0

7 min i po meczu ale ta herta to mizeria

0

I cyk herta już przegrywa

0

@Tomason nieźle sprawdzać gdzie jest Zielona Góra skoro to jedna z dwóch stolic województwa Polski a przypominam że województwa i stolice województw uczy się już w podstawówce

0

0

Pozdrowienia z Zielonej Góry

0

proszę niech alaves wygra

28

@ForcaMilosz polecam uderzyć swą głową trzy razy o ścianę za takie bzdury

2

Myślałem że poprzednie letnie okienko i jego zakończenie definitywnie skończy temat Neymara a nagle proszę wszystko zaczyna się od nowa. Jak oni serio go ściągną to cały ten klub się zbłaźni po prostu dramat

0

Już chyba bym wolał wziąć losowego kibica z trybun i dać na lewą obronę zamiast Firpo.

0

@FC1899Barca mądre prawisz słowa byczku

0

@VanBest i gra obu drużyn była trudna do oglądania

4

@badej60 Bardzo dobrze na tym wyszedł

0

Po tym meczu to chyba dostałem raka oczu

0

@ksobi zaprezentowali się na poziomie aktualnej Barcelony

3

Czemu się nie podniecacie wspaniałą Barceloną która wygrywa 5:0 z Eibar i piszecie jaka to nie jest zajebi*ta albo z Leganes. Tak jak pisałem dopiero po odejściu Valverde uświadomiłem sobie że wyciągał z tego składu co miał bardzo dużo bo zacząłem patrzeć obiektywnie. Jak już naprawdę miała by go zwolnić Barca to powinna to zrobić po sezonie

0

może Messi dziś znów sam wygra ??

0

@kiper09 był dobry ale nie bardzo dobry uważam że jest to słuszna ocena dla niego

1

Ludzie obudźcie się to jest tylko Eibar i to u siebie

1

Marzy mi się Arsene Wenger jako trener ale tylko nie wtedy gdy Bartromeu jest prezydentem Barcy

2

Z meczu na mecz uświadamiam sobie ze Valverde był dobrym trenerem. Nie to nie jest sarkazm

0

Znowu majster sztyk Messiego

0

Najbardziej szkoda mi legandes

0

Kurde i ile taki Dortmund zapłacił za Halanda eghhh.....

5

Co ten Caballero robi jeszcze w poważnej piłce gość już od kilku dobrych lat rezerwowy a mało tego tragiczny czy to w City, Argentynie a teraz Chelsea. Nie kibicuje ani UTD ani Chelsea ale kto stawia na takiego gościa który jest tak tragiczny XDD Nie wiem ja tam sytuacja w Chelsea ale jak nie chce dawać Kepy bo kontuzja czy co tam to niech już da juniora jakiegoś :D

0

@kkbarca racja przepraszam

0

A tak w ogóle to dawać tego Kevina Prienc a Boatenga młody przyszłościowy zawodnik i już u nas grał zna mechanizmy

5

Masakra ta kadencja Bartromeu co ma kapustę w głowie nigdy się nie skończy to jest masakra gdy czytam coś z nim w roli główniej

3

Fenomenalny według mnie jest ten Saka (18 lat) już to pisałem wcześniej ale piszę raz jeszcze jak jeszcze ktoś nie wie o nim naprawdę polecam oglądnąć sobie Arsenal z nim w składzie. Odkąd zobaczyłem go w meczu z Barcy o Puchar Gampera zakochałem się w tym zawodniku oczywiście pod względem piłkarskim :D

0

@jeyx77x właśnie też się zastanawiam czy on tak nie gra XD nie wiem co już myśleć

0

@NaFazieHitman aha XDD no to nieźle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?