matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FDJ który to już jest ten zimny prysznic trochę już ich bylo
2
Każda myśl związana z tym meczem to XD co tu nie pomyśleć zawsze beka nawet to nie wkurzające ale już śmieszne oby więcej takich meczy !!! vamos XDDD
0
Nawet jak przegrają to nie będzie to wkurzające ale śmieszne xddd no i szacun dla ibizy
0
Valverde was the problem xddd
2
@SeeleyBooth dzieki temu że zanotował odbiór rozegrał po czym padła bramka bardzo dobry występ na tyle ile minut dostał 35 podań wykonał o ile się nie mylę fajny wynik przekładając na ilość minut kilka fajniejszych podań ogólnie fajnie
0
@Chaoss odbiór i szybkie rozegranie proszę ściągnąć klapki z oczu
4
Puig odbiór kluczowy moment
2
Brawo w końcu oni fauluja jak szaleni
1
@Vxb93 czytam tutejsze komentarze
2
moim zdaniem nie ma co wyciągać pochopnych wniosków to jest Granada gramy u siebie i takie mecze jak ten może nie często ale pojawiały się czasem za Valverde poczekajmy na jakiś poważniejszy sprawdzian nie popadajmy w zachwyt od razu zachowajcie zimną głowę
0
@Suzu najlepszy nie jest ale ja dopiero jeden raz widziałem to słabe zagranie on musi się ograć wcześniej nie grał wcale albo sporadycznie i to po kontuzji
3
BUSI jaki pressing :O
0
Ciekawe co tam u Valverde
0
w dzisiejszym dniu tak o to właśnie nie ma co już liczyć na pierwszy skład oby jak najszybciej odszedł i znalazł klub w którym się odbuduje
0
Przykre to co się dzieje na tym świecie i uczucie bezradności ten świat czeka wiele złych rzeczy
0
Dalej się zastanawiam gdzie był Suarez w meczu dość ciekawa zagwostka hmmm....
0
O proszę Suarez na boisku kiedy wszedł nie widziałem go wcześniej w meczu?? Xd
0
@Triv44 z tego co mi wiadomo taka walka o MŚ a bardzo nuda ponoć
0
Jak khalidov nic nie zrobi w 3 rundzie to koniec :( anglik raczej na punkty wygra
0
Kurde pierwsza runda dla Askhama niedobrze
0
Kylian Mbappe polskiego MMA kozak :)
0
@AdrianStoku podzielam twoje zdanie ludziesię na niego uwzięli od początku
0
@Vxb93 złoto gratuluję
0
Uwaga dla wszystkich gala złotej piłki o 20:30 TVP Sport
0
Dawno nie widziałem Suareza oddajacego strzał z dystansu wydaje mi się że brakuje tego właśnie u niego ale i nie tylko jemu Barca częściej powinna decydować się na strzały z dystansu i to nie ze tylko w tym meczu
1
@EldoradoHaze dzięki!!
1
@IronSanHybrid a jak fajnie zagrał no to fajnie :)
0
Fajnie rakitic grał?
0
jak gra Wague dopiero odpalilem meczyk
0
Spokojnie Valverde po tym sezonie to poukłada i w następnym sezonie tryplet !!!! Oby tylko z nim kontrakt przedłużyli