matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
7 min i po meczu ale ta herta to mizeria
0
I cyk herta już przegrywa
0
@Tomason nieźle sprawdzać gdzie jest Zielona Góra skoro to jedna z dwóch stolic województwa Polski a przypominam że województwa i stolice województw uczy się już w podstawówce
0
@LeoMessi1994 xdd
0
Pozdrowienia z Zielonej Góry
0
proszę niech alaves wygra
28
@ForcaMilosz polecam uderzyć swą głową trzy razy o ścianę za takie bzdury
2
Myślałem że poprzednie letnie okienko i jego zakończenie definitywnie skończy temat Neymara a nagle proszę wszystko zaczyna się od nowa. Jak oni serio go ściągną to cały ten klub się zbłaźni po prostu dramat
0
Już chyba bym wolał wziąć losowego kibica z trybun i dać na lewą obronę zamiast Firpo.
0
@FC1899Barca mądre prawisz słowa byczku
0
@VanBest i gra obu drużyn była trudna do oglądania
4
@badej60 Bardzo dobrze na tym wyszedł
0
Po tym meczu to chyba dostałem raka oczu
0
@ksobi zaprezentowali się na poziomie aktualnej Barcelony
3
Czemu się nie podniecacie wspaniałą Barceloną która wygrywa 5:0 z Eibar i piszecie jaka to nie jest zajebi*ta albo z Leganes. Tak jak pisałem dopiero po odejściu Valverde uświadomiłem sobie że wyciągał z tego składu co miał bardzo dużo bo zacząłem patrzeć obiektywnie. Jak już naprawdę miała by go zwolnić Barca to powinna to zrobić po sezonie
0
może Messi dziś znów sam wygra ??
0
@kiper09 był dobry ale nie bardzo dobry uważam że jest to słuszna ocena dla niego
1
Ludzie obudźcie się to jest tylko Eibar i to u siebie
1
Marzy mi się Arsene Wenger jako trener ale tylko nie wtedy gdy Bartromeu jest prezydentem Barcy
2
Z meczu na mecz uświadamiam sobie ze Valverde był dobrym trenerem. Nie to nie jest sarkazm
0
Znowu majster sztyk Messiego
0
Najbardziej szkoda mi legandes
0
Kurde i ile taki Dortmund zapłacił za Halanda eghhh.....
5
Co ten Caballero robi jeszcze w poważnej piłce gość już od kilku dobrych lat rezerwowy a mało tego tragiczny czy to w City, Argentynie a teraz Chelsea. Nie kibicuje ani UTD ani Chelsea ale kto stawia na takiego gościa który jest tak tragiczny XDD Nie wiem ja tam sytuacja w Chelsea ale jak nie chce dawać Kepy bo kontuzja czy co tam to niech już da juniora jakiegoś :D
0
@kkbarca racja przepraszam
0
A tak w ogóle to dawać tego Kevina Prienc a Boatenga młody przyszłościowy zawodnik i już u nas grał zna mechanizmy
5
Masakra ta kadencja Bartromeu co ma kapustę w głowie nigdy się nie skończy to jest masakra gdy czytam coś z nim w roli główniej
3
Fenomenalny według mnie jest ten Saka (18 lat) już to pisałem wcześniej ale piszę raz jeszcze jak jeszcze ktoś nie wie o nim naprawdę polecam oglądnąć sobie Arsenal z nim w składzie. Odkąd zobaczyłem go w meczu z Barcy o Puchar Gampera zakochałem się w tym zawodniku oczywiście pod względem piłkarskim :D
0
@jeyx77x właśnie też się zastanawiam czy on tak nie gra XD nie wiem co już myśleć
0
@NaFazieHitman aha XDD no to nieźle