matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
no dawej genaro tego piatka
0
Nie w ostatnich tylko w przeciągu półtora roku
2
Śmieszne są wasze komentarze ja to skomentuje tylko XD nie wiem jak można komentować grę zawodników skoro sami nie znacie się na piłce jeszcze raz XD
1
co on ma zrobić mało mamy piłkę na przodzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Piątek po testach medycznych już
0
Ale poziom ligi francuskiej jest wysoki mniam :D Najlepsza liga na świecie !!!!!
0
raczej tak będzie szkoda w głupi sposób to zrobił przy ostatniej bramce a dobrze szło miałem nadzieję że będziemy mieli takiego kocura wlasnie w obronei Premier League który potem zapuka do lepszego klubu :'(
2
ladnie to zrobil
1
Myślicie że info z morata jest prawdziwe???
0
Nie zanosi się na to
0
Z jednej strony dobrze mieć dwóch znakomitych bramkarzy a z drugiej do dupy bo tylko jeden może grać więcej i szkoda tego drugiego :(
5
ja już tyle grałem w wiele gierek i nie ma żadnej takeij fajnej może jedynie ta FIFA Mobile coś tam pograć można
24
Rakitić pijany
0
ten pajac z kitką dostanie kiedyś kartkę ?
2
Pięknie Malcom uciszyl valdemara
0
Xd kurna de dobre jaja bahaha
4
Panowie za tak udany wieczór pije za wasze zdrowie za Barce za ten wieczór wszystko było zajebiscie tyle pozytywnych emocji taki mecz Suarez taka bramka vidala wkoncu coś Dembele kutinio tylko pić ciekawe co z tym lopetepugiu jeszcze raz ZDRÓWKO niech ten dzień trwa! PS kocham Arthura wszystkich ogólnie wszyscy zrobili robotę
0
Karius by świętował
19
Pięknie się patrzy na Arthura za każdym razem nie mogę się doczekać jak dostanie piłkę fajne bybylo jakby próbował odważnych wejsc przed 16 strzał bo przed sezonem pokazał Powera albo ekwilibrystycznych zagrań ale jeszcze jest czas na wszystko narazie robi swoje
2
Messi was the problem
0
Szkoda ze to co my tu wiemy to ludzie którzy są za to odpowiedzialni nie rozumieją tego...
3
Mam nadzieję że ten pozostały czas jaki został Valverde minie tak szybko jak walka Pudziana z Popkiem po prostu nie mogę gościa zrozumieć....
5
Ładna typiarka w tunelu Interu
0
Ernesto na to poradzi haha
0
Kurde Mac ja pierdziele nosz nie mogę mojego najukochanszego takie nieszczęście spotkało no nie mogę no jak tu nie przeklinać
1
A co zrobił bo mi zacielo akurat w tym momencie
0
Panie Valverde co pan powie ma autobusik
????????????????
0
Milik trzyma formę to mi się podoba Ancelotti będzie dumny pierwsza 11 odrazu po powrocie
0
Iks kurna de aż się zgodzę
Masz serducho