0

i turasy opłacają mu pensje

0

Cieszę się bardzo że Paco pokazuje w bvb jakim zaje''' '' ' zawodnikiem jest i co Barca straciła nie dając mu szansy po prostu łza kręci się w oku mam nadzieję że podtrzyma formę i da wiele bvb :) :) :)

0

Szkoda dwie bramy dostaliśmy i znowu dwie przez błędy obrony

1

Komentatorzy to same asy strejlau też daje popis z Kałtinio czy alkoholikiem Llorisem

3

Kaltinio haha haha iks de strejlau 2k18

0

Zadzwoń do mnie bo też planuje tak zrobić

0

O luju jaka brameczka ojojojo jakka piękna cudeńko Malinka ivanek mój kochany

1

El Hadadddididiidid

0

Nieźle ich wydymano

0

Nie wiem jak można za taką grę miliony zarabiać oni powinni grać na miarę tych pieniędzy albo przynajmniej na ich część nie mogę jestem taki zirytowany bo to gra nawet nazwać nie można...

2

Nie no po prostu nic innego na usta się nie klei jak ja pierdole no bo to jest jakiś dramat naprawdę człowiek chce pooglądać piękną piłkę i ogląda takie gówno no nie mogę patrzeć na to jak straciliśmy te dwie bramki z takimi ogórkami tak ogórkami bo nasi piłkarze to inny poziom od tych ogórków i taka prawda
Ps no w sumie po tym meczu i wcześniejszym to to nasi spadki i też już ogórkami

0

Gościu nei wiem czy wiesz ale w tamtym sezonie semedo dostawal strasznei malo czasu na gre wiec jak mial cos robić jak nie dawano mu okazji ....

0

vidal fajnie bardzo mi się podoba ale Arthura należy docenić no i jest to jego pierwszy mecz od pierwszej minuty nie wspominając że Vidal ma juz doswiadczenie grywania na europejskich boiskach

0

Arthur narazie mi się podoba bez tej straty to jak najbardziej na plus

2

zrozum valdek dal szanse vidalowi i arthurowi jasne ze coutinho jest podstawotym zawodnikiem

2

Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę ale już małymi krokami zbliża się koniec kariery NAJLEPSZEGO Z NAJLEPSZYCH zawodników Leosia ja osobiście już teraz wiem że nie powstrzymam łez bo nie można opisać tego magika nie wyobrażam sobie życia nie oglądając jego gry :'( już teraz na samą myśl mam ciary i łzy

0

Ale we Frankfurcie szału nie było Brzeczek fajnie powołał ale i tak jest paru zawodników którzy nie powinni być powołani chociaż powołania wyglądają lepiej

0

a no dobra dziś zagrał ale wcześniej to nie grał

0

Kamiński poszedł do Fortuny i nawet do kadry się nie łapie moim zdaniem nie ma mowy żeby grał no i szkoda że nie mamy szybkich ludzi na skrzydła :( :(

0

Gwałci każdą drużynę :P

5

Messijasz Kosmita Gwalciciel = LEO MESSI

1

Piękny komentarz serducho for ju

0

Dziękuję bardzo :)

1

za kilka kolejek jak nic się nie zmieni to można tak napisać :D

0

jakis link do kontuzji Escudero?

0

Marlon szkoda że czerwo dostał :(

0

Muszę się wam do czegoś przyznać gdy Dembele to cudo to rozbił mi tym samym namiot :D :D

2

Dziękuje cześć i czapka sprawdżcie co pisałem wcześniej o Dembele VAMOS !!!! Pozdro Hejterom !!!!

1

szybciej będą to robić :D mordo

14

To będzie sezon Dembele zobaczycie :D niesamowite jak wierze w tego chłopa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?