko on wie jak sobie z tym wszystkim poradzić
Nie jesteśmy na jego miejscu możemy tylko domyślać jaki to ból