matiz1514
Dołączył/a: październik 2010
Nowy Sącz
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja bym wprowadził Tello
0
Moim zdaniem powinien zagrać Villa jemu na pewno zależy na tym meczu. A Barcelona z 3 napastników jest bardziej skuteczna niż z 4 wielkich pomocników więc dzis MVP
0
Ciekawe ile kartek pokaże w meczu Realu z Granadą sędzia Mateu Lahoz sędzia wczorajszego meczu Barcelony z Malaga?
0
Wydaje mi się że skoro coraz więcej mówi się o porażce może cos dzieję się w szatni miejmy nadzieję że wszystko jest w porządku i skończymy ligę bez porażki i sezon z 3 pucharami
0
LM10 III
Fifa 13 chyba nie działa na XP!
0
Real w następnym meczu bez Ramosa i CR7 a graja z Osasuną
0
Dzisiaj Kowalczyk zdobyła 4 z rzędu Tour de Ski jutro Messi zdobędzie 4 z rzędu złotą piłkę :)
0
Ciekawe co by powiedział o Fergusonie który w MU jest już od 27 lat jest w jednym klubie i tylko w nim osiąga sukcesy
0
ja bym chciał żeby wrócił i stworzył parę z Tello w ataku na mecze pucharowe i w miarę ze słabszymi drużynami La Liga
0
W ostatni udzielony wywiad przez Zubizarreta był na temat Davida Villi i powiedział tam że Villa jest naszym zimowym transferem wiec myślę że będzie coraz częściej grywał w 1 składzie po Nowym Roku więc cierpliwości i miłych chwil z nim w roli głównej na boisku.Miejmy nadzieję że zobaczymy go już w derbach Barcelony, :)
0
BarcelonaBarcelonaKris
Moja wypowiedz nie miala na celu obrazenia Realu i Mou bo jest naszym rywalem a przeciwnikow trzeba szanowac. Real jest druzyna dobra i potwierdza to swoim wsparciem dla trenera druzyny przeciwnika Tito
0
malutkiFCB
cos w tym jest ale moze Realowi psychika siada lub zazdrosc naszej szkolki i wychowankow. Choc Real CdR i LM tez nic nie pokazuje
0
Jak myslalem nad slabym sezonem Realu pomyslalem o terminarzu poniewaz Barcelona gra z druzyna ktora grala 2 kolejki wczesniej z Realem i w tym moze byc + dla Barcelony a - dla Realu. Druzyna ktora gra z Realem jest w lepszej formie fizycznej i gra lepiej a Barcelona przystepuje do meczu z przeanalizowanym meczem tej druzyny z trudnym rywalem czyli Realem i ta druzyna jest zmeczona meczem z ciezkim zespolem.Druga sprawa moze byc 3 sezon Mou ktory jak zawsze sie wypala i mysle ze sie pozegna z Realem.Dla Barcelony i nas czyli jej kibucow jest to dobre bo mozemy ogladac piekna gre i bite rekordy przez nasza druzyne.
VeB! :)))
0
Mysle ze Tito musi do nas wrocic na Malage bo jest w formie
0
. Może ktoś wysłać mi jutro wszystkie pary jakie zostaną wylosowane na tel? Bo nie będę mógł oglądać - będę w szkole -.-
511072956 - orange
Losowanie zaczyna sie o 11 30
z góry dzięki
0
Jasy
http://www.fcbarca.com/45375-tito-czulem-ze-moje-dzieci-mnie-potrzebuja.html
to chyba ten
0
mam pytanie ile CR7 ma już żółtych kartek w tym sezonie w lidze?
0
móglby ktos wyslac mi sklady jak sie pojawia bo na mecz zdarza ale chcialbym wiedziec wczesniej jak Nasi zagraja z gory dziekuje 511072956
0
najładniejsze z Realem Madryt z wolnych i w dodatku ważne:)
0
VV-Montoya-Puyol-Pique-Adriano-Thiago-Dos Santos-Song-Messi-Tello-Villa
0
VV-Montoya-Puyol-Bartra-Adriano-Thiago-Dos Santos-Song-Messi-Tello-Villa
0
VV-Montoya-Pique-Puyol-Alba-Xavi-Iniesta-Sergio-Cesc-Pedro-Messi
lub Tello za Cesca
0
VV-Montoya-Pique-Puyol-Alba-Xavi-Iniesta-Sergio-Cesc-Pedro-Messi
lub Tello za Cesca
0
VV,Alves,Pique,Puyol,Alba,Bousquets,Xavi,Iniesta,Cesc,Messi,Pedro taki bedzie zapewne
0
to jest tak jak ktos widzi że jedna osoba zminusowała to inni bez czytania komentarza minusują
0
19 50
0
polecam! co ty chcesz tymi komentarzami osiagnac? bo pokazujesz tylko jakim jestes kretynem!
0
SinMistico zostaw Tello jest młody niech wykorzystuję swoje szanse
0
mógłby mi ktos pisać wynik w pierwszej połowie bo gram mecz o 19 na orliku i nie zdarzę na 1 połówkę numer: 511072956
0
Ibrahim Afellay odchodzi z Barcelony. Przynajmniej na rok. Na wypożyczenie pomocnika Blaugrany zdecydowało się Schalke 04 Gelsenkirchen