3

@FDJ który to już jest ten zimny prysznic trochę już ich bylo

2

Każda myśl związana z tym meczem to XD co tu nie pomyśleć zawsze beka nawet to nie wkurzające ale już śmieszne oby więcej takich meczy !!! vamos XDDD

0

Nawet jak przegrają to nie będzie to wkurzające ale śmieszne xddd no i szacun dla ibizy

0

Valverde was the problem xddd

2

@SeeleyBooth dzieki temu że zanotował odbiór rozegrał po czym padła bramka bardzo dobry występ na tyle ile minut dostał 35 podań wykonał o ile się nie mylę fajny wynik przekładając na ilość minut kilka fajniejszych podań ogólnie fajnie

0

@Chaoss odbiór i szybkie rozegranie proszę ściągnąć klapki z oczu

4

Puig odbiór kluczowy moment

2

Brawo w końcu oni fauluja jak szaleni

1

@Vxb93 czytam tutejsze komentarze

2

moim zdaniem nie ma co wyciągać pochopnych wniosków to jest Granada gramy u siebie i takie mecze jak ten może nie często ale pojawiały się czasem za Valverde poczekajmy na jakiś poważniejszy sprawdzian nie popadajmy w zachwyt od razu zachowajcie zimną głowę

0

@Suzu najlepszy nie jest ale ja dopiero jeden raz widziałem to słabe zagranie on musi się ograć wcześniej nie grał wcale albo sporadycznie i to po kontuzji

3

BUSI jaki pressing :O

0

Ciekawe co tam u Valverde

0

w dzisiejszym dniu tak o to właśnie nie ma co już liczyć na pierwszy skład oby jak najszybciej odszedł i znalazł klub w którym się odbuduje

0

Przykre to co się dzieje na tym świecie i uczucie bezradności ten świat czeka wiele złych rzeczy

0

Dalej się zastanawiam gdzie był Suarez w meczu dość ciekawa zagwostka hmmm....

0

O proszę Suarez na boisku kiedy wszedł nie widziałem go wcześniej w meczu?? Xd

0

@Triv44 z tego co mi wiadomo taka walka o MŚ a bardzo nuda ponoć

0

Jak khalidov nic nie zrobi w 3 rundzie to koniec :( anglik raczej na punkty wygra

0

Kurde pierwsza runda dla Askhama niedobrze

0

Kylian Mbappe polskiego MMA kozak :)

0

@AdrianStoku podzielam twoje zdanie ludziesię na niego uwzięli od początku

0

@Vxb93 złoto gratuluję

0

Uwaga dla wszystkich gala złotej piłki o 20:30 TVP Sport

0

Dawno nie widziałem Suareza oddajacego strzał z dystansu wydaje mi się że brakuje tego właśnie u niego ale i nie tylko jemu Barca częściej powinna decydować się na strzały z dystansu i to nie ze tylko w tym meczu

1

@EldoradoHaze dzięki!!

1

@IronSanHybrid a jak fajnie zagrał no to fajnie :)

0

Fajnie rakitic grał?

0

jak gra Wague dopiero odpalilem meczyk

0

Spokojnie Valverde po tym sezonie to poukłada i w następnym sezonie tryplet !!!! Oby tylko z nim kontrakt przedłużyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?