matelkoveb
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Janiama Polecam baranka w ścianę, nigdy nie blokowałem ludzi na tym serwisie ale mam nadzieje, że już nigdy nie zobaczę twoich komentarzy.
0
Noo fajna decyzja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Fdj pedri riki fajnie chyba by było
0
@MasnyTed Granada, którą zniszczyli 4-0 teraz oni nie istnieją słupki poprzeczki bramkarz mecz życia jak zawsze potem wylew ...... TO POWINNO M WEJŚĆ .....
0
Dzięki za kupon Barca super jesteście już nigdy wiecej nie zrobię tego błędu supeerr..... Słupi poprzeczki bramkarz mecz życia potem samobója pakuje to jest hit. Tylko żeby człowiek nie zarobił ......
4
@Mixtape Podobne mam rozumowanie. Dużo ludzi jednak tego nie dostrzega i gadają bzdury. Nie zmienia to faktu że Ronaldo znajduje się zaraz po Messim. Szacun dla niego, że był ktoś w stanie się do niego zbliżyć.
0
@Firestone coś w tym jest :O
14
Nie wiem czy to normalne ale podniecam się każdym kontaktem z piłką rikiego
1
@macio_944 ja to samo żegnaj
0
Nie obserwuję bacznie Barcy B ale z pewnością jest tam jakiś napastnik, którego można by sprawdzić w pierwszej drużynie. Lepsze to niż ciągle oglądać albo Brejtłejta albo tego Grizmanna.
0
@Elnuum kto by tam nie zagrał to i tak to samo będzie.... Trzeba czekać na Fatiego i grać Dembele Fati Pedri Messi (oczywiście teraz by dało fajne ustawienie ogarnąć ale nie ma co liczyć że Puig zagra więc :( )
1
@norbi77 KING BJORN !!!!!! Najlepszy serial jaki oglądałem !!!!!
0
Alllelujaa wchodzi to onnn
0
Parodia piłkarza podaje do Kamaru Usmana i goolll
0
@blaugrana1980 no to w sumie do nowego roku dużo nie zostało
0
@BulaKG trzeba zrobić wszystko żeby dostać jak najwięcej oby przyszły zarząd się o to postarał
0
@Kurkmen ważne żeby jak najwięcej wydoic
1
@Kurkmen ważne żeby minus na który wyjdziemy odejmujac suma pieniędzy za, które ich kupiliśmy a za co byśmy sprzedali były małe, jak najmniejsze.
0
@Kurkmen może nawet trochę więcej. Myślę że jakby po 70 albo może nawet 80 udało się wyrwać to super by było.
3
Przypominam że Samuel Umtitti się rozgrzewał więc może powinniśmy się spodziewać jakiejś reakcji w drugiej połowie. Jestem ciekaw co treneiro wykombinuje
0
Ooo umttiti się rozgrzewa :)
0
@Jojko w porównaniu do Barcelony to można robić. Aktualnie to jest półka może dwie wyżej niż Barca.
0
@Janiama Oby odszedł nie chce mi się patrzeć jak jest krzywdzony. Ja osobiście mimo ogromnej miłości do tego klubu nie potrafiłbym wybaczyć takiego czegoś.
0
@LuisSalvano Nic to nie zmieni. Oby tylko nie było pogromu, tylko jak już przegrać to w jakiś godny sposób.
0
@LuisSalvano Jeśli naprawdę w to wierzysz to oglądasz mecze z klapkami na oczach (nie ma być to złośliwość w twoją stronę)
2
z PSG nie będzie co zbierać tylko znowu płacz na La Rambli
1
@Firestone Puig>Pedri
0
Riqui i tak lepszy
0
Hahaha hahaha ale jajca