matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Haha hahaha mamy dobra zmianę trochę taka ofensywna
1
Ja bym bronił wyniku
0
Schodź waś i wstydu oszczędź
0
Jak w pierwszej połowie mingueza i araujo
0
Jest nasz prezydent
0
@Zieliniak może zaskoczy
1
@Janiama nie śledzę codziennie la rambli ale akurat sobie przeglądam i się zdziwiłem
0
@Janiama ten co konto miał usuwać jeśli dobrze pamiętam :)
1
Potężny będzie ten Brejt na skrzydle normalnie palce lizać
0
Dużo osób pokazuje zdjęcia Ronaldo z gali a przecież on sam dał Lewego na pierwszą pozycję. Według jakby nie siedział, jakiej miny by nie miał to i tak zaraz wielkie spekulacje. Takie mam wrażenie :)
0
Morata to zrobił jak gość co na wf chce się popisać a wyszło jak wyszło :P
0
No to co es 1/8 :P
2
RIKIIIIII MÓJ KOCHANY !!!!
0
Dziś Grosicki dostał 10+ minut w WBA ale dwie minuty po jego wejściu padł gol na 2-1 dla Newcastle. Śmieszne w sumie jest to, że ponosi według mnie część winy za straconą bramkę ponieważ na pewno nie zachował się w tej sytuacji najlepiej. Mógł zdecydowanie agresywniej i bliżej podejść do gościa. Fajnie, że dostał minuty ale oby to nie było na tyle :P
0
Jak Puig sobie radzi ??
8
Puig jest kotem i nie zmienię zdania. Wchodzi po tym jak treneiro go odstawiał (i dalej to będzie robił) pokazuje jaki ma potencjał, na co go stać. Nie zgadzam się kompletnie z niektórymi komentarzami wobec niego (tymi negatywnymi oczywiście) bo przecież nikt z was nie wie jak to jest nie grać tyle czasu wejść i tak się zaprezentować. VAMOS RIQUI
1
Gdyby te 0 strzałów na bramkę skończyło się golem i tak byśmy przegrali
1
Dziś taktyka macie piłkę i idźcie pokopać ewidentnie nie działa :(
1
Jakby jakimś cudem Puig wszedł dajcie znać to meczyk odpalę :) Dzięki z góry :)
5
Mam nadzieję że ktoś w końcu doceni Puiga.... Aktualnie przykro mi się na to patrzy :'(
Ten chłopak przez te 3 minuty co dostał to chyba musiałby zaliczyć 3 gole 3 asysty i dodatkowo z zawiązanymi oczami strzelić 4 gola małym palem u nogi ......
0
@Lares tak jak cały Tottenham
0
@Coutinho007Nikt tu nie płacze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jeyx77x nie przekonuje mnie na tyle by aktualnie dostawał aż tyle minut kosztem np. takiego Puiga. Widzę w nim mega przyszłość jest dobry i niech się ciągle rozwija tylko przez to ktoś inny jest krzywdzony. W klasyku cieniutko ale wiadomo 17 lat pierwszy klasyk od pierwszych minut zrozumiałe ale chciałbym podkreślić, że Puig w starciu z klasowym rywalem w tamtym sezonie takim jak Atletico był jedną z pierwszoplanowych postaci.
Edit: @Coutinho007
0
Na pierwszy rzut oka po zobaczeniu składu od razu mam negatywne emocje. Na tą chwilę gorzej chyba nie mógł tego zestawić ale może się mylę tak czy inaczej mecz zweryfikuje. No i oczywiście widzę Pedri w składzie hahaha masakra XD nie mam nic do tego grajka bo obiecująco się zapowiada tylko to zafascynowanie nim, balonik ,który nadal jest pompowany sprawia, że coraz bardziej negatywnie o nim myślę. Już nie chcę się powtarzać o tym, że Puig powinien grać ale na prawdę nie wiem czemu akurat ten Pedri..... Jak już tak go ludzie wielbią i w tym sam Pan Treneiro to podzielić minuty im ale ja to tylko gość z polski i mogę sobie gadać. Przynajmniej fajnie jest czasem napisać o tym co się myśli i tak jakby wyrzucić to z siebie :D
0
@BarcaInfo >Łezka się kręci !!!!!!!!!!
3
Najlepszy zawodnik na świecie Khabib Nurmagamedov
0
GG i tyle jest kotem
0
Nie no ten khabib wygra nie ma co gadać robi swoje
0
@RosjaninBut myślę że dałby radę ale na to składa się sporo czynników